Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] World of Warcraft (2004)

Başlamayı düşünüyorum ben de. Hangi paketi almam gerek? Yardımcı olabilecek var mı?
Yeni oyuna başlayanlar için önce 7.5 Euro'ya battle chest alacaksın o sana hem 1 aylık game time verecek hemde 1-100 lvl arası oyundaki bütün paketler açık olacak. Daha sonra 45 Euro'ya legion ek paketini alacaksın o kadar. Tabi legionu hemen almasanda olur. Oyuna biraz alıştıktan sonra alabilirsin. Legion sana birde 100 lvl karakter boost hakkı veriyor. Daha sonra her ay 12.99 Euro'ya game time alacaksın yada oyun içinde kastığın gold ile de game time alabilirsin. Server sorarsan da alliance oynayacaksan silvermoon, horde oynayacaksan twisting nether da aç karakteri en çok Türk o serverlar da var.

Illidan başbuğumuz yine yaptı yapacağını.

Argusa minibüs seferlerini demon hunterler yapması için bunlar hep, para lazım para :oleyo:

Şaka bi yana ağzımıza sıçtın Illidan.

Illidan başbuğumuz yine yaptı yapacağını.

Argusa minibüs seferlerini demon hunterler yapması için bunlar hep, para lazım para :oleyo:

Şaka bi yana ağzımıza sıçtın Illidan.
7.3 ün spoilerini görmemişsin sen anlaşılan. Efsane şeyler oluyor 7.3 te biraz sabret bakma spoilere. Dua edeceksin reise.:fool:

Teşekkür ederim :)

Arkadaş bulsam yine başlayacağım oyuna ama tek sarmıyor. 110 DH vardı adıda xxillidanxx idi :(
Birde YouTube'da egzolinas gamer ve lorekeeper a bakabilirsin onlar da kaliteli Türkçe lore ve içerik yayınları var.
Valla şu aralar bende çok ilgilenemiyorum vaktim yok ama vaktim olsa seninle takılırdık. Günde en fazla 1 saat boş vaktim oluyor. Çok online olamıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık