Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'nun Seviyesi

Yamato'nun Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    387
Dayak yiyerek güçlenme diye birşey yok seride en fazla dayanıklılık artar.Kaç kere söyleyeceğiz sana bunu.Oni soyundan dolayı güçlü Yamato özel soy.Kaido da bundan bahsedip durdu kanın irade geçiriyor hükmediyor şöyle böyle diye kendi genlerini övme var.Üstelik logiadan bile nadir mistik meyveyi Kaido o kadar arayıp bulduktan sonra yemiş Yamato.Burada dressrosayı tamamen kopyaladı Law hikayesinin benzeri denk gelmişken onu da söyleyeyim.
Öyle bir şey var örnek de Yamato.Daha yazmaya gerek yok.Yediğim dayaklar beni güçlendirdi diyen bir karakter var Yamato adında.Kendisi diyor.

Zoro muhtemelen Luffy ve birkaç kilit karakter dışında ki herkesi geçicek büyük ihtimalle. Seri sonu halleri için Yamatoyla kıyaslanmaması gerek.
Ben de öyle düşünüyorum. Zoro'yu Ray'e benzetmek bana pek mantıklı gelmiyor sonuçta adam Ryuma'nın soyundan geliyor zirveye oynar. Son cümlede belirttim zaten Yamato Oden seviyesi olur ama Zoro Ray'e fark atar.

Ray'in oden den güçlü olduğunu nereden çıkartıyoruz? :D ki oden ray'e göre çok daha gençti. Yaşasaydı net geçerdi.
E ortada bir bilinmezlik varsa o zaman buradan argüman süremezsin ki önüme. :D

Yaşa girecek olursak ohooooo :D. O zaman Sanji de KK seviyesi olur ileride 21 yaşında zira asdfasdgfsadf.

Seri sonu Zoro'yla mukayese edilebilecek karakter sayısı 2 elin parmağını geçmez. O da tüm zamanlarda. Yamato mamato falan o ligde değil. Wano sonu Zoro daha güçlü derim Yamato'dan.

Neko ve Inu denk bu çok net. Base forumları Yc3 etmiyor ama Sulongla ortalamaya vurursan ikisini de o lige yazabiliriz. Ashura da fena değil. Diğerleri etmez yk3
Nasıl YC3 etmiyorlar günü ikiye bölüp 12/12 saat boyunca Jack ile kapışıyorlar İnu ve Neko. Yenişemediklerine göre çok net YC3 ederler. Yenememelerinin sebebi de Antik Zoan olması. Çok sağlam fiziksel güce ve savunmaya sahipler. Eğer denk güçte olmasalar 12 saat mücadele edebilmeleri mümkün değil.

Evet hiç torpilli değil tek taraflı dayak yiyerek seride bu derece güçlenmiş tek kişi kendisi.Luffy enayisi de 1.5 yıl sözde kk sağ kolundan eğitim aldı,temel hakileri öğrendi,dövüşlere girdi falan.Bunun öncesi de var.Yazar Yamato için geçen arc dedirttiği lafları yedirtti bizzat bunu aşan başka bir olay yok.

İleri seviye h.haki kullanımı,mistik zoan,seride tüm söylenenlerin üzerinden geçirten bir güçlenme yöntemine sahip Yamato torpilli değil Zoro torpilli tabii canım kesin öyledir.Aynı Yamato insan bile değil he bide.
Ray siradan sağ kol ,onun öğretileri ile Kaidonun öğretileri bir olur mu.

Yamato'nun amiral seviyesi olması tayfaya gelemeyeceği anlamına gelmez. Sağ kol seviye iki adam var. Luffy ile eşit olmaz çünkü Luffy'nin saldırı gücü Yamato'dan bir tık güçlü gibi, Yamato'nun dayanıklılığı çok iyi. Yamato tayfaya gelirse merak etme bir iki arc içinde yan yana geleceklerdir.
Tayfa içi güç dengesinin bir kanunu var: Monster Trio asla bozulmaz.

Önce komutan etmez diyenler, sonra sağ kol etmez diyenler patladı. Kız her sayı birilerini patlatıyor. Üstelik hala düşmedi. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık