Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Yamato İddiaları

Yamato Bizimkiler ile Gelsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    309
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orada farklı biröşey yazıyordu onu Oden’e okutmaya götürmüştür bir de Oden’e mesaj yazdırdı işte. Big Mom, Zou, Balık Adam polelerini aldılar yol üstü diğer adalara da uğramışlardır. Bu adam Luffy’den falan akıllı adam her şeyi balla yapmıyor.
Balla yapmadığını bildiğim için merak ettim ben de. 1 yılı kalmışken direkt yol ponelerinin peşine düşüyor zaten. Ki neyi aradığını da biliyor Wb ile karşılaştıklarında olayı tamamen çözmüş. Fakat okuyamıyor:d
Lodestar'dan sonra tekrar en başa dönmüşseler, o pusulaları mecbur takip edecekler. Haliyle son yolculuklarıyla bizim tayfanın ilk yolculuğu çakışıyor fark ettiysen.

Bu adam Luffy’den falan akıllı adam her şeyi balla yapmıyor.
Roger:
1. Pone: BM'den çaldı
2. Pone: Balına tayfasındaki Minklerden çıktı
3. Pone: Balına tayfasındaki Wanoludan çıktı
4. Pone: Arkadaşının adasından aldı

Okuyan kişi: Tayfasına almak için WB'ye yalvardı

Luffy:
1. Pone: BM'yle savaşarak aldı
2. Pone: Kaido'nun tayfasını kovdukları için aldılar Zou'dan
3. Pone: 2 imparatora karşı savaşarak aldı
4. Pone: Kayıp, muhtemelen savaşarak alacak

Okuyan kişi: Gidecek yeri olmadığından kucak açtı; gerektiğinde onun için Dünya Hükûmeti'ne savaş açtı, mekânını yıktı

Son düzenleme:
Roger:
1. Pone: BM'den çaldı
2. Pone: Balına tayfasındaki Minklerden çıktı
3. Pone: Balına tayfasındaki Wanoludan çıktı
4. Pone: Arkadaşının adasından aldı

Okuyan kişi: Tayfasına almak için WB'ye yalvardı

Luffy:
1. Pone: BM'yle savaşarak aldı
2. Pone: Kaido'ya savaş açtığı için buldu Zou'dan
3. Pone: 2 imparatora karşı savaşarak aldı
4. Pone: Kayıp, muhtemelen savaşarak alacak

Okuyan kişi: Gidecek yeri olmadığından kucak açtı; gerektiğinde onun için Dünya Hükûmeti'ne savaş açtı, mekânını yıktı
Luffy'nin yaptıkları bilinçli değil, Roger hepsini bilinçli yapıyor. Lodestar'a ayak basan ilk korsan ve son adanın o olmadığını fark ediyor. Adam WB, Xebec, Sengoku, Garp gibi isimlerle dövüşmüş bizim Berkay da BM'den çekindiğini falan sanıyor sanırım. Okuyucu böyle olunca Oda ne kadar sıvasa savunacak keriz de çıkıyor nihayetinde.

Luffy'nin yaptıkları bilinçli değil, Roger hepsini bilinçli yapıyor. Lodestar'a ayak basan ilk korsan ve son adanın o olmadığını fark ediyor. Adam WB, Xebec, Sengoku, Garp gibi isimlerle dövüşmüş bizim Berkay da BM'den çekindiğini falan sanıyor sanırım. Okuyucu böyle olunca Oda ne kadar sıvasa savunacak keriz de çıkıyor nihayetinde.
Yazdıklarımın gerçekliğini değiştirmiyor. :hhh:

Dünyayı alt üst edecegi savaşı yazması, Buggy ile savaşından daha önemli. Oden de öyle yapmadı mı?
Bütün maceraları kapsayacaksa Arlong'ta yer almalı orada. Luffy'nin tırnağını kazıya kazıya nasıl buralara kadar gelip dünyayı alt ettiği yazılmalı geçmiş dövüşleriyle de.

Belki Roger gibi en başa dönüp o adaları tekrar turlayacaklar? Ki bu ihtimali çok yüksek görüyorum.
Dönecekte ne yazacak keko. Gördüğü çiçeği börtüyü böceğimi....

Bu arada ben de geleceğini düşünüyorum. Oden gibi yapacak diye uzatıyor bu kadar. Sadece tayfa görevi olarak konumlandıramıyorum. Carrot'a miço diyorlardı da karaktere miçoluk gidiyordu yine.

Bm ile savasti falan demissin olum neyin gerçekliği. Oda'nın enayisi olmuşsun.
Roger'ı da çizen Oda değil mi ne alaka yav? Şans faktörü ikisinde de etkili diyorum sadece, Roger güçsüz demek değil bu. Luffy, Roger kadar kolay alamadı hatta savaşması gerekti hepsinde. Şans eseri poneglifleri erken buldu ama dört imparatorun (sonuncu Shanks olmak üzere) hepsini de devirmeyi planlıyordu zaten karakter. Wano'yu işgalden kurtarınca Minkler verirdi yine ponegliflerini. Roger tayfasında Mink ve samuray olmasa zor bulurdu o poneglifleri. Roger bileğinin hakkıyla aldı, Luffy'nin önüne gümüş tepside sunuldu gibi bir durum yok.

Roger'ı da çizen Oda değil mi ne alaka yav? Şans faktörü ikisinde de etkili diyorum sadece, Roger güçsüz demek değil bu. Luffy, Roger kadar kolay alamadı hatta savaşması gerekti hepsinde. Şans eseri poneglifleri erken buldu ama dört imparatorun (sonucu Shanks olmak üzere) hepsini de devirmeyi planlıyordu zaten karakter. Wano'yu işgalden kurtarınca Minkler verirdi yine ponegliflerini. Roger tayfasında Mink ve samuray olmasa zor bulurdu o poneglifleri. Roger bileğinin hakkıyla aldı, Luffy'nin önüne gümüş tepside sunuldu gibi bir durum yok.
13 yildir peşleyen adamin sansi daha fazla aynen. Adamın yarattığı efsane manganin konusu.

13 yildir peşleyen adamin sansi daha fazla aynen. Adamın yarattığı efsane manganin konusu.
O gün WB şans eseri o adaya gelmese Roger, Laugh Tale'ı bulamadan ölürdü birkaç seneye, bunu sen de biliyorsun. Ben Roger güçsüz veya bunun için uğraşmadı demiyorum, şans faktörü onda da etkiliydi diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık