Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yapımlarda Suç Unsurları

Yapımlarda Suç Unsurlarına Yer Verilmeli midir?

• Evet.

Kullanılan: 33 63.5%
  • Hayır.

Kullanılan: 19 36.5%

• Kullanılan toplam oy
    52
Solid snake burada en efendi yazanlardan. Sen nedense her konuda kendi en iyi bildiğini sanıyorsun. Spor sohbetten genel sohbete oradan dök içini rahatlaya. Valla üslubun çok kötü şu konuda birileriyle mesajlaşıp sonra dök içini rahatlaya falan gidip cahile laf anlatamam demek komik oluyor. Burası one piece forumu çok yüksek iq’un ve genel kültürün varsa forumu one piece için kullan kardeşim başka konulara yazma. Cünkü ne zaman başka konulara yazdığını görsem bir tek sen biliyorsun. Özele çekip örnek vermek istemiyprum neyse zaten gören görüyor herşeyi.
Genel sohbette bir konu hakkında soru sorup, soru sorduğu konu hakkında örnek video atılınca: "Benim vaktim o kadar değerli ki bu on küsür dakikalık videoyu izleyemem kusura bakma" yazdığından beri ciddiye almayı bıraktım ben. Sen de alma. Kendini her zaman haklı gören, her haltı bildiğini sanan klasik beyaz yakalı tripleri işte. :s

Genel sohbette bir konu hakkında soru sorup, soru sorduğu konu hakkında örnek video atılınca: "Benim vaktim o kadar değerli ki bu on küsür dakikalık videoyu izleyemem kusura bakma" yazdığından beri ciddiye almayı bıraktım ben. Sen de alma. Kendini her zaman haklı gören, her haltı bildiğini sanan klasik beyaz yakalı tripleri işte. :s
Evet çünkü ne olduğunu bilmediğim 13 dakikalık bir videoya ayıracak zamanım yoktu. Ve benim vaktim o kadar değerli ki kısmını kendi kendine eklemen güzel olmuş hoşuma gitti. Ve cumshot dediği programın ne olduğunu sorduğumda cevap olarak 13 dakikalık uzun bir video attı çocuk ve buna zaman ayırmaktansa iki saniyede okuyabileceğim açıklayı bir cümleyle veya cümlelerle anlatılması daha mantıklı. Tabi bu da onun tericihi bir şey diyemem. Sadece talepte bulunurum ki öyle yaptım gerekçesini de belirttim gayet. Bugün boşum dinleniyorum sadece bugün bolca vaktim var ama yine de izlemem. AoT konusunda rica ettim gerekçelerimi belirtip mesela sağolsun bir arkadaş anlattı teşekkür ettim ve başladım okumaya kaldığım yerden. Adam kudurmadı sizin gibi durduk yere. Bu konuda bir talep varsa söyleyin bana en iyisi bir konu açayım benimle derdi olanlar diye oraya geçelim hep beraber. Ben bana cevap hakkı doğdukça bu konunun kirletilmesine daha da dahil olmak istemiyorum sizin yüzünden.

Son düzenleme:

Silinmiş Üye

Ne olursa olsun pedofili sapıklıktır çocuk tecavüzünden farklı bir şey değildir.Bulunmamalıdır.

Çocuklar ve veliler onay vermiş, o kısmına biz karışamayız. Zaten dizi aslen Netflix dizisi değil, onlar sadece yayınlama hakkını almış. Alınca da dizinin posterini değiştirmişler. Bana göre posterin değişmesinde art niyet var, orijinal poster buydu çünkü.

11 yaşındaki çocuğun onay verip vermemesi bir şey ifade etmez, istismar olur yine de.

Pedofili cinsel yönelimli bir rahatsızlık, yani buna sahip olan kişinin elinde değil çocuklara ilgi duymamak. Eşcinsellik gibi düşünebilirsin.
Peki sen bu konuya nasıl yaklaşıyorsun. Ve kendi yaklaşımını göz önüne alarak izlemeyenlerin bile duyduğu Srpski isimli filmi nasıl değerlendirirsin? Birçok ülke tarafından yasaklanmış bir yapım. Ve birçok farklı suçu birden içeriyor. Bu konu ile ilgili aşırı uç bir yapım ama uç olduğu için hudut olur diye düşündüğüm için soruyorum.

Silinmiş Üye

Pedofili cinsel yönelimli bir rahatsızlık, yani buna sahip olan kişinin elinde değil çocuklara ilgi duymamak. Eşcinsellik gibi düşünebilirsin.
Hayır bu kesinlikle kötülüktür tıpkı öldürmek gibi herkesin ilgi alanını kontrol etme yetisi öyle ya da böyle vardır.Zaten kendini kontrol edememe (yönelimler de dahil)de kötülüktür.

Silinmiş Üye

Konuya gelecek olursak eğer ki bu rahatsızlık olarak kabul ediliyorsa bu rahatsızlığın nüksedilmemesi için böyle bir şey yayınlanamaz
İkinci olarak burdakiler 18 yaşın altındaki çocuklar yani reşit değiller hayat tecrübeleri yok böyle filmlerde oynatılması istismardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık