Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato Tayfaya Gelir mi?

Sizce katılır mı?

• Kullanılan toplam oy
    394
oylamada 11. tayfa üyesi hakkında bir bilgi göremedim belki gözümden kaçmıştır
11. Üyenin kim olacağını soru işaretiyle kapamışlar. İlk sayfa açıldığı zaman hepsinde soru işareti vardı. Sırasıyla her hafta 2-3 tanesi açıldı. Tayfaya katılış sırasına göre. 11. Üye kesinleşti. Sayfayı türkçe yap yukarıda yazıyor zaten. "Takip etmeye devam edin Wano'da Hasır Şapkaların yeni üyesini görmek için" gibi bir şeyler yazıyor.

Zoro'nun geçmişi var kökeni yok sadece, olmasına da gerek yok zaten. Ayrıca onun arc'ında olmalarına gerek yok. TH Brook'un arcıydı ama flashback gördük. Arlong, Nami'nin arcıydı flashback gördük. Kimin arcıysa flashback görüyoruz, Oda o karakterin arcı diye kime uzun flashback yapmadan geçmiş?
Haklısın da şu anki tayfa çok istisna hepsinin mi kötü geçmişi olur. Gerçi bazılarına kötü ''anlar'' diyebiliriz, örn. Brook, Zoro, Usopp. Bunlar o kadar da uzun değil mesela. Kaido'nun oğlu sonuçta lüks içinde olmasa da rahat içinde geçirmiştir hayatını o güçle. Büyük bir dram olacağını gerçekten düşünmüyorum.

Wano'dan kesin biri gelir çünkü zaten dünyaya kapalılar, macera ruhları yüksek ya yamato olur, ya momo, ya otama. En uygunu yamato görünüyor şuan. Tek sıkıntı kaidou ile olan kan bağı mevzusu. Gerçek kızı çıkmaması lazım bir şekilde yoksa sen benim babamı öldürdün mevzusu olur.

Şahsen Yamato tayfaya katılmalı. Tayfada 2 tane kadın karakter var ve bu 2'si de çok zayıflar. Yamato da kadın olduğu halde aşırı güçlü ve çok rahat ilk 3'e girer. Katılmalı derken kalıcı değil Oden gibi geçici katılmalı :) Onun dışında Carrot ve Otama katılsın isterim :) Tayfaya minik sevimli karakter gerekli diye düşünüyorum. Neden Otama diyecek olursanız meyvesi aşırı güçlü.( Canavarlara karşı direkt kibidangoyu yedir hizmetçin olsun :D )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık