Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Yamato İddiaları

Yamato Bizimkiler ile Gelsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    309
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Delikanlı adam 20 sene süründürdü halkını. Gecenin köründe adamın kafasını almayı akıl edemedi gitti Orochi'nin sözüne inandı. Öyle delikanlılık olmaz olsun. Kaido'nun üzüldüğü konu belli Oden'i karşı haksız galibiyet aldığı için üzüldü adam.
Kaido alamayacağı galibiyeti aldığı için üzgündür çok çok. Oden alıyordu gırtlağı malum. Kandırılma konusuna gelince saf olduğunu söylemiştim. Oden mazlum oluruz ama zalim olmayız dedi daha ne delikanlılık yapacak? Bu düstur Roger ve WB'nin gönlünü fethetti.

Ne acaba? Babasının izinden gitse zorla ülkede tutacağını mı sanıyorsun?
Babasının izinden gitmekten kastın soykırım yapmaksa onu yapmayacak bir karakter olduğu zaten belli.

Şogunluk teklifini kabul etti diyelim, çıktı Wano'dan kendine tayfa kurdu takılıyor; Kaidō eyvallah mı çekecek buna?

Kaido alamayacağı galibiyeti aldığı için üzgündür çok çok. Oden alıyordu gırtlağı malum. Kandırılma konusuna gelince saf olduğunu söylemiştim. Oden mazlum oluruz ama zalim olmayız dedi daha ne delikanlılık yapacak? Bu düstur Roger ve WB'nin gönlünü fethetti.
Zalim olmak Orochi'yi öldürmek mi oluyor? :D olsunlar canım tabi bu halka müstehak bi 20 yıl daha sürünsünler nolcak :D

Siz bu karakteri hakikaten anlayamamışsınız. Luffy'nin amiral olduğunu hayal edebiliyor musunuz? Karargâhtan çıkabiliyor diye özgür oluyor mu? Ülkenin başına geçip Kaidō'nun dediklerini yaptıktan sonra Wano dışına çıksa ne çıkmasa ne? Turistik amaçla mı gezecek?

Babasının izinden gitmekten kastın soykırım yapmaksa onu yapmayacak bir karakter olduğu zaten belli.

Şogunluk teklifini kabul etti diyelim, çıktı Wano'dan kendine tayfa kurdu takılıyor; Kaidō eyvallah mı çekecek buna?
Yapacak olsaydı ne oluru konuşmuyor muyuz?

Hainlik yapmadığı sürece destek çıkardı bence. Kaido kötü bir karakter olsa bile King'le ilişkisine bakarsan yakınlarına verdiği değeri anlayabilirsin. O kadar olaya rağmen kızı çatıda ikna etmeye çalıştı. Tabi bunların pek bir önemi yok, kızın izlediği yol umrumda değil açıkçası. Meczuptur yapar.

Uzuvsuz kalmak istememesi ile mi suçlanıyor karakter yoksa ben mi yanlış anladım?
Hayır söylediği şeyin sığlığı tartışılıyor, isteğinin hayalinin üzerine ne kadar gidebileceği tartışılıyor.
Yani Oden diyorsunuz hala onun üzerinden örnek veriyorsunuz ama Oden'in Roger tayfasında ki en büyük özelliği neydi mesela?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık