Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Yellowstone (2018-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 1 100.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
Burada aile reisi olduğunu sadece yemek masasında göstermeye çalışan John hatalı. Jamie nereye çeksen oraya giden bir adam. Zayıf karakterli. Sözde Harvard hukuk mezunu ama birileri onu ezdikçe sinip oturuyor. John sadece çocuklarının kavgalarını seyrediyor. Küçük olan da zaten kendini Kızılderili sanıyor, etkisiz eleman artık. Beth'in de sezon boyunca ona buna yumruk sallamasını izledikçe ondan da midem bulandı. Aslında toptan diziden midem bulandı. Bir daha izleyeceğimi de sanmıyorum. Yazarken bir daha iğrendim şimdi.
Küçük oğlan başlı başına umutsuz vaka zaten.İlk sezon karakteri görünce kevin costner ve bu eleman sürükler diziyi dedim.Adam şuan öyle bir noktaya geldiki diziden 8 bölüm çıksa kimse bu adam nerde diye merak etmez.İyi işlense başlı başına diziyi sürükleyecek bir karakter dizinin en gereksiz karakterine dönüştü.Diziyi takip etmemdeki tek sebep Montana'yı ve modern kovboy yaşam tarzını yansıtışını seviyorum.Konu malesef izleyiciyi bağlayıcı bir özellik barındırmıyor.

Küçük oğlan başlı başına umutsuz vaka zaten.İlk sezon karakteri görünce kevin costner ve bu eleman sürükler diziyi dedim.Adam şuan öyle bir noktaya geldiki diziden 8 bölüm çıksa kimse bu adam nerde diye merak etmez.İyi işlense başlı başına diziyi sürükleyecek bir karakter dizinin en gereksiz karakterine dönüştü.Diziyi takip etmemdeki tek sebep Montana'yı ve modern kovboy yaşam tarzını yansıtışını seviyorum.Konu malesef izleyiciyi bağlayıcı bir özellik barındırmıyor.
Longmire'ı bunun dışında tutuyorum, oldu bitti western sevmezdim zaten ama Smoker'ın tavsiyesi üzerine başlamıştım. Bu sezona kadar da beğenmiştim. Bence artık dizinin uzatılacak bir tarafı kalmadı. Spin-off tanıtımları için yem olarak kullanacaklar belli oldu. 1883, 1923, 1963, 2003... böyle gider artık.

Tamam nefret haklı olabilir ama iyi mi oldu şimdi? Zaten ciftlik tehlikede düşmanlar güçlü içerden bir düşman yarattın şimdi.En büyük zararı Jamie verecek büyük ihtimalle.Beth keskin sirke küpüne zarar atasözü müzün vücut bulmuş halı
Beth babasını sevdiği için çiftliğe destek oluyor ama çiftliğin kurtarılmasının zor olduğunu da biliyor zaten, o nedenle farklı yollar arıyor. Beth Jaime'ye zarar verdikten sonra çiftliğe olanlar, çiftlik parayı dönüştükten sonra önemli değildir. Beth bu konuda kendi kavgasını veriyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık