Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Yamato

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 156 78.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 44 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    200
Performansı iyiydi de Kaido da tam güç girmemiş gördüğümüz kadarıyla. Yamato'nun kafadan kan geliyordu blokladığı thunder bagua yüzünden. Kaido luffy karşısında baya kas şişirmiş gibiydi. Dövüşürken hakisini de arttırdı. Bi de 2 farklı isimde yeni thunder bagua'lar çıktı. Birini g4'e ondan da güçlüsünü g5'e attı.

Luffy'e attığı ateş de luffy'i aldı adanın altından çıkardı. Adam ateş püskürterek adayı deldi yani. Ondan sonra da magma gibi çizilen alevi çıktı.
Gelecek görmeyi de snakeman'a kadar saklamış gibi geldi bana. Luffy bilmiyordu çünkü gelecek görebildiğini.

Amiral seviyesine en yakın olan sağ kol+ karakterdir şuan. Amiral edeceğini sanmıyorum. Kaidou kendini o kadar tutarken yarım saatte düzgün yara almadan amiral paketleyemez.
Çok tuttuğunu düşünmüyorum olsa olsa luffyye olan öfkesi kadar fazla öfkesi yoktur belki ama hiç de aman canı yanmasın modunda değildi kaido. Üstelik üst düzey haki çarpışmaları da gördük.
Yamato vs amiral olsa evet ben de amiral kazanır derim büyük ihtimalle ama yamatoya 1/3 şans tanırım açıkçası. Tabi aramakiyi kastediyoruz burada :)

Son düzenleme:
Performansı iyiydi de Kaido da tam güç girmemiş gördüğümüz kadarıyla. Yamato'nun kafadan kan geliyordu blokladığı thunder bagua yüzünden. Kaido luffy karşısında baya kas şişirmiş gibiydi. Dövüşürken hakisini de arttırdı. Bi de 2 farklı isimde yeni thunder bagua'lar çıktı. Birini g4'e ondan da güçlüsünü g5'e attı.

Luffy'e attığı ateş de luffy'i aldı adanın altından çıkardı. Adam ateş püskürterek adayı deldi yani. Ondan sonra da magma gibi çizilen alevi çıktı.
Gelecek görmeyi de snakeman'a kadar saklamış gibi geldi bana. Luffy bilmiyordu çünkü gelecek görebildiğini.

Amiral seviyesine en yakın olan sağ kol+ karakterdir şuan. Amiral edeceğini sanmıyorum. Kaidou kendini o kadar tutarken yarım saatte düzgün yara almadan amiral paketleyemez.
O açıdan bakarsak istese Zoro'nun ve Luffy'nin de kendisine haber atmasına izin vermezdi. En başında tam gücünü gösterse ne Akazaya'lar ne de bizim beşli bir halt edemezdi. Yine en fazla Yamato ve Luffy dayanırdı.

Yamato'nun kafasından kan geldi bu doğru ama Yamato da kan almayı başardı. Kaido ile hibrid formunda birbirlerine Namuji Hyoga ve Boro Blast attılar ve eşit miktarda kaldılar. Kaido'nun isimli ve isimsiz saldırılarını karşılıyordu. Zaten seni yenemeyeceğimi biliyorum dedi. Fakat onu oyalayacak kadar gücü olduğunu da biliyordu.

Bir amiral seviye olmayabilir ama bundan uzakta olduğu da söylenemez. Bir uyanış yapmayı da öğrenirse amiral yenecek hâle bile gelebilir.

Çok tuttuğunu düşünmüyorum olsa olsa luffyye olan öfkesi kadar fazla öfkesi yoktur belki ama hiç de aman canı yanmasın modunda değildi kaido. Üstelik üst düzey haki çarpışmaları da gördük.
Yamato vs amiral olsa evet ben de amiral kazanır derim büyük ihtimalle ama yamatoya 1/3 şans tanırım açıkçası.
Ciddi dalmıştır. Ancak güncel luffy'nin g4'süz veya uyanışsız haliyle ciddi dalması gibidir.

Adamın kas kütlesi ve suratı değişti. Hakide birkaç kere artış yaptı. G5'e karşı kullandığı haki>luffy'nin çarpışamadığı sarhoş hali>luffy'le gök yaran hali>>yamato şeklinde gider.

Ciddi dalmıştır. Ancak güncel luffy'nin g4'süz veya uyanışsız haliyle ciddi dalması gibidir.

Adamın kas kütlesi ve suratı değişti. Hakide birkaç kere artış yaptı. G5'e karşı kullandığı haki>luffy'nin çarpışamadığı sarhoş hali>luffy'le gök yaran hali>>yamato şeklinde gider.
Kiado da dövüş içinde bir çok kez vites arttırdı muhtemelen ve iyileşmesi vs meyve etkileriydi sanki, haklısın ama Oda bunu çok açıklayıcı çizmedi. Bence meyvesini kesin uyandırmıştı ama bunun açıklamasını görmedik. Herif geleceği görme dahil bütün hakilerde zirve ya da zirveye yakın gibi duruyordu. Geçiyorsa bir tek shanks geçiyordur belli hakilerde. Biraz da bu yüzden zaten g5 çok garip bir form oldu ve amirali yeterince dövmedi diye canımız sıkılıyor birkaç haftadır :D Hakikaten ne ara bu seviyelere burun kıvırır hale geldik ya :oops:

Oden kime değse hikayesini mahvetti ve tutarsızlık üstüne tutarsızlık kattı seriye. Kendi memleketine de net ihanet etti Rogerla geldiğinde bakmayarak.
Sonra beş sene salakça hareketlerle bekleme moduna alması da ayrı aptallıktı.
İtaçim şaringamını açıp bakarsan baya baya rezil etti Oden her şeyi. Saf kötü biri değil, hatta iyilik de yapacak biri, evet ama çok büyük kötülüklerin sebebi oldu ve üzerine düşen sorumluluğa ihanet etti. O yüzden Odenin savunulacak bir tarafı yok.
Ace'in savaştaki aptallığı bile daha az ihanet içerir bunun roger yanındayken geriye bakmadığı ana göre. Sonrasında yardım çağırmaması izosu marcosu roger tayfasının durumları zaten açıklanabilecek şeyler değil. Wano kötü bir arctı, Oden ise ondan da kötü bir ürün yerleştirmesiydi, o kadar.
İyi de adaya geldiği zaman bir terslik olduğunu fark etti ama Akazaya Samurayları durum belirtseydi belki bunlardan farklı şeyler yaşanırdı. İkincisi ölecek kişileri göz önüne aldı ve onların sözlerine inandı 5 yıl boyunca. Evet fazlasıyla saflık yaptı bu konuda ama herifin niyeti bir kişinin bile canına zarar gelmesini önlemekti.

İyi de adaya geldiği zaman bir terslik olduğunu fark etti ama Akazaya Samurayları durum belirtseydi belki bunlardan farklı şeyler yaşanırdı. İkincisi ölecek kişileri göz önüne aldı ve onların sözlerine inandı 5 yıl boyunca. Evet fazlasıyla saflık yaptı bu konuda ama herifin niyeti bir kişinin bile canına zarar gelmesini önlemekti.
Saflık maflık değil ne olduğunu da tahmin ettiğini açıkça söyledi. Oranın kurtarır tarafı yok, net ihanettir. Şogun soyuysan sorumluluğunu bileceksin. Samuraylar da Roger da kendisine sövdü zaten o sırada. Sonradan hayatlarını borçlandılar diye tabi mevzu kapandı. Rezillikti resmen.
Üstelik dünyanın tarihini öğrenip, roger-wb korsanlarını ve cümle olan biteni yaşadıktan sonra böyle bir oyuna geliyorsa da onun adı saflık değil biraz daha kaba bir tabir olur.
Wanoyu açacağım diye gevelemeyi iyi biliyor ama sorsan :(

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık