Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'nun Seviyesi

Yamato'nun Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    386
King örnekti sadece yaw. Birinden güçlü olup, diğerinden olabilir yani.
E tamam yine sağ kol ligi ediyor demek o zaman :) ama tutupta bir İmparatorun sol kolunun diğerinin sağ kolundan güçlü olduğu bir denklem benim için imkansız.
Marco şey değil mi BMnin bile beni çok uğraştırırsın diye savaşmaktan kaçındığı çünkü serideki en güçlü savunmalardan birine sahip olan karakter?

Fujitorayı forumca aşırı küçük gördüğünüz için uğraşmıyorum bile
Yav abi sen ciddi ciddi Meyve yememiş bir Amiralin, Sağ Koldan güçlü olduğunu mu düşünüyorsun. Sağ Kol seviyesi el ayakta yemin ediyorum şu forumda ya. Çatıda 5 Sağ Kol olsaydı 5 Nova yerine iki bunak kötürüm kalmıştı

Üye silindi 7459

E tamam yine sağ kol ligi ediyor demek o zaman :) ama tutupta bir İmparatorun sol kolunun diğerinin sağ kolundan güçlü olduğu bir denklem benim için imkansız.

Yav abi sen ciddi ciddi Meyve yememiş bir Amiralin, Sağ Koldan güçlü olduğunu mu düşünüyorsun. Sağ Kol seviyesi el ayakta yemin ediyorum şu forumda ya. Çatıda 5 Sağ Kol olsaydı 5 Nova yerine iki bunak kötürüm kalmıştı
Yav sağ kolu geç hacı yatmaz Jackullah samimi diyorum hayatının dayağını yedi adam hala ayakta böyle övgüler almadı.

@Tiksav Lee ne diyorsa tersi çıkar beyler, bu adam yüzünden Kid şov yapamadı. Kid övüp durduğu bir süre zarfı vardı, adamın kaderiyle oynadı resmen. O yüzden ne diyorsa tersi olarak alın, bu adama güvenmiyorum.
Marco, King kapışır. Karakterin Zoro'nun rakibi olarak tasarlanmadığı belli dedim. Marco vs King oldu. Zoro kötürüm kaldı.

Eğer Oda seriyi hızlandıracaksa Luffy ve Zoro, Kaido'yu alır. Kid ve Law'da Linlin'i indirir dedim o da tuttu.

Fukuroju, Raizo tuttu.

Bana gövde gösterisi yaptırma şimdi. Ben Kid'i övüyorum her hafta. Adam Linlin ile eşleşti.

Marco'yu alacak Amiral yok sen salla bu Amiralcileri :artiz:

Üye silindi 7459

Arkadaşlar bu Yamato adlı karakter forum ortamını bölmek için tasarlanmış bir karakter. Bence daha fazla Yamato'yu tartışmamalıyız , forumda ismini anmak yasak olmalı hatta

Marco, King kapışır. Karakterin Zoro'nun rakibi olarak tasarlanmadığı belli dedim. Marco vs King oldu. Zoro kötürüm kaldı.

Eğer Oda seriyi hızlandıracaksa Luffy ve Zoro, Kaido'yu alır. Kid ve Law'da Linlin'i indirir dedim o da tuttu.

Fukuroju, Raizo tuttu.

Bana gövde gösterisi yaptırma şimdi. Ben Kid'i övüyorum her hafta. Adam Linlin ile eşleşti.
Sen kendini @Solid Snake falan sanıyon herhalde o adam bu kadar iddialı konuşsa anlayacağım. :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık