Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Amiraller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni amirallerin logia olması şart degil bak garp ile sengokuya yeni amiraller logia olmasa daha güzel olur.Bir logia furyasıdır gidiyor

Logia olursa seri bozulmaz bence hava [ Storm olarak bekliyorum ] veya kaya logiası güzel durur meyvesiz amiral sanki amiral olmaz gibi duruyor sırıtır :D

Niye logia olsunki.. Aokiji denizden kuvvetliydi.. Hava gücü Kizaru duruyo, Kara gücü Akainu duruyo, Deniz gücü Aokiji gitti. Denizde iş yapacak amiral lazım.
Bana göre en mantıklı tahmini yapmış arkadaş.Diğer konuyla süper alakalı yorumlara bakarsak :D.Akainu kara kizaru hava aokoji deniz diyebiliriz.Belki oda bu seriyi bozmak istemez denizde güçlü olabilecek biri gelebilir.

Jinbei, ikisi de çok ağır yaralandı diyor. Başka söze gerek yok sanırım. Akainu'yu o kadar da yüceltmemek lazım. Yonkou kaptanı seviyesinde gören var, haşa çarpılacaklar diye korkuyorum. Akainu, amiraldir. Daha fazlası olduğuna dair bir kanıt henüz elimizde yok. Akainu, eğer Kuzan'la 10 gün 10 gece vs atıp ağır yaralı olarak kazanıyorsa, amiral seviyesindedir. Eğer 2-3 günde yense ve çok da hırpalanmasa Yonkou kaptanı seviyesinde diyebilirdik.
Ben amirallerin hepsini yonkou kaptanına denk görmeye başladım açıkcası.

oda büyük savaşta nerdeyse birn yonkouyu ve müttefiklerine denk olarak gösterdi... aslında dünyadaki dengenin bundan ibaret olmadığını göstermek için farklı bir birlik olduğunu söyleyebilir... ben yeni amiralin bu gücün içinden biri olabileceğini düşünüyorum.. çünkü amirallerin gücünün artırılarak gösterilmesi bile yonkoulara denkliği sağlamıyor.. bu yüzden farklı bir birlik olmalı wg. de... hatta bence bizim gibi takip edenlerin vayyy be diyebilmesi için sek haki yada çok farklı bir mistik zoan çıkarsa iyi olur...

Denizciler artık Yonkolar'la rahatça kapışabilecek, hatta yenebilecek hale gelmişler.
sadece akainun adalet anlayışının bu kadar fark yapabileceğini düşünmüyorum.. anime de jinbei demişti artık daha güçlü olduklarını ama denizcilere bu gücü katanın ne olduğunu söylemediler... ben wg nin yaşadıkları güç kaybından sonra bi balans ayarı çektiğini düşünüyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık