Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato Tayfaya Gelir mi?

Sizce katılır mı?

• Kullanılan toplam oy
    394
Güçlü olduğunu ama gücünün daha çok fiziksellikten geldiğini düşünüyorum. Bir Zoro etmez bana kalırsa. Ayrıca tayfaya katılmasını istemem çünkü bu sefer hem tayfadan üyelerin panel sayısı azalacak hemde bu kadar zaman oden in gölgesi olmaktan çıkamamış bir karekterin tayfanın özgünlüğünü bozacağını düşünüyorum.
Zaten muhtemelen Momonosukeye yardım etmek için wano da kalır.

Tayfaya gelmesi gereken en azından bir kadın karakter olacaksa o Yamato olsun. Kadın aşırı güçlü görünüyor. Nami ve Robin'in aksine düşmanına dalacak tipte bir karakter.

Tayfada görmek istediğim 5 kadın üye;

1) Yamato
2) Boa Hancock
3) Perona
4) Carrot
5) Black Maria

Tayfada görmek istediğim 5 erkek üye;

1) Katakuri
2) Marco
3)Trafalgar Law
4) Weevil
5) Ceasar

Marco'nun, Hasır Şapkalara katılması makul. Shanks, Whitebeard'ın gemisine çıktığı zaman Marco'yu tayfasına davet etti. Big Mom ile karşılaştığı zaman Marco: " Babalığın sözlerine bağlı değiliz. İsteyen istediği gibi takılabilir, herkes istediğini yapmakta özgür." dedi.

Shanks'tan daha güçlü bir ekip kuracağını iddia etmişti Luffy. Shanks'ın elde edemediği adamı tayfasına getirebilirse çok büyük iş yapar Luffy. Yamato mu Marco mu? Önce Yamato'yu alsın tayfaya sonra da Marco'yu.
Ceasar mı, yok doflamingo gelsin bro :D

Üye silindi 1004

Oda’nın aklı varsa tayfaya yeni birisini almaz. Elde adam çok. Az onlanı işlesin, olanı geliştirsin. Evde yemek olduğu halde dışarıdan söylemek gibi bir israf olur Yamato’nun gelmesi. Sonra tayfayı işleyemediği için gökten power-up yağdırıyor. Nami ve Usopp hangi ara süper insan oldu? Nami’nin minnacık kafatası dinazor tanklıyor...

Yamato tayfaya gelirse iyice işlenemez hale gelecek tayfa. Yamato’yu geçtim kimse gelmesin tayfaya. Ben Jinbe’nin gelmesine de karşıydım ama, adamı kusursuz işleyecek vakti buldu tayfaya zarar vermeden. Yamato için öyle bir vakit yok.

Yamato’nun neden kişiliği yok sanıyorsunuz. Oden sanıyor kendini. Adam sıfırdan kendi karakteri olan birisi olarak yaratsaydı Yamato’yu işlemesi gerekecekti. Onun yerine Ace mace, kendini Oden sanıyor ayağıyla üç sayfalık flashback yaptı. Oda hangi tayfa üyesine üç sayfalık flashback yapmıştır? Hepsine öküz gibi flashback kasan adam normalde.

Yamato’nun flashbackine bakalım.

- Ace geliyor.
- Ace kızıyor.
- Ace “Seni öldüreceğim Kaidoooo” diye bağrıyor. Klasik Ace.
- Ace, Allah’ın sevgili kulu olduğundan Jack, Queen, King ve Kaido aynı anda Wano’yu terk etmiş.
- Ace, heykeliyle Vs atmaya karar veriyor.
- Ace ilk defa seri içerisinde dövüş kazanıp heykeli yeniyor.

Tayfadan başka birinin flashbackini buraya yazsak roman olur.

Oda’nın aklı varsa tayfaya yeni birisini almaz. Elde adam çok. Az onlanı işlesin, olanı geliştirsin. Evde yemek olduğu halde dışarıdan söylemek gibi bir israf olur Yamato’nun gelmesi. Sonra tayfayı işleyemediği için gökten power-up yağdırıyor. Nami ve Usopp hangi ara süper insan oldu? Nami’nin minnacık kafatası dinazor tanklıyor...

Yamato tayfaya gelirse iyice işlenemez hale gelecek tayfa. Yamato’yu geçtim kimse gelmesin tayfaya. Ben Jinbe’nin gelmesine de karşıydım ama, adamı kusursuz işleyecek vakti buldu tayfaya zarar vermeden. Yamato için öyle bir vakit yok.

Yamato’nun neden kişiliği yok sanıyorsunuz. Oden sanıyor kendini. Adam sıfırdan kendi karakteri olan birisi olarak yaratsaydı Yamato’yu işlemesi gerekecekti. Onun yerine Ace mace, kendini Oden sanıyor ayağıyla üç sayfalık flashback yaptı. Oda hangi tayfa üyesine üç sayfalık flashback yapmıştır? Hepsine öküz gibi flashback kasan adam normalde.

Yamato’nun flashbackine bakalım.

- Ace geliyor.
- Ace kızıyor.
- Ace “Seni öldüreceğim Kaidoooo” diye bağrıyor. Klasik Ace.
- Ace, Allah’ın sevgili kulu olduğundan Jack, Queen, King ve Kaido aynı anda Wano’yu terk etmiş.
- Ace, heykeliyle Vs atmaya karar veriyor.
- Ace ilk defa seri içerisinde dövüş kazanıp heykeli yeniyor.

Tayfadan başka birinin flashbackini buraya yazsak roman olur.
Yamato'dan fazla chapter'lık hikaye çıkmaz ki. Resmen onun arc'ındalar zaten. 2 veya 3, hadi gözü çıksın 5 chapter'lık hikaye çıkar. ''Çocukluğum böyleydi, annem böyleydi'' gibi. Zaten Yamato'nun Kaido'dan nefret ettiğini düşünmüyorum. Çocukluğu rezalet geçmemiştir. Dramlık birşey yoktur. Onu geçelim de tayfada bi Zoro'nun geçmişi yok. Ne yapacak onu oda acaba?? Yine wano ile bağlayacak ama...

Güçlü olduğunu ama gücünün daha çok fiziksellikten geldiğini düşünüyorum. Bir Zoro etmez bana kalırsa. Ayrıca tayfaya katılmasını istemem çünkü bu sefer hem tayfadan üyelerin panel sayısı azalacak hemde bu kadar zaman oden in gölgesi olmaktan çıkamamış bir karekterin tayfanın özgünlüğünü bozacağını düşünüyorum.
Zaten muhtemelen Momonosukeye yardım etmek için wano da kalır.
Bir kişinin tayfaya katılacağı kesinleşti ama bu kim olacak o belli değil. Yani tayfa üyelerinin panel sayısı her yeni üyeyle azalacak.

İbareler geleceğini gösteriyor ama göstermese dahi gelmesini isterdim. Tayfaya fazlasıyla renk katacağı kesin.

katılsa iyi olur ama katılmaz tayfa üyeleri sayısı bence sabitlendi
geri kalan hepsi dost müttefik vs şeklinde olucaktır tahminimce

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık