Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'nun Seviyesi

Yamato'nun Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    387
Marco alır diyorum ama fikrim değişebilir önümüzdeki bölümlerle. Sen ne dersin bu 5'li karşısında Yamato'ya?
Benim de kafamı kurcalıyor sağ kollar,Yamato güç ilişkisi.

Luffy,Kata'yı yendikten sonra ne kadar fazla güçlendirme aldı,anca Kaido karşısında durabildi.

Büyük ihtimalle,Yamato Luffy'e göre daha çok savaşabildi Kaido'ya karşı.

Böyle bakarsak Yamato, Kata'dan daha güçlü gibi duruyor.

Ama Luffy tecrübesiz birisi ne kadar güçlü olursa olsun dövüşte hata yapmış olabilir ve ya elde ettiği güçlendirmeleri tam olarak kullanamamış olabilir,Kaido-Luffy son savaşı off paneldi,göremedik detayları.

Yani Luffy çok fazla güçlendirme aldı buna rağmen yenildi.Katakuri ne yapabilir Kaido'ya gibi bir mantığım yok.Sebebini yukarıda açıkladım.

Bence Kata'da Kaido'ya karşı güzel bir direniş gösterebilir.

Şu anlık baktığımda Yamato,Kata'dan daha güçlü gibi duruyor.Ama Kata'nın çok fazla üzerine koymam Yamato'yu.

King'e gelirsek adamın hiç bir şeyini görmedik ama ben aşağı yukarı Katakuri seviyesi bir adam olduğunu düşünüyorum.

Bu durumda Yamato önde olabilir King'den.

Marco'ya gelirsek adamın meyvesi ve savunması çok çok üst düzey,bitirmek çok zor adamı.Belirli bir süre 2v1 bile dövüşebildi.Ve bence Kata gibi detaylı görmedik daha Marco'yu.

Marco ile Yamato kafa kafaya geliyor bana.Yamato çok az önde olabilir.

Beckman ile Shiryu'nun Yamato'dan üstün olacaklarını düşünüyorum ama bir kanıtım yok.Beklenti diyelim.

Son düzenleme:
King'in gücünü bir görmek lazım. King h.haki filan kullanıp Zoro'ya çok rahat üstün gelirse sağ kollar arşa çıkar. O yüzden net birşey için erken.

Luffy üzerinden mümkün olduğunca güç dengesi kurmamak lazım. Kinemon un bayılmadığı saldırıdan bayılması vs Apoo nün saldırısından bayılması gibi.

Yamato’nun meyvesi marco gibi mistik zoan. Ve şahsen bana yamato’nunki daha iyi göründü. Kaido’nun övgüsünden de belli meyve çok özel.

meyveleri bi yana bırakıp meyvesiz hallerine baksak yamato ve marco arasında epey fark var gibi.
Ben Yamato’yu hiç marco gibi kelepçeye biri anahtar bulsun diye beklerken hayal edemiyorum. Herif mf’de etkisiz eleman oldu. Tam kelepçe çıkınca gitti akainuya daldı ama öncesinde ace falan kurban giderken bişey yapamadı. Resmen beklemiş kelepçeden kurtulana kadar.

Yamato meyvesi kapandıktan sonra bile Kaido’ya dalmaya devam ediyor, saldırı tokuşturuyor. Gücü tam yetmese de beklemezdi amiral durdururdu bence. Kral hakisi yeterdi ona.

Son düzenleme:
Marco hamlamış artık, en güçsüz sağ kol bile olabilir. Haki konusunda da geride olduğu belli. Big Mom veya Kaido'nun karşısına çıkıp şov yapmadığı sürece beklentim kalmadı. Yamato daha üstündür.

Karakteri hiç sevmem nefret ederim ama kabul etmek lazım şu an görünene göre Beckman ve belki Shiryu hariç bütün sağ kollardan güçlü olabilir. King konusunda da emin olamıyorum kral haki olayı yüzünden ama Marco ve Kata'dan güçlüdür.

İmpel Down'da karakter ilk tanıtılırken Magellan'lanla aynı seviyenin adamı denmişti. Ki Magellan'ı da yc1 seviyesi bir adam olarak düşünüyorum. Üstüne üstlük 2 sene geçti ve meyve yedi karakter.
Magellanı yüksek görüyorsun bu sevindirici. Meyve işi bence bozuyor görünmezlik hani saldırı-savunma anlamında sanji bile 2yıl önce neler yapmıştı... Nedense ben shiryu yu sağ-kol seviyesi göremiyorum güçlü evet ama o ağırlık yok. Belki de kata-marco nun baya ağır abi olmalarındandır...

@Feitan büyük ihtimal evet zoro nun rakibi olacak. Ters köşe olup sanji ben bu meyveyi biliyorum demez ise. Güzel de olur aslında...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık