Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'nun Seviyesi

Yamato'nun Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    387
1 tane thunder baguayla iki kişiye vuruyorsan illa vardır bi fark.

O kadar şeyin içine buna mı takıldın? 2 kişiye vurması, göğse vurması falan değil de bu mu yani? Tamam o kadar fark varken bi de duruştan bişey arama ne diyim :D

Sizi bilmem ama 1 kişiye vururken kullanılan thunder bagua ile 2 kişiye vururken kullanılan thunder bagua’nın farklı olması kadar normal bişey yok bence. Zaten farklı olmasa da vurduğu yer surat değil.

Çatıdaki luffy’de değişiklik olsa wano başında ezikmiş veya mangaka yonkou hype’layayım derken abartmış denirdi. Hadi zoroyu geçtim de mangakanın law>>>luffy diyecek hali yok. Surata yemenin farkı demek ki.
Farkı en başta ikisi de kafaya almıyor saldırıyı. İkincisi beyaz yıldırım bir tek o Thunder baguada var.

Dostum mesele seviyeleri değil sen ana konuyu kaçırmışsın. Mesele aynı güçte olmaları değil mesele luffynin tek yemesinin onun seviyesinin çok düşük olmasına sebep olduğunu düşünen kişilerin odene yonkou seviyesi diyip tek yediğini görmemezlikten gelmeleri.
tamam işte ben yazdım zaten kendi görüşümü, bu tek lufiyi benim nazarımda düşürmedi, ben zaten kaydonun amirallere de tek atabilecek bir adam olduğunu net bir şekilde söylüyorum, hele hele odenin senaryosunda olacaksa o kişi hiç şansı yok mecbur tek yemek zorunda, savaşa devam edememek zorunda, bu odenin seviyesini düşürmez. yani şimdi burada hiç kimse şunu söylemez herhalde akaiunu, wb'nin kalbi ilk teklediği sıra kafasını alabilseydi, buradan çıkan sonuç akaiunu>>>wb mi olurdu. diğer kardeşler, arkadaşlar kendi görüşlerini yazmış herkes kendince haklı olduğunu yada karşı tarafın iki yüzlü olduğunu düşünüyor, bu benim meselem değil, düşüncelerime bir başkası saçmalık da diyebilir burada lufinin seviyesini düşürecek bir şey yok benim açımdan.

Şunu da söyleyim ben bu forumda seviyeyi aşağı çeken çok kişi gördüm yani bu altı üstü bir manga, yanlış veya doğru yorumlarsın önemli değil ama burada hayali bir karakterin taassupçuluğunu yapıp, sırf bunun için başka insanlara öfkelenmek, hakaret etmek, hayatını buna göre programlamak gerçekten bir insana yakışmaz.

1010. Bölüm telden atması zor ya.

Zoro belden Law karından yiyor kan kusuyorlar.
Şimdi burada sopayla vuruyor ikisine de anında geçiyor yıldırım falan atmıyor Kaido yıldırım gibi hızlı hareket ediyor.Belki yanlış anlayan olabilir diye ekleyelim.Law tepki bile veremiyor zaten normalde parmağa ışınlanan adam.

Şimdi burada sopayla vuruyor ikisine de anında geçiyor yıldırım falan atmıyor Kaido yıldırım gibi hızlı hareket ediyor.Belki yanlış anlayan olabilir diye ekleyelim.Law tepki bile veremiyor zaten normalde parmağa ışınlanan adam.
@Starrk yazmıştı sanırım.
Eğer balyozla vursaydı zoro'nun ileri uçması gerekirdi, durduğu yerde kalmaması gerekirdi.

Niye şimdi yıldırım gibi gitmiyor? Yamato'ya karşı? Kral hakili Luffy'e karşı?
Kaido’nun o ilk sıçrayış anlık hızı çok fazla istediği zaman o hıza çıkabiliyor.Tabii durumu buna musaitse yapar.Bagua saldırısı Zoro’nun shishi sonson gibi birşey ama aşırı hızlı.O kadar hızlı ki Luffy geleceği gördüm yine de kaçamadım diyor.Kısmen kaçmış herhalde Hakuba’nın Rebecca’ya vurması gibi.Tabii her zaman bu kadar hızlı olamıyor sanırım gerekli hazırlığı yaptığındadır.

Kaido’nun o ilk sıçrayış anlık hızı çok fazla istediği zaman o hıza çıkabiliyor.Tabii durumu buna musaitse yapar.Bagua saldırısı Zoro’nun shishi sonson gibi birşey ama aşırı hızlı.O kadar hızlı ki Luffy geleceği gördüm yine de kaçamadım diyor.Kısmen kaçmış herhalde Hakuba’nın Rebecca’ya vurması gibi.Tabii her zaman bu kadar hızlı olamıyor sanırım gerekli hazırlığı yaptığındadır.
İyi de diğer Thunder'larda yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık