Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'nun Seviyesi

Yamato'nun Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    386
Dof artık yeni dünyanın sineği. Yk3lerle denkleşir başka bir şey yapamaz. Gear 4'ü midesi kaldırmadı. Ruhunu teslim etti ne Yk2'si ?
Kral hakide gelişim gösterse yc2 ayarı olur bence hem ben Yamato için yc3 olur diye düşünüyorum ama sınırları zorlarsa yc2 kadar çıkabilir ondan en fazla yc2 dedim. Ama kral hakide gelişen bir Doffy ağlatır yc3 leri.

Üye silindi 7459

Bu anlık heyecan olayının en büyük ispatı Zoro abi. 1010'da neler neler dediniz karaktere şimdi Yamato'yu görünce unutuldu bunlar. Aynı şekilde komutanların yaptığı icraatlar da unutuldu özellikle Jack'in.

Evet düşünüyorum. Durmadan zaman atlaması öncesi haki sorunundan bahseden sen değil misin? İlk gözüken amiral fujiydi adam körken görüyodu gözlem seviyesi işte (geleceği görmekle bunun farklı olaylar olduğunu düşünüyorum) amiraller bir sonraki çıkışlarında sadece meyveden ibaret olmayacaklar.
5 sağ kolun 2 yonkou yenmesi de öyle kolay olmaz zaten. Bu mantıkla 9 kın 2 sağ kol, bizimkiler 3 sağ kol etmiyor. Tabii böyle bi şey mümkünse. Bu 2 grup da Kaidoya pek bi şey yapamadı o da var.
Yanlış düşünüyorsun.

Yeni amiraller, amiral adaylarından daha güçlü evet.Lakin sağ kollardan da güçlü.Yani amiral adaylarının sağ kollar ile aynı güçte olması çok normal.Sorun bu yorumlamalara verdiğin cevap.
Amiral adaylarının nesini gördün ? Fuji gibi bir yüz karası var ortada hala Amiral diyorsunuz gerçi siz de haklsınız Kizaru'yu durdurmasaydı gelip Usopp ile silahçılık oynarlardı alırdınız almanız gerekeni xD

Yeni amiraller, amiral adaylarından daha güçlü evet.Lakin sağ kollardan da güçlü.Yani amiral adaylarının sağ kollar ile aynı güçte olması çok normal.Sorun bu yorumlamalara verdiğin cevap.
Yanlız Amiral adayları sağ kol eder diyen kimseye cevap vermedim forumda öyle her şeyi kesin bir gerçekmiş gibi savunmam Yk1de edebilir Yk2 de.. fakat Sağ Koldan güçlü demek çok farklı bir şey itiraz ettiğim de buydu.

Yorumlamalar yanlış değil ki Sanki One Piece bin tane savaş kaynıyorda ben işime gelen yorumlamalar yapıyorum. Fujitora meyve yemeden önce olmadı mı amiral ee yeterli.

E tamam yine sağ kol ligi ediyor demek o zaman :) ama tutupta bir İmparatorun sol kolunun diğerinin sağ kolundan güçlü olduğu bir denklem benim için imkansız.

Yav abi sen ciddi ciddi Meyve yememiş bir Amiralin, Sağ Koldan güçlü olduğunu mu düşünüyorsun. Sağ Kol seviyesi el ayakta yemin ediyorum şu forumda ya. Çatıda 5 Sağ Kol olsaydı 5 Nova yerine iki bunak kötürüm kalmıştı
İmparator falan kalmayacak ortalıkta. Xebex'in de tayfası belliydi şimdi. Roger'ın tayfasında da Ray ve Oden vardı. Denklem dışı olaylar olabiliyormuş, ki Yamato'nun şu anlık Zoro'dan önde olması çok olası. Bu onu ne sağ kol ne de yardımcı kaptan yapar tabi.

Oden'nin hem Beyazsakal Korsanlarına katılışını, hem de Roger Korsanlarına katılışını baz alırsak; Yamato da Luffy ile Zoro arası bir yerdedir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık