Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yaşadığınız Paranormal Olaylar

Bu Konuda Düşünceleriniz Neler?

• Paranormal olaylar gerçek olabilir.

Kullanılan: 27 17.2%
  • Paranormal olaylar gerçektir.

Kullanılan: 23 14.6%
  • Hayır hiçbiri gerçek değil.

Kullanılan: 30 19.1%
  • Her şeyin bir açıklaması vardır.

Kullanılan: 38 24.2%
  • Bir şeyler olduğu kesin ama ne olduğunu bilmiyorum.

Kullanılan: 11 7.0%
  • Net bir fikrim yok.

Kullanılan: 12 7.6%
  • İlgilenmiyorum.

Kullanılan: 16 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    157
Ben yazılanlardan hiç korkmadım cidden normalde cinli film veya korku filmi gerilim hiç izleyemem çok korkarım ama anlatılan hiçbir şey beni zerre germedi :( Daha güzel şeylerle gelin :ehe: ilk defa korku teması altında korkmadan duruyorum korkmak istiyorum ki bu başlığa bir daha uğramayayım :D

Ben yazılanlardan hiç korkmadım cidden normalde cinli film veya korku filmi gerilim hiç izleyemem çok korkarım ama anlatılan hiçbir şey beni zerre germedi :( Daha güzel şeylerle gelin :ehe: ilk defa korku teması altında korkmadan duruyorum korkmak istiyorum ki bu başlığa bir daha uğramayayım :D
Seni hiç gitmediği görmediği yerden kaybolan eşyaları bulan kızla tanıştırsam korkar mısın ?

Seni hiç gitmediği görmediği yerden kaybolan eşyaları bulan kızla tanıştırsam korkar mısın ?
Youtube videosu ismi gibi oldu. Gitmediği görmediği yerden kaybolan eşya bulan kız :D
Ben dediğim gibi normalde acayip korkağım. çok korkağım. Hiç izlemem yani izlemediğim zamanalrda karanlıktan falan korkmam . ama birileri sebep olur da izlersem birkaç gün etkisinde kalırım. Ama burada hiç etkilemedi zerre bir gıdımcık dahi. :D

Sen hikayesini anlat bakalım bu hanımablanın ne yapmış ne etmiş?

Youtube videosu ismi gibi oldu. Gitmediği görmediği yerden kaybolan eşya bulan kız :D
Ben dediğim gibi normalde acayip korkağım. çok korkağım. Hiç izlemem yani izlemediğim zamanalrda karanlıktan falan korkmam . ama birileri sebep olur da izlersem birkaç gün etkisinde kalırım. Ama burada hiç etkilemedi zerre bir gıdımcık dahi. :D

Sen hikayesini anlat bakalım bu hanımablanın ne yapmış ne etmiş?
Büyü meselesi.Etkileniyorsan kalsın ya.Belki akşam çoşar yazarım.

İşsizliğin önde gidenliği konusunda çığır açtım ve 25 sayfayı komple okudum. Aşık olan cini duymuştum da koruyan cin benim için yeni oldu. Hayır bir şey yapmıyorlar madem neden tepeye dikiliyorlar?
Yine de tipsiz olmanın faydaları

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık