Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Yamato İddiaları

Yamato Bizimkiler ile Gelsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    309
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Taşlar görünmez bir kader ipliğiyle birbirine bağlı zaten. Haliyle sahip olanlar da bir şekilde birbiriyle bağlı. En azından One Piece dediğimiz şey için bir bağa sahipler. O yüzden bir tanesini bulunca diğerlerinin de bu bir* ile bağlantılı gruplarda olması şaşırtıcı olmaması lazım.
Şaşırtıcı demedim zaten, şans Roger'ın yanındaymış dedim.

Her şeyin eski nesille paralel işlendiği seride Oden'in muadilinin tayfaya katılacağının düşünülmesi mi absürt yoksa zombi ağacı dahi tayfasına davet eden Luffy'nin, savaşta kendilerine çok büyük katkıda bulunan ve tayfaya katılmak isteyen birini reddetmeyeceğinin düşünülmesi mi?
Zombi ağacı çok daha orijinal bir tasarım bu arada. Kişiliği filan da var. O gelsin Yama*o yerine olur.

Şaşırtıcı demedim zaten, şans Roger'ın yanındaymış dedim.
Şans değil işte bir durum. Puzzle'ın parçaları olarak düşündüğün zaman Yol Ponelerinin bu şekilde bağlantılı olması şans değil kader ;) Tabi Roger aynı kaderin kem tarafının zincirleriyle zincirlenmiş olduğunu hazineye ulaştığında anlıyor:ühü:

Her şeyin eski nesille paralel işlendiği seride Oden'in muadilinin tayfaya katılacağının düşünülmesi mi absürt yoksa zombi ağacı dahi tayfasına davet eden Luffy'nin, savaşta kendilerine çok büyük katkıda bulunan ve tayfaya katılmak isteyen birini reddetmeyeceğinin düşünülmesi mi?
Oden'in muadili nasıl? Antik dil mi biliyor mesela? Ya da ''kendine has'' diyebileceğimiz bir maceracı isteği mi var? Oden tamamen kendisi böyle...
Yamato da bu yok, Yamato Oden'i okumuş, görmüş ona özenmiş bir karakter. Bu kötü değil ama kendine has bir olayı olması lazım. Tayfada pek çok kişi bir hikaye katıp tayfaya katılmış, bir hayali var.

Bak Barto bile Luffy'i görüyor, dümdüz ona kitleneyim demiyor. Kendi macerya açılıyor, sonra şans mı dersin hikaye mi dersin ne dersin karşılaşıyor sonra.
Yamato da hangisi var? Luffy mesela hiç Wano'ya gelmese ne olacaktı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık