Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] World of Warcraft (2004)

oynamasını bilmiyorlardır onlar. bazı über guildlerde korkunç dps yapanlar var demo ile. tabiki bu konuştuğum Tomb of Sargeras raidi içindir
925 ilvllı affliction warlockla (wotlk den beri oynuyor ki bu adam 1m dps altı atmaz) kapışıyorum. Hani mythic goroth keserken ya o ya ben 1.yiz dps sırasında. demo denedik ikimizde ancak demonun en ufak hatasında castlerde dps i çok fena düşüyor ve bis legendary şartı var. Ayrıca çok yavaş demo mobility bakımından tek yiyebiliyor her an :/

500-600 k gold u nasil kastin be ben 1 ayda 3k mı ne kasabiliştim.
110 lvlım ben şu an minerla bir günde 3 saat mesela etrafı geziyorum madenleri topluyorum sonra 200 tane demonsteel bar yapıp onlardan demonsteel armguards yapıyorum. Tanesi 8 9 k civarına gidiyor bizim serverda. Legendary item questi yapıp onu satıyorum ayda 1 kez de ordan da 100 150k gold geliyor en az.

110 lvlım ben şu an minerla bir günde 3 saat mesela etrafı geziyorum madenleri topluyorum sonra 200 tane demonsteel bar yapıp onlardan demonsteel armguards yapıyorum. Tanesi 8 9 k civarına gidiyor bizim serverda. Legendary item questi yapıp onu satıyorum ayda 1 kez de ordan da 100 150k gold geliyor en az.
dediklerinden hiçbir şey anlamadım ama iyiymiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık