Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Yellowstone (2018-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 1 100.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Yayınlayan Kanal: Paramount Network
Sezon Sayısı: 5
IMDb Puanı: 8.7
Türü: Dram, Western
Durumu: Devam Ediyor
Baş Roller: Kevin Costner, Luke Grimes, Kelly Reilly

Yellowstone, Amerika'nın Montana eyaletindeki en büyük çiftliği kontrolünde bulunduran, John Dutton'un liderliğindeki Dutton Ailesi'nin şiddet dolu dünyasını anlatıyor. Dutton Ailesi'nin sahip olduğu bu büyük arazi; yerliler, şehir planlamacıları ve oraya milli park yapılması gibi nedenlerden dolayı sürekli saldırı altındadır. İçme suyunun zehirlendiği, cinayetlerin haber olmadığı ve politikacıların satın alındığı bir dünyada Amerika'nın en iyi ve kötü tarafları bir ailenin gözlerinden anlatılır.

Kişisel yorumum. Bir çiftlikte geçen klişe bir aile draması olduğunu düşünerek izlemeyi uzun süre ertelemiştim, ancak izleyince ertelediğime çok pişman oldum. Çiftlik olayın sadece görünen yüzü, çok daha derin olaylar yaşanıyor. Tavsiye ederim.

Son düzenleme:
İzleyecek bir şeyler arıyordum bunu da bir ara bir iki bölüm izledim ve bıraktım, bakalım neler varmış.

Dördüncü sezon biraz vasat kaldı diğer sezonlara göre. Spin-off reklamı için çok fazla sahne harcıyorlar bence. 1883 güzel başladı, alt yazı çevirisine de kimse sahiplenemeden çöktüm. 1883'teki başroller de hiç tanıdık oyuncular değil ama iyi iş çıkarıyorlar, tavsiye ederim.

Dördüncü sezon biraz vasat kaldı diğer sezonlara göre. Spin-off reklamı için çok fazla sahne harcıyorlar bence. 1883 güzel başladı, alt yazı çevirisine de kimse sahiplenemeden çöktüm. 1883'teki başroller de hiç tanıdık oyuncular değil ama iyi iş çıkarıyorlar, tavsiye ederim.
Ben el atacaktım, kapmışsın.

Yellowstone'u çeviren arkadaşa sordum çevirecek misin diye, çeviremeyeceğim dedi. Ben de baktım boynu bükük duruyor çevireyim dedim. Türkçe alt yazıyla izlersen bir sıkıntı görürsen söylersen sevinirim.
İngilizce ya da Türkçe altyazı kullanmıyorum dizi izlerken, ama senin çevirinle izlerim bunu.

Bunu görmüştüm.Kevin Costner iyidir eskiden de western filmlerinde iyi rolleri vardır.Bakacağım bir ara.Bunu herkes izlemez ama risk almışlar western türü eskide kaldı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık