Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Yamato İddiaları

Yamato Bizimkiler ile Gelsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    309
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala konuşuyor. Kaçıncı patladığın konu. Yeni konular bul da patlama serini arttır.
Kaçıncı patladığım konu? Valla boş konuşmaya devam et sana bir şey diyen yok. Sayikla dur kendi kendine... :D

Güjlü yeğenim güjlü. Çok ihtiyaç var ya sanki tayfada artık güce. Son savaşta Momo ve kınlarla gelecekse gelsin daha da gerek yok. Orda bile gerek yok da gelir kesin.
Ne gücü yav? Tayfada gerek yok zaten. Hiçbir görevi, yapacağı işi, hikâyesi yok. "Odenim" diye gezen birinin anlamı yok tayfa üyesi olarak, Yamato olarak gelse de yok.

Şuan en çok eleştirilen, forum üyeleri tarafından "Peluş" veya "Bandajcı" diye dalga geçilen Chopper'ın bile hikâyesi bunu 10'a katlar nitelikte. Herkesin bir amacı var tayfada olmak adına, Yamato'nun? Maceracı falan diyenler oluyor. O zaman topasin herkesi Bartolomeo gibi denize açılsın...

Zou'ya BM'nin adasına filan gittiler başka bir amaç için değil.
Mesaj falan bırakıyordu tam hatırlamıyorum ama Roger’ın elinde dört yol ponesinin hepsi yoktu. Onların dolanma sebebi o yüzden diye biliyorum.
Skypia'ya daha önce gitmişti Roger. Orada yol ponesi olmadığını biliyor olması lazım. Şu an kayıp yol ponesini de Balık adam adasında bulmuyorlar mıydı? Onun orada olduğunu da daha önceki ziyaretlerinde görmüş olmalıydı. Bana bu yaptıkları re-run biraz fazla geldi.

Zoro'nun görevine kılıç yazmışsın, Yamato'nun görevi de balyoz o zaman.
Zori kılıç ustası da hatta şuan Miçowk Buggy'nin miçosu olmasa hala Zori'den güçlü derdim de artık Zori'nin kalibresinde değil (en güçlü kılıç ustası ünvanına ramak kaldı şahsen)
Yamato'da en güçlü balyoz ustası mı diyelim hazır babası ızgara balık olmuşken :artiz:

Skypia'ya daha önce gitmişti Roger. Orada yol ponesi olmadığını biliyor olması lazım. Şu an kayıp yol ponesini de Balık adam adasında bulmuyorlar mıydı? Onun orada olduğunu da daha önceki ziyaretlerinde görmüş olmalıydı. Bana bu yaptıkları re-run biraz fazla geldi.
Orada farklı biröşey yazıyordu onu Oden’e okutmaya götürmüştür bir de Oden’e mesaj yazdırdı işte. Big Mom, Zou, Balık Adam polelerini aldılar yol üstü diğer adalara da uğramışlardır. Bu adam Luffy’den falan akıllı adam her şeyi balla yapmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık