Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yaşadığınız Paranormal Olaylar

Bu Konuda Düşünceleriniz Neler?

• Paranormal olaylar gerçek olabilir.

Kullanılan: 27 17.2%
  • Paranormal olaylar gerçektir.

Kullanılan: 23 14.6%
  • Hayır hiçbiri gerçek değil.

Kullanılan: 30 19.1%
  • Her şeyin bir açıklaması vardır.

Kullanılan: 38 24.2%
  • Bir şeyler olduğu kesin ama ne olduğunu bilmiyorum.

Kullanılan: 11 7.0%
  • Net bir fikrim yok.

Kullanılan: 12 7.6%
  • İlgilenmiyorum.

Kullanılan: 16 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    157
Valla benimkiler gündüz vakti 8k görüntü kalitesinde yaşanmış aksiyonlar çoğu olay korku filmi klişesi gibi olunca insanlar iplemiyor böyle mevzuları tabi
Evet ama çoğunlukla dediğim gibi oluyor. Bir de tekken daha çok oluyor. Kalabalık bir ortamda güpegündüz böyle bir olayın yaşandığını çok duymadım mesela :D

@pilavüstükuru Sana laf attım da ben de hafiften tırsmaya başladım :oleyo2:

Bir gece arkadaşlarla mahalled oturuyoruz... 4 kişiyiz muhabbet sohbet... bir tanesi ağaç dibine işedi gece gece... neyse sonra ayrıldık ben ve bir arkadaş aşağı yolda, diğer ikisi de yukarı yolda oturuyor.. biz eve geldik baktım telefon çalıyor.. diğer ikiliden arkadaş arayan... nefes nefese eve gelmiş... demişti ki; sizden ayrıldıj apartmanın oraya geldik bir baktık küçük bir çocuk... gece vakti ne işi var diye soracaklarmış... çocuk ara sokakta parka giden bir yol var oraya girmiş.. bunlar hemen arkasından bir bakmışlar çocuk yok.. yani o yolu 5 saniye de geçmesi çok zor öyle düşünün... kaç gün uyuyamamışlardı sjsjsj

O cin avcısı arkadaşla takıldığım zamanlar da bol bol hikayelerini dinliyorduk cinlerle ilgili. Bir ara ne kadar inanmasam da tribe girmiştim. Ki bebek ağlamaları ve davul sesleri olaylarına aşırı hassas haline gelmiştim ki bu seslerin duyulması imkansız yerlerde duymuşluğum oldu.

not:fark ettim de etrafımda bunları gibi tonlarca hikayeler anlatan var. bir diğeri bir arkadaşımın babası hazine avcısıydı. ki çoğu konuda güvendiğim bir arkadaşımdı ve babası da bu tip şeylerde şaka yapacak biri değildi. onun hikayeleri de yeterince güzeldi.

edit:alakasız saatlerde, alakasız yerlerde duyulan davul seslerinin cin düğünlerine ait olduğunu söylüyorlardı. :/ bebek olayını hatırlamıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık