Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yaşadığınız Paranormal Olaylar

Bu Konuda Düşünceleriniz Neler?

• Paranormal olaylar gerçek olabilir.

Kullanılan: 27 17.2%
  • Paranormal olaylar gerçektir.

Kullanılan: 23 14.6%
  • Hayır hiçbiri gerçek değil.

Kullanılan: 30 19.1%
  • Her şeyin bir açıklaması vardır.

Kullanılan: 38 24.2%
  • Bir şeyler olduğu kesin ama ne olduğunu bilmiyorum.

Kullanılan: 11 7.0%
  • Net bir fikrim yok.

Kullanılan: 12 7.6%
  • İlgilenmiyorum.

Kullanılan: 16 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    157
Paranormal olaylar gerçekmiş değilmiş umurumda değil. Hiçbir şeye bağlamadan paranormal yerine creepy(korkunçlu) diyebileceğim bir anımı anlatayım.

Bazen birinin sesini duymasanız bile varlığını hissedip dönersiniz ya arkanıza, işte o şekilde birçok yaşadığım şey oldu evde kimse yokken bile birini hissedip dönüyordum refleks olarak fakat tabii ki kimse olmuyordu. Bir gün gayet sakin bir şekilde bilgisayarıma oturmuş bir şeyler izliyordum. Aynı hisse kapılıp arkama döndüğümde arkamda hiçbir şey bulamadığımdan hiç şaşkınlık belirtisi olmadan kulaklığa davrandım tekrar kulağıma takmak adına fakat kulaklığı takamadan ev kapısının çaldığını(tıklatıldı) duydum. Kulaklığı bırakıp sakin bir şekilde kapıya gittim ve delikten baktım fakat kapının diğer tarafında kimse yoktu.

Bir süre birinin dalga geçip geçmediğini anlamak adına apartman boşluğunu izledim fakat kimsenin olmadığına emin olunca biri geçerken çarpmıştır falan diye düşünerek odaya yöneldim. Bir kez daha arkamda biri varmış hissine kapıldım tam odamın kapısını açarken. Geri dönüp etrafa baktım ve kimsenin olmadığını görünce yine çok şaşırmadım fakat paranoyak da birisi olduğum için eve hırsız girmiş olabileceğini düşündüm.(Üçüncü kata da ne hırsız girer tırmanacak yer olmadan) Neyse evdeki bütün odalara baktım, her yeri inceledim sakin sakin hiçbir şey yok.

Odaya döneyim dedim en sonunda. Odanın kapısını açtığımda ve içeri girmek için hareket ettiğim sırada sol arkamda bulunan -benim bile zor kapattığım çılgınca ağır çelik bir kapı- kapımın kendi kendine kapandığını duydum. Sakinliğimi kaybedip tırsarak arkaya döndüm ama bir şey yoktu yine. İşin ilginç kısmı kapıyı kapatmayı bırakın kilitlemeyi unutmayan birisiyim. Paranoyamdan dolayı eve girer girmez yaptığım ilk şey her zaman kapıyı kilitlemek oluyor.

Bu olaydan sonra bir süre odamın kapısını kilitleyerek uyudum aopkfopdkop

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık