Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yaşadığınız Paranormal Olaylar

Bu Konuda Düşünceleriniz Neler?

• Paranormal olaylar gerçek olabilir.

Kullanılan: 27 17.2%
  • Paranormal olaylar gerçektir.

Kullanılan: 23 14.6%
  • Hayır hiçbiri gerçek değil.

Kullanılan: 30 19.1%
  • Her şeyin bir açıklaması vardır.

Kullanılan: 38 24.2%
  • Bir şeyler olduğu kesin ama ne olduğunu bilmiyorum.

Kullanılan: 11 7.0%
  • Net bir fikrim yok.

Kullanılan: 12 7.6%
  • İlgilenmiyorum.

Kullanılan: 16 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    157
İlgilisine

KONUNUN EN BEĞENİLEN İLK ÜÇ OLAYI:
Vay babanın kemiğine müthiş olaylar iyi ki zamanında okumamışım. Bunları böyle öğlen saatlerinde gömeceksin işte. Şimdi taş çatlasın odadaki gardıropta mermi patlasa 1 gün bakmam ve 1 gün mutfağa gitmem o kadar.

@Perona Bütün klişelerin mükemmel kullanıldığı muazzam bir korku filmi çıkar senin olaydan.

@Roronoa Zoro Dostum sağ olasın sayende besmelenin logialara karşı aşırı etkili olduğunu tekrardan görmüş olduk. Thanos snaptan fazlası var eksiği yok resmen. Yalnız bir Türk genci olarak yaşadığın üzüntü ve cünüplüğü paylaşıyorum güzel kardeşim. İnsan bekliyor ki bir sevdiğim olsun ona sarılıp uyuyayım ama tabi hayat gavat hayat acımasız hiç beklemediğin bir anda gtünün dibinde öyle bir şey bitiriyor ki bütün romantizm gidiyor anasını satayım. Sana şimdi sevdiceğin sarılsa tarantino gibi çorabını keser durursun bütün gece :/

Paranormal bir olay yaşamadım ama annemin anlattığı dedemin içinde olduğu bir olay var. Dedem hala köyde yaşarken fakir bir komşusu varmış, kış yaklaştığı zaman buna dedem depoladığı odun kömür tarzı şeylerden vermek için deposunda ayrı bir yerde kümelemiş. Adama o kısmı alabileceğini söylemiş. Bir süre sonra adamın onun için kümelediği yerden değil dedemin kısmından da aldığını fark etmiş. Laf aralarında buna uzun bir süre bizim depoda cinler var, yakınında günah işleyenleri çarpıyor tarzı şeyler söylemiş belki çalmayı bırakır diye ama adam bırakmamış. Dedem artık iyice sinirlenmiş gitmiş bir gün adamın evinin yakınından geçerken sohbet arasında gece diğer köye akrabalara gidicem falan demiş sonra depoya gidip kapının arkasına saklanıp adamın gelmesini beklemeye başlamış. Gece hava iyice kararınca adam depoya gelip kapıyı açıp içeri girerken dedem kapıyı adama sertçe itip adamı yere yığmış, adam besmele çeke çeke kaçmış ordan. Ertesi gün adam dedeme başına geleni anlatıp ben bir daha girmem o depoya demiş (adam biraz abartmış olanları üstüne). zaten dedemde bir daha yakacak falan vermemiş ona. Adam köyde baya yaymış cinli depo diye millet baya uzak durmaya başlamış o depodan olaydan sonra.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık