Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'nun Seviyesi

Yamato'nun Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    387
Bence çok direnemez hiçbir sağ kol. Maximum 5 10 dk
Seride silandırma kral hakisi olan ve olmayan şeklinde net bir ayrım oluştu. Bu yüzden Yamato Marco ve Katakuri'den güçlü olabilir. Beckman ve Shiryu ile ilgili hiç bir şey görmedik daha. Geriye King kalıyor eğer King de kullanabiliyorsa kral hakisini Yamato'dan aşağı kalır bir yanı olacağını düşünmüyorum.

Sorun kızın yaptıkları değil sorun lütfü.
Lütfü kata'dan sonra gelip tek yedi onu baz alırsak Queen de sağ kol üstü xD
Ama çok örneği var ki sorun Lütfü ise.
Big Mom vs Queen
Bigmom vs Marco
Marco vs garp
Akainu vs 14 komutan
Kaidou vs 9 kın
Kaidou ve Mom vs 5 nova

Tüm savaşlar yamatonun seviyesinin çok yukarı olduğu yönüne çıkıyor

Katakuri, Linlin'e karşı Yamato'nun şuana kadar ki performansının altında kalmaz.

Ek olarak Dakika verme ne dakikası.. Kid, Linlin'i asırlardır tutuyor ona bakarsak.. Yani karşısında yaptığı işi diyorum. Alnından kan almış iki saldırısnı bloklamış diye tanrı oldu.

Katakuri magura ile napolyonu bloklayamaz mı şimdi ? Katakuri Linlin'in saldırılarını Gözlem ile savuşturup, Mochi ile yavaşlatamaz mı ? Hakili yumruklar savuramaz mı ?
Wb karşısında Marcoyu düşün mesela.

Ya big mom örnekleri doğru çünkü mal biraz o. Gidiyor frankyden ayar yiyor sonra Queene 2 atıyor. Sağı solu belli değil

Pilden pile fark var. Kata’nın gelecek görmesi de bitiyor ama 12 saatten fazla sürüyor. Cracker’in sıfırdan asker üreterek yorulduğu da söylendi ama 11 saat devam etti. Marco 2 komutana karşı en fazla 1 saat iyileşebildi. Ve ikisiyle 1 saat boyunca savaştığı da yok. Arada bi bırakmış.
Siz bu zamanları nereden hesaplıyorsunuz ya ? Her bölümün arka kısmında saat mi koyuyor oda ben mi körüm yoksa ???

Katakuri, Luffy ile 1v1 yapacağına ki o Luffy savaş içinde sağ kol etmiyordu.. King ve Queen ile aynı anda savaşsın bakalım o kadar uzun ömürlü oluyor mu gözlemi.. bir de etrafında kardeşleri olsun.. King ve Queen arada onlara saldırsın.. yav Kata geleceği görmeyi yavaştan bırakmıştı savaş sonlarında aynı durumdalar gibi zamanlı yazmışsın bir de..

Sakazuki, Kizaru ve Issho ile birliktr aynı anda savaşsın yanda da koruması gereken kutsallar olsun, Issho ve Kixaru kutsallarw saldırsın bakalım Sakazuki reis ne yapabiliyor 2v1'i oyun sanıyorsunuz sanırım..

Wb karşısında Marcoyu düşün mesela.

Ya big mom örnekleri doğru çünkü mal biraz o. Gidiyor frankyden ayar yiyor sonra Queene 2 atıyor. Sağı solu belli değil
Alakasız örnek Prime Wb, İmparatorları allahına kavuşturur :d (tek atar anlamında değil bir üst klasmanı işte) ayrıca Roger'ın Rayi varsa wb'nin Oden'i var onlar daha iyi oturuyor..

Ha Mf, Wb diyorsan gayet tutar Marco.. çok NET

@Crocus bu arada o yoruma cevabın Franky mi gerçekten ya :/ .. benim kafamda canlandırdığım performans Yamato'nun altında mı ? Değil peki o performansı Katanın çıkarması mümkün mü ? Evet, kesinlikle.

Alakasız örnek Prime Wb, İmparatorları allahına kavuşturur :d (tek atar anlamında değil bir üst klasmanı işte) ayrıca Roger'ın Rayi varsa wb'nin Oden'i var onlar daha iyi oturuyor..

Ha Mf, Wb diyorsan gayet tutar Marco.. çok NET
Zannetmiyorum ha yani 2 yumruğa yok olur Marco anca vurkac ile olabilir. Odende prime wbye çok direnemez ki kaidoudan daha sağlamdır. King keza çıksa kaidounun karşısına yamato kadar iyi performans gösteremez. Kata moma zarar veremez.
Bence yamato şimdilik hepsinden daha sağlam gözüküyor. Kız bildiğin kaidou neredeyse

@Crocus bu arada o yoruma cevabın Franky mi gerçekten ya :/ .. benim kafamda canlandırdığım performans Yamato'nun altında mı ? Değil peki o performansı Katanın çıkarması mümkün mü ? Evet, kesinlikle.
Ya kata Kaidouya zarar veremez ki. En fazla kaçar sağa sola ama hızı Luffyden yavaş olduğu için etki etmez geleceği görmede o kadar. Yamato kadar o bile sağlam olamaz. Kaldı ki ben katayi sağ kollar arası güçlü bir yere koyuyorum. King falan yamatonun yarısı kadar performans gosteremez

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık