Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Yamato İddiaları

Yamato Bizimkiler ile Gelsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    309
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamato'yu sevmiyorum, fan servis bir karakter diyene tek bir lafım yok, saygı duyuyormuş gibi yaparım ama zaman atlamasından sonra sanki diğer karakterler uzmanlık alanlarıyla ön plana çıkıyormuş gibi Yamato ne vasıfla katılacak diye tartışılıyor. Söyleyeyim:

Yamato tayfada, tetikçi rolünü üstlenecek arkadaşlar. Bam bam bam vuracak sopasıyla milletin kafasına. Luffy vur diyecek Yamato vuracak. Luffy indir diyecek Yamato indirecek. Tayfadaki rolü bu. Olmadı mı? Koğuş sorumlusu olacak. Odaları havalandırıp temizliğe bakacak. O da mı olmadı? Danstan ve eğlenceden sorumlu kişi olacak.

Yamato'nun olayı; dünyayı dolaşmak, eğlenmek ve dövüşmek ama siz yeter ki rol isteyin, bulurum ben :)

Gülsün şans yüzüne, ben hak etmedi demiyorum zaten. Sunduğun önermenin yanlış olduğunu söyledim, hâlâ da arkasındayım dediğimin. Bu yol poneglifleri izole adalarda, tanıdığın olmadan gidilmeyen fillerin üstünde, denizin 10 bin metre dibinde, imparator topraklarında olduğu sürece ve bunları okuyabilenler de ya koca dünyada tek olan kriptograflar ya da izole adanın kraliyet ailesi olduğu sürece Laugh Tale'a şansın olmadan gitmek imkânsız. Luffy'ye bu noktada yüklenmek yanlış zira Roger da şansı sayesinde gitti.
Roger bilinçli bir arayış içinde, Luffy küreği almış eline defineye diye çıkmış, plan program yok çölde kazmayı ilk vurduğu yerden petrol fışkırmış. Aradaki farkı çözemiyorsan konuşmaya lüzum yok.

Roger bilinçli bir arayış içinde, Luffy küreği almış eline defineye diye çıkmış, plan program yok çölde kazmayı ilk vurduğu yerden petrol fışkırmış. Aradaki farkı çözemiyorsan konuşmaya lüzum yok.
Bilinçli bir arayış içinde olması gereken ponegliflerin dörtte üçünün arkadaşlarının elinde olmasının, okuyan kişiyle tesadüfen tanışmasının şans olduğu gerçeğini değiştiriyor mu?

Buna kontrast olarak, Hasır Şapkalar aldıkları her poneglif ve öncesinde Robin için (niyetleri o olmasa da) dünyadaki en güçlü rakiplerle savaşmadı mı?

Bu konuda tayfaya yüklenilecek bir durum yok dediğim gibi. Laugh Tale'a şans yanında olmadıkça gidemezsin.

Hee dört poneglifin üçünün arkadaşlarının elinde olması büyük talihsizlik olmuş. :oleyo2:
Taşlar görünmez bir kader ipliğiyle birbirine bağlı zaten. Haliyle sahip olanlar da bir şekilde birbiriyle bağlı. En azından One Piece dediğimiz şey için bir bağa sahipler. O yüzden bir tanesini bulunca diğerlerinin de bu bir* ile bağlantılı gruplarda olması şaşırtıcı olmaması lazım.

İkisi de absürt olayları savunuyor...
Her şeyin eski nesille paralel işlendiği seride Oden'in muadilinin tayfaya katılacağının düşünülmesi mi absürt yoksa zombi ağacı dahi tayfasına davet eden Luffy'nin, savaşta kendilerine çok büyük katkıda bulunan ve tayfaya katılmak isteyen birini reddetmeyeceğinin düşünülmesi mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık