Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'nun Seviyesi

Yamato'nun Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    386
Kral hakiye alışık. Sorun enma. Ona da alışmıştır. Ne zamandır kullanıyor. Zoro ölü haliyle asura açıp kaidonun balyozu geri püskürtüp yara bırakıyor. Yamato ne yapmış?
ona da alışmıştır ile olmuyor işte çıkıp alıştığını gösterene kadar alışmamış kabul ediyoruz zaten King'den sonra adam kh kullanarak savaşa girmedi ki alışmış ise gösterir zaten, yamato ne yapmış derken? Kaido ile 1vs1 de bu kadar uzun süre dayanabilen kaç tane sağ kol biliyorsun ben bilmiyorum ne king ne kata ne de zoro bu kadar uzun süre dayanamazdı, kral hakiyi sıkıntısız kullanabiliyor, kaido'nun saldırılarından kaçabiliyor ki benim burada kaido'nun hızını övmeme gerek yok, yamato'nun zoro'dan ileri derecede geri kaldığı bir konu yok, zoro'nun ise var hax yok adam da saldırı geldiğinde yapabileceği en fazla şey kılıcı önüne koyup savunmak ki burada saldırıyı tamamen yok edebilmesi de saldırının gücüne bağlı yamato ise gerek haxları ile gerek de hızıyla kaçınabiliyor, sanki zoro gelip yamato'ya iki skill atacak da yamato izleyecekmiş gibi yazmışsın

Kaido gibi bir azmanı o kadar uzun süre tutabilmek kolay değil.

Bu yönüyle yani dayanıklılık anlamında bence Zoro’dan daha güçlü ama saldırı anlamında bence Zoro daha iyi performans gösterdi Wano’da.

Dayanıklılıkta Yamato, saldırıda da Zoro diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık