Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'nun Seviyesi

Yamato'nun Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    387
Wanoda Shogun amiral seviyesi çıkacak diyorlardı. O poşet çıktı şimdi Yamato oldu amiralimiz. Bakalım Elbafta kaç tane amiral çıkacak.

Oden thunder bagua yemiştir muhtemelen.Bu lanet Oda bunu hep yapıyor çünkü.Marco’nun mfde Kizaru bloklarken teknik ismi söylemişliği yok aynısını Wano’da yapınca tekniğin ismini haykırıyor.Bu açıkça şu an Marco’yu işliyorum o zaman detaya inemezdim ticari çalışıyoruz demek.Adamın fb sahnelerinde ne Kaido ne Oden işleme gibi bir düşüncesi yok yani hikaye anlatıp geçiyor.Görürsünüz Mihawk işlenmeye başlansın bütün saldırıları isimli olur. :D Oda bizimle iyi eğleniyor.

O zaman niye Luffy<Sağ Kol diyebilmek için Kaido'dan tek yemesini gösteriyonuz. Tayfası öldü diye düşündü diye bodoslama daldı. Sonra kafaya Thunder Bagua yedi. Bu saldırıyı kafaya yiyen kimse görmedik. Kinemon'un yediği atak da Thunde Bagua değil. Oden'in yediği de Thunder Bagua değil. Kafaya içinde teknik ismi barındıran saldırıları alan tek kişi Luffy.
Çünkü luffy sağ kol etmiyordu. Katakuri serbest bıraktı.

Paylaştı ne gözünü sevim ya ekmek mi bu xD
1 tane thunder baguayla iki kişiye vuruyorsan illa vardır bi fark.

Aga one piece okuyoruz gözünü sevim. Bu kadar detaya inme cidden okuyasım gelmiyor..
O kadar şeyin içine buna mı takıldın? 2 kişiye vurması, göğse vurması falan değil de bu mu yani? Tamam o kadar fark varken bi de duruştan bişey arama ne diyim :D

Sizi bilmem ama 1 kişiye vururken kullanılan thunder bagua ile 2 kişiye vururken kullanılan thunder bagua’nın farklı olması kadar normal bişey yok bence. Zaten farklı olmasa da vurduğu yer surat değil.

Çatıdaki luffy’de değişiklik olsa wano başında ezikmiş veya mangaka yonkou hype’layayım derken abartmış denirdi. Hadi zoroyu geçtim de mangakanın law>>>luffy diyecek hali yok. Surata yemenin farkı demek ki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık