Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yaşadığınız Paranormal Olaylar

Bu Konuda Düşünceleriniz Neler?

• Paranormal olaylar gerçek olabilir.

Kullanılan: 27 17.2%
  • Paranormal olaylar gerçektir.

Kullanılan: 23 14.6%
  • Hayır hiçbiri gerçek değil.

Kullanılan: 30 19.1%
  • Her şeyin bir açıklaması vardır.

Kullanılan: 38 24.2%
  • Bir şeyler olduğu kesin ama ne olduğunu bilmiyorum.

Kullanılan: 11 7.0%
  • Net bir fikrim yok.

Kullanılan: 12 7.6%
  • İlgilenmiyorum.

Kullanılan: 16 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    157
Olabilir hikayenin devamını bilmiyorum, tek bildiğim köyde baya cinli depo diye geçmiş yıllarca o depo :oleyo2:
İnsan korkuları üzerine gerçek bir hikaye anlatayım.

Askerlik dönemimde gece koğuşta herkes toplanmış cin çağırıyorum diye tıraş kolonyası yakmıştım mavi alev çıkartır, küçük 2 3 kağıtlar mağıtlar yaktım koğuşun içinde ibranice latince sallıyorum kafam dönüyor metallica konserinde gibiyim, millet bir tırstı. kantinci yakın arkadaşım 3 4 İstanbulluyuz kafa dengi. onlarda kapıya iplik bağlamışlar oynatıyor biri de çok korkmuş rolü yapıyor millet galeyana geldi.

Nöbet yeri birlikten uzak zifiri karanlık bir yer, 300 500 metrede insan yok diyelim. ertesi akşam 1-3 nöbette adam 30 40 dakika sonra zürafa gördüm diye kaçmış yerini bırakıp. nöbetçi çavuş yakalıyor silahlıkta ne ediyon diyor zürafa şeklinde cin gördüm diyor adamı zorla götürüyor nöbete. Aynı gece 3-5 nöbette peş peşe tek sıra yürüyen 4 siyah kedi gördüm baktılar bana diye kaçıp, koğuştaki yatağının altında nöbetçi astsubaya yakalanan kayseriliyi hiç unutmam . 10 15 gün boyunca o nöbette yalvarırım yerime tut diye millet birbirine yalvarıyor. kısacası sürü güdüsü böyle bir şey

Son düzenleme:
İnsan korkuları üzerine gerçek bir hikaye anlatayım.

Askerlik dönemimde gece koğuşta herkes toplanmış cin çağırıyorum diye tıraş kolonyası yakmıştım mavi alev çıkartır, küçük 2 3 kağıtlar mağıtlar yaktım koğuşun içinde ibranice latince sallıyorum kafam dönüyor metallica konserinde gibiyim, millet bir tırstı. kantinci yakın arkadaşım 3 4 İstanbulluyuz kafa dengi. onlarda kapıya iplik bağlamışlar oynatıyor biride çok korkmuş rolü yapıyor millet galeyana geldi.

Nöbet yeri birlikten uzak zifiri karanlık bir yer, 300 500 metrede insan yok diyelim. ertesi akşam 1-3 nöbette adam 30 40 dakika sonra zürafa gördüm diye kaçmış yerini bırakıp. nöbetçi çavuş yakalıyor silahlıkta ne ediyon diyor zürafa şeklinde cin gördüm diyor adamı zorla götürüyor nöbete. Aynı gece 3-5 nöbette peş peşe tek sıra yürüyen 4 siyah kedi gördüm baktılar bana diye kaçıp, koğuştaki yatağının altında nöbetçi astsubaya yakalanan kayseriliyi hiç unutmam . 10 15 gün boyunca o nöbette yalvarırım yerime tut diye millet birbirine yalvarıyor. kısacası sürü güdüsü böyle bir şey
Burada bir sürü cinli hikaye var. Meraklısı varsa şuraya bırakayım. Define ararken çarpılanlar falan.

1 saat önce başıma gelenleri yazıyorum. Antalya'da yaşıyorum ve şuan dışarıda kıyamet koparcasına yağmur yağıyor. Genelde korktuğum rüyalarda kafam arkasında bir varlığı hissederim ve bu varlık bana seslenir veya bir şeyler söyler. Daha sonra da hareketsiz kalırım yani kısaca karabasan olayı gerçekleşir. Ama bugünkü yaşadığım olay biraz sıra dışı idi. İşin içine ayetler falan girince sizlere anlatmak istedim. Ailemin muhafazakar olması ve benim de küçükken merağımdan dolayı birçok sure bilirim. Gel gelelim paranormal olaya.
Uykumda Polatlı'da ki evimizdeyiz. Yarı bilinçli bir şekilde rüya da olduğumun farkındayım. Bu yüzden saçma sapan hareketler yapmaya başladım ve en sonunda bu korkunç rüyalardaki gibi o varlığa seslenip, onu kışkırtmaya başladım bunu neden yaptığımı bilmiyorum. Rüyamda kışkırtmaları yaptıktan sonra ailem ile aynı odada yatmaya başlıyordum ama durumlar biraz farklıydı evdeki herkes yeni banyodan çıkmış, saçları ıslak halde arkaları dönük yatıyorlardı. Saçları sanki yosun tutmuş gibiydi hepsinin. Neyse sonra birden kulaklık ile sure dinlemeye başladım. Amenerrasulu süresini dinliyorum. Dinlerken bide sesli bir şekilde söylüyorum. Söylerken bir yerde takıldım ve konuşamamaya başladım. Takıldığım yer sure de geçmiyor ve 'Ve Sunni sinni Cennet' diyorum. Bunu en az 12 kere tekrarladım ve arkamda bir ses de bunu tekrarladı. Sonra uyandım gözümü açtım kalktım. Döndüm gök gürledi ve karşımda siyah bir suret belirdi. Katı bir şeydi bundan eminim.
Açıkçası şuan altıma ediyorum ama sizinle paylaşmak istedim.

Son düzenleme:
Olayları anlatmadan önce açıklama yapmam lazım.Benim babamın annesi 30-40 yıldır büyü işleri ile uğraşıyor.Kadın bu işi baya baya profesyonellikle yapıyor.Az sonra anlatacağım olay da bununla bağlantılı diye düşünüyorum.Olay günü babam köyden gelmişti gelirken de annesinin yolladığı baharatları getirmiş yanında.O gün de annem evde yok.Evde olsa mutlaka engel olur almaz eve babamın getirdiklerini.Babam bir şey olmaz diye bıraktı eve baharatları işe gitti.Kardeşim okulda ben de evde tekim.Bulaşık yıkamaya gittim.Bulaşıkları yıkarken aniden izlendiğim hissine yakalandım.Aradan 10 saniye geçti geçmedi tezgaha koyduğum bardaklar kendi kendine çatladı durduğu yerde.Artık deli cesareti mi neyse gittim işimi bitirdim öyle çıktım mutfaktan.Gece de aklıma takıldı olanlar ama bir süre sonra uyumuşum.Gece 4 gibi babam uyandırdı.Kalk çabuk senin odana siyah elbiseli bir kadın girdi sonra kapıyı kapattı sen gördün mü bir şey dedi.Tabii iyice tırstım o ara :D Gece uyuyamadım.Sabah kardeşim yanıma geldi.Abla ne aradın odamda dün gece ? Geldin gülümsedin ama bana cevap vermedin öylece girip bana bakıp çıktın dedi.Ama odasına hiç girmemiştim :(Hemen o baharatlardan kurtuldum tabii o gün :D
Senin nick neden Perona ben şimdi çözdüm :D

1 saat önce başıma gelenleri yazıyorum. Antalya'da yaşıyorum ve şuan dışarıda kıyamet koparcasına yağmur yağıyor. Genelde korktuğum rüyalarda kafam arkasında bir varlığı hissederim ve bu varlık bana seslenir veya bir şeyler söyler. Daha sonra da hareketsiz kalırım yani kısaca karabasan olayı gerçekleşir. Ama bugünkü yaşadığım olay biraz sıra dışı idi. İşin içine ayetler falan girince sizlere anlatmak istedim. Ailemin muhafazakar olması ve benim de küçükken merakımdan dolayı birçok sure bilirim. Gel gelelim paranormal olaya.
Uykumda Polatlı'da ki evimizdeyiz. Yarı bilinçli bir şekilde rüya da olduğumun farkındayım. Bu yüzden saçma sapan hareketler yapmaya başladım ve en sonunda bu korkunç rüyalardaki gibi o varlığa seslenip, onu kışkırtmaya başladım bunu neden yaptığımı bilmiyorum. Rüyamda kışkırtmaları yaptıktan sonra ailem ile aynı odada yatmaya başlıyordum ama durumlar biraz farklıydı evdeki herkes yeni banyodan çıkmış, saçları ıslak halde arkaları dönük yatıyorlardı. Saçları sanki yosun tutmuş gibiydi hepsinin. Neyse sonra birden kulaklık ile sure dinlemeye başladım. Amenerrasulu süresini dinliyorum. Dinlerken bide sesli bir şekilde söylüyorum. Söylerken bir yerde takıldım ve konuşamamaya başladım. Takıldığım yer sure de geçmiyor ve 'Ve Sunni sinni Cennet' diyorum. Bunu en az 12 kere tekrarladım ve arkamda bir ses de bunu tekrarladı. Sonra uyandım gözümü açtım kalktım. Döndüm gök gürledi ve karşımda siyah bir suret belirdi. Katı bir şeydi bundan eminim.
Açıkçası şuan altıma ediyorum ama sizinle paylaşmak istedim.
Bismillahirrahmanirrahim!

Üye silindi 1004

Genel olarak inanmadığım ya da inanmak demeyeyim de umursamadığım için pek göremiyorum böyle şeyler. Belki gözüküyorlardı da ben göremiyorumdur. Kim istemez güzel bir hayalet kızla sohbet etmek, takılmak. Benim için paranormal olaylar İrem Derici - Hayalet Sevgilim'den fazlası değil ne yazık ki...

Bi tane böyle olayım var.Bu da aşağı yukarı 3 yıl önce yaşandı.

Şimdi olaya geçmeden önce şunları söyliyim.Bizim 4 katlı bi dükkanımız vardı.En alt kat batar kat, üstünde 3 kat var işte.Batar kat hariç diğer katlarda toplamda 7 kamera var.İlk katta 3 diğer iki katta da 2'şer tane.Onun dışında bizim dükkanda 4 kişi çalışıyor.Annem,babam,Müjgan abla ve Selin.Dükkanı da her sabah annemle babam açar sonra diğerleri gelir.Her neyse bi sabah annemle babam dükkanı açıyor.Annem üst katları süpürmek için yukarı çıkıyor.En üst kata çıktığında bi bakıyor ışıklar açık.Bi gün öncesinden babam,Selin veya Müjgan abla açık bırakmıştır sanıyor tabii.Daha sonrasında sabah temizliği bitip kahvaltıya oturduklarında annem laf arasında dün dükkanı kapatırken ışıkları açık unutmuşsunuz diye soruyor bizimkilere.Üçü de biz açık bırakmadık diyorlar.Herkes kendisinden emin olunca ve bizimkilerde bu tarz paranormal şeylere inandıklarından babam kahvaltı sonrası kamera kayıtlarını izlemeye başlıyor.Her neyse bakıyor işte bir gün öncesinde dükkanı kapatırken harbiden kimse açık bırakmamış en üst kattaki ışığı.Sonra kaydı hızlandırıp sabaha kadar ne olduğunu izlemeye başlıyor.Saat 01:30'a kadar hiç bi sıkıntı yok.O saate gelince bi anda en üstteki 2 kamera kaydı durduruyor.Diğer kameralarda sıkıntı yok ama.Ondan sonra babam kayıtları izlemeye devam ediyor.Saat 02:15 civarı tekrardan o 2 kamera en üst katın ışığı açık bir şekilde kayda başlıyor.
Tabii mantıklı bi açıklaması olabilir diye çarşıda dolaşan polis tanıdıklarını çağırıyor babam.Kepenkler kontrol ediliyor zorlama izi yok.Zaten başkası girdi desek kameralara yansırdı.Hem ön hem arka tarafta kamera var. Sonra kameraları aldığımız yerden bi çalışan çağırıp kameraları kontrol ettirdik.Kameralarda da sıkıntı yok.Elektrikler gitti desek neden diğer kameralar kayda devam ediyor ? Hadi elektrikler gitse zaten kapalı olan ışık nasıl açılıyor bi anda hem de o 2 kameranın tekrar kayda başladığı anda ? O 45 dklık sürede en üst katta ne olduğunu bilmiyoruz yani.Kamera kaydı yok.İşin en ilginç kısmıysa bu olayın aynısı art arda 3 gün yaşandı.Hep aşağı yukarı aynı saatte kameralar kaydı durdurup tekrar kayda başladığında ışıklar açıktı.

Şahsen inançlı biri olsam da paranormal olaylara inanmazdım.Bu olaydan sonra fazlaca inanmaya başladım.Bir de kamera kayıtlarını izleyip bi anda kameraların kaydı durdurduğunu görüp sonra ışığın bi anda açıldığını izleyince daha ürpertici oluyor.

Üye silindi 6810

Olum bikac uzun hikaye okudum korkmaya başladım bu nasil iş korktuğum içinde gerçek diye düşünmeye başladım ??

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık