Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yaşadığınız Paranormal Olaylar

Bu Konuda Düşünceleriniz Neler?

• Paranormal olaylar gerçek olabilir.

Kullanılan: 27 17.2%
  • Paranormal olaylar gerçektir.

Kullanılan: 23 14.6%
  • Hayır hiçbiri gerçek değil.

Kullanılan: 30 19.1%
  • Her şeyin bir açıklaması vardır.

Kullanılan: 38 24.2%
  • Bir şeyler olduğu kesin ama ne olduğunu bilmiyorum.

Kullanılan: 11 7.0%
  • Net bir fikrim yok.

Kullanılan: 12 7.6%
  • İlgilenmiyorum.

Kullanılan: 16 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    157
İki gündür bu konuyu okuyup eğlendim baya yazan herkese teşekkürler. Bende de hikaye çok ama yazmaya üşeniyorum. Favori hikayem üç harflilerimle aşk üçgenim hikayesi oldu arada aklıma geldikçe hatırlar gülerim ben buna. :hhh:
Ne dhrjfkrnfkrk öyle bir şey mi varmış sayfa kaçta o :hhh:

Anlatıyorum o zaman. Bundan 4 sene evvel falan önce, her gece kan ter içinde uyanıyorum sürekli kabus görüyorum. Kabuslarımda birinden kaçıyorum böyle yüzünü görmüyorum ama. Sağlıksal açıdan yolunda gitmeyen bir şeyler de var o sıralar bende, aylar boyunca süren bir şey. Doktora gittim falan bir sıkıntı yok, ilaç kullandım her şey yolunda gözüküyor. Kabuslarım devam ediyor falan. Annem en sonunda çaresiz bir şekilde tasavvufla ilgilenen bir tanıdığına danıştı, adam demiş ki kızın bir eşyası lazım. Annem götürdü, adam 3 4 saat uğraşmış (cinlerle savaşmış olabilir) ve sonunda demiş ki; yatağının iki yanında iki tane cin var. Her gece onlarla uyuyor. Sağ yanındaki kızına aşık, sol yanındaki de onu koruyor. Kötü bir niyetleri yok ama rüyasına girmesi ondan demiş. Konuştum onlarla şimdi falan demiş odadan çıktıktan sonra. Annem anlatıyor bana bunları, gülme krizine giriyorum yarılıyorum falan. Bu olaydan birkaç saat sonra bahsettiğim sağlık problemim düzeldi, sonrasındaki çook uzun bir süre de kabus falan görmedim. :/
Böyle aşk mı olur ya bu kadına yönelik şiddet resmen. Hiç yakıştıramadım aynı benim gibi üç harfli olan o arkadaşa. Seviyorsan git korkutmadan uygun bir dille iletişim kur ama böyle olmaz yani :D

Korkunçtan çok üzücü olabilir ama yaşadığım en doğa üstü olay buydu.
2010 yılında sürekli gördüğüm bir rüya vardı. Kuzenimle 3 tane eciş bücüş yaratıktan kaçıyoruz. Kuzenim bir yerde yoruluyor. Yorulduğu yerde de demirden bir küp var onun üstüne çıkıyoruz. Yukarı tırmanmaya çalıştıklarında vuruyorum kafalarına. Sonra bu iş böyle olmaz, az ilerde abimler var, sen sopayı al dayan ben hemen oları alıp geleceğim diyorum ve gidiyorum. O ilerde de bir oda var içerde sopa balta falan oluyor, abim kardeşim ve kuzenimin abisi de orda. İçeriye giriyorum X'e yardım etmemiz lazım diyorum. Hemen sopa falan alıp gidiyoruz ve kurtarıyoruz falan. En az 10 kere falan görmüşümdür. En son gördüğümde rüyayı, içeri giridiğimde abim ortada Kuran okuyordu, kuzenimin abisi bir köşede, kardeşim bir köşede ağlıyordu. Böyle böyle deyip çağırdığımda tepki alamayınca "Ne duruyorsunuz X'i kurtarlım diye bağırıyorum." gene tepki yok. Ben gidiyorum o zaman deyip duvardan bir sopa alıyorum. Abim kolumdan tutuyor "X'e yardın edemeyiz." diyor. Ben de "Söz verdim ben gideceğim diyorum." Abimde "İzin vermem, gidersen seni de alırlar." diyor. Ben de korkaklar deyip kapıyı açıyorum. Kapıdan içeriye bir kol dalıyor ve korkudan donup kalıyorum, abim elimdeki sopayı alıp o kola vuruyor ve kapıyı kapatıyor. Sonra o yaratıklar kapıyı tırmalıyorlar sürekli. Çaresiz içerde oturuyorum.

Neyse bu son gördüğüm günün sabahı kalkıp dershaneye gittim. Tüm gün üzerimde bir dalgınlık var falan. Eve de yürüyerek döneyim dedim. Yolda dalgınlığımdan 1'i minibüs olmak üzere 3 kere araba çarpacaktı neredeyse. En sonuncusunda "Bu gün bir bokluk var. Bana bir şey olmadı ama galiba birisine bir şey olacak." diye geçirdim içimden. Sonra da "Umarım kimseye kötü bir şey olmaz." deyip devam ettim yoluma. Sağ salim eve vardım. Kardeşim bilgisayar oynuyor annem de çamaşır katlıyordu. Elimi yüzümü, yıkadım falan filan.Kardeşime ben geçeyim birazda dedim. O kalktı. Bu sıralarda da annemin telefonu çaldı. Sonra annem ağlayarak odamıza geldi. X'e dershaneye giderken minibüs çarpmış ve ölmüş dedi. Sonra arabaya bindik gidiyoruz cenazye. O sırada gördüğüm rüyalar geldi aklıma...

Bilmiyorum belki tesadüftü belki başka bir şey, öyle anlatayım dedim ben de.
Başın sağolsun. Kalıcı bir iz bırakmış olmalı.

Başıma pek gelmedi diye hatırlıyorum ama gördüğüm rüyalar paranormal olaylardan beter onu çok iyi biliyorum. Öyle şeyler görüyorum ki sanki geçmişte yaşamışım, ölmüşüm ve o hatıraları yeniden yaşıyorum gibi oldukça tuhaf içinden çıkılmaz şeyler işte :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık