Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'nun Seviyesi

Yamato'nun Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    387
Ray'in oden den güçlü olduğunu nereden çıkartıyoruz? :D ki oden ray'e göre çok daha gençti. Yaşasaydı net geçerdi.
İkisinin en güçlü haliyle karşılaştırırsak Ray kevgire çevirir Oden'i. Yaşasaydı bilemem ama ölmeden önceki haliyle Gaban'ı alsın öpsün başının üstüne koysun.

İkisinin en güçlü haliyle karşılaştırırsak Ray kevgire çevirir Oden'i. Yaşasaydı bilemem ama ölmeden önceki haliyle Gaban'ı alsın öpsün başının üstüne koysun.
Tamam da bu yorum neye dayanarak oluyor? Ray'in gençliğinde yaptıklarını bilmiyoruz.
Oden yaşasaydı çok daha güçlü olacaktı. O haliyle bile kaido'ya denk belki üstündü. Yamato da ölmeyecekse son seviyesi oden'in prime zamanına göre değerlendirilmeli.

Kız pica dan king'e, vergo dan queen'e geçmemiş. Hala neyin torpilinden bahsediyorsun? :D

Yamato zoro'yu kesin geçer demiyorum ama oda zoro ile sanji'nin arasına birini koymaz.
Evet hiç torpilli değil tek taraflı dayak yiyerek seride bu derece güçlenmiş tek kişi kendisi.Luffy enayisi de 1.5 yıl sözde kk sağ kolundan eğitim aldı,temel hakileri öğrendi,dövüşlere girdi falan.Bunun öncesi de var.Yazar Yamato için geçen arc dedirttiği lafları yedirtti bizzat bunu aşan başka bir olay yok.

İleri seviye h.haki kullanımı,mistik zoan,seride tüm söylenenlerin üzerinden geçirten bir güçlenme yöntemine sahip Yamato torpilli değil Zoro torpilli tabii canım kesin öyledir.Aynı Yamato insan bile değil he bide.

Tamam da bu yorum neye dayanarak oluyor? Ray'in gençliğinde yaptıklarını bilmiyoruz.
Oden yaşasaydı çok daha güçlü olacaktı. O haliyle bile kaido'ya denk belki üstündü. Yamato da ölmeyecekse son seviyesi oden'in prime zamanına göre değerlendirilmeli.
Paralel bir şekilde ilerlerse yonko seviyesi olurdu Oden de büyük ihtimalle ölmese. Ray'i de yonko sınıfı görüyorum ama çok az daha güçlü olabilirdi Oden Ray'den. Akainu vs Aokiji gibi bir şey olurdu ikisi dövüşse herhalde. Yamato da o seviyeye çıkar ama Zoro Ray'e çok daha fazla fark atar bence.

Evet hiç torpilli değil tek taraflı dayak yiyerek seride bu derece güçlenmiş tek kişi kendisi.Luffy enayisi de 1.5 yıl sözde kk sağ kolundan eğitim aldı,temel hakileri öğrendi,dövüşlere girdi falan.Bunun öncesi de var.Yazar Yamato için geçen arc dedirttiği lafları yedirtti bizzat bunu aşan başka bir olay yok.
Yav sadece tek taraflı dayak yiyerek olduğu nereden belli? Kızı zaten tüm ada arıyormuş. Yani herkesle vs halindeymis.
Hangi lafı yedirtti? Haki zor durumda gelişir lafıysa zoro ve sanji'ye tekrar bak. Adamlar torpilin zirvesini yaşadılar. 2 envanter alıp komutan ligine çıktılar.
Paralel bir şekilde ilerlerse yonko seviyesi olurdu Oden de büyük ihtimalle ölmese. Ray'i de yonko sınıfı görüyorum ama çok az daha güçlü olabilirdi Oden Ray'den. Akainu vs Aokiji gibi bir şey olurdu ikisi dövüşse herhalde.
Seri sonu zoro ve yamato'yu da aynı şekilde görüyorum ben. Hangisi üstün olursa olsun aralarında az fark olur. Ama yazar zoro ve sanji'yi de seviye olarak çok ayırmak istemiyor gibi. O yüzden yamato'yu üste koyuyorum.

Seri sonu zoro ve yamato'yu da aynı şekilde görüyorum ben. Hangisi üstün olursa olsun aralarında az fark olur. Ama yazar zoro ve sanji'yi de seviye olarak çok ayırmak istemiyor gibi. O yüzden yamato'yu üste koyuyorum.
Belki Sanji'yi de Yamato'nun önüne koyar belli olmaz. Tayfaya katılmazsa Yamato dediğin düşük ihtimalle olabilir ama tayfaya katılırsa Zoro ve Sanji'den önde tutmaz Oda bence. Ki ben Zoro'nun arc sonu bile eşit seviyeye gelmesini ve ya geçmesini bekliyorum Yamato'yu bakalım.

Son düzenleme:

İleri seviye h.haki kullanımı,mistik zoan,seride tüm söylenenlerin üzerinden geçirten bir güçlenme yöntemine sahip Yamato torpilli değil Zoro torpilli tabii canım kesin öyledir.Aynı Yamato insan bile değil he bide.
Dayak yiyerek güçlenme diye birşey yok seride en fazla dayanıklılık artar.Kaç kere söyleyeceğiz sana bunu.Oni soyundan dolayı güçlü Yamato özel soy.Kaido da bundan bahsedip durdu kanın irade geçiriyor hükmediyor şöyle böyle diye kendi genlerini övme var.Üstelik logiadan bile nadir mistik meyveyi Kaido o kadar arayıp bulduktan sonra yemiş Yamato.Burada dressrosayı tamamen kopyaladı Law hikayesinin benzeri denk gelmişken onu da söyleyeyim.

Paralel bir şekilde ilerlerse yonko seviyesi olurdu Oden de büyük ihtimalle ölmese. Ray'i de yonko sınıfı görüyorum ama çok az daha güçlü olabilirdi Oden Ray'den. Akainu vs Aokiji gibi bir şey olurdu ikisi dövüşse herhalde. Yamato da o seviyeye çıkar ama Zoro Ray'e çok daha fazla fark atar bence.
Zoro muhtemelen Luffy ve birkaç kilit karakter dışında ki herkesi geçicek büyük ihtimalle. Seri sonu halleri için Yamatoyla kıyaslanmaması gerek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık