Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Yellowstone (2018-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 1 100.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
1883 rezaleti ve sonrasında Yellowstone'un bu hale gelmesi yeni çıkacak diziler konusunda bekletimi düşürmeme neden oldu açıkçası.
Tulsa King'i izledin mi? Stallone'yi beğendim dizide. Taylor Sheridan farklı tarzda yapmış bu sefer ama çiftlik falan göreceğiz muhtemelen.

Tulsa King'i izledin mi? Stallone'yi beğendim dizide. Taylor Sheridan farklı tarzda yapmış bu sefer ama çiftlik falan göreceğiz muhtemelen.

Dizi güzel, ama orijinal bir yapım değil. Lilyhammer'ın Amerika'da geçen versiyonu gibi olmuş.

Rezalet sezonun, rezalet sezon arası verildi. Neden ısrarla Jaime'yi ana düşman yapmaya çalıştıklarını hala anlamadım. Jimmy sahneleri acayip gereksizdi ve hikayeye hiç katkısı yoktu. 6666 diye başka dizi çekilecek zaten, ne gereği var o tarafı göstermenin? Anlatacak onca şey varken olaylar aynı yerde duruyor hala. Sezonun kalanında toparlayamazsa takip etmeyi bırakacağım.

2.sezondan sonra doğru düzgün bir düşman yaratamadılar, o yüzden sürekli Jamie'ye oynuyorlar. Yazık ettiler diziye. Son bölümün ilk 20 dakikası zaten pembe diziydi, ben böyle saçmalık görmedim ve ana konuya nasıl bir katkı sağlayacağını anlayamadım. Gerçi at sürmeleri, sığırları kamyonlara bindirmeleri ve öpüşmeleri saymazsak 5 dakikalık bölümdü. Tek iyi yanı Beth'in zortlaması oldu.

2.sezondan sonra doğru düzgün bir düşman yaratamadılar, o yüzden sürekli Jamie'ye oynuyorlar. Yazık ettiler diziye. Son bölümün ilk 20 dakikası zaten pembe diziydi, ben böyle saçmalık görmedim ve ana konuya nasıl bir katkı sağlayacağını anlayamadım. Gerçi at sürmeleri, sığırları kamyonlara bindirmeleri ve öpüşmeleri saymazsak 5 dakikalık bölümdü. Tek iyi yanı Beth'in zortlaması oldu.
Beth'e böyle bir kapak gerekiyordu, süt dökmüş kediye döndü. Bu sezonda neredeyse hiçbir şey olmadı.

Beth'e böyle bir kapak gerekiyordu, süt dökmüş kediye döndü. Bu sezonda neredeyse hiçbir şey olmadı.
Anladık çiftlik hayatı falan, biraz da hikaye ilerlesin. Kavga dövüş giden dizi tanınmaz hale geldi gerçekten. Evreni genişleteyim derken içinden geçtiler serinin.

Beth tam bir şımarık, bu kısımlara tamamen katılıyorum. Ama Jamie'ye olan nefreti anlaşılır bir durum bana göre. Bir kadının anne olma hakkını bile isteye, sırf ona karşı gücünü göstermek için kasti bir şekilde elinden alması çok daha fazla tepkiyi hak ediyordu zaten. Üstelik Beth sadece ona güvenip yardım istemişti. Yok öyle ona o hainliği yapıp kendisinin çocuk sahibi olması. Beth'in ilk fırsatta Jamie'nin çocuğunu elinden almasını diliyorum. Bunun bir bedeli olmalı.

Beth tam bir şımarık, bu kısımlara tamamen katılıyorum. Ama Jamie'ye olan nefreti anlaşılır bir durum bana göre. Bir kadının anne olma hakkını bile isteye, sırf ona karşı gücünü göstermek için kasti bir şekilde elinden alması çok daha fazla tepkiyi hak ediyordu zaten. Üstelik Beth sadece ona güvenip yardım istemişti. Yok öyle ona o hainliği yapıp kendisinin çocuk sahibi olması. Beth'in ilk fırsatta Jamie'nin çocuğunu elinden almasını diliyorum. Bunun bir bedeli olmalı.
Tamam nefret haklı olabilir ama iyi mi oldu şimdi? Zaten ciftlik tehlikede düşmanlar güçlü içerden bir düşman yarattın şimdi.En büyük zararı Jamie verecek büyük ihtimalle.Beth keskin sirke küpüne zarar atasözü müzün vücut bulmuş halı

Tamam nefret haklı olabilir ama iyi mi oldu şimdi? Zaten ciftlik tehlikede düşmanlar güçlü içerden bir düşman yarattın şimdi.En büyük zararı Jamie verecek büyük ihtimalle.Beth keskin sirke küpüne zarar atasözü müzün vücut bulmuş halı
Burada aile reisi olduğunu sadece yemek masasında göstermeye çalışan John hatalı. Jamie nereye çeksen oraya giden bir adam. Zayıf karakterli. Sözde Harvard hukuk mezunu ama birileri onu ezdikçe sinip oturuyor. John sadece çocuklarının kavgalarını seyrediyor. Küçük olan da zaten kendini Kızılderili sanıyor, etkisiz eleman artık. Beth'in de sezon boyunca ona buna yumruk sallamasını izledikçe ondan da midem bulandı. Aslında toptan diziden midem bulandı. Bir daha izleyeceğimi de sanmıyorum. Yazarken bir daha iğrendim şimdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık