Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] World of Warcraft (2004)

EU-Maghteridon'da 919 affli lock ve 915 fire mage ile mythic raid progress'e başlamaya çalışıyorum guildimle. Bir yardıma ihtiyacım yok çok şükür ama m+ dg lerinize seve seve katılırım.

BT: NeroviN#2447 isteyen eklesin

EU-Maghteridon'da 919 affli lock ve 915 fire mage ile mythic raid progress'e başlamaya çalışıyorum guildimle. Bir yardıma ihtiyacım yok çok şükür ama m+ dg lerinize seve seve katılırım.

BT: NeroviN#2447 isteyen eklesin

Afili Lock single\multi hasarları content başında oldukça kötüydü. 5 sene lock oynayan ben soğudum ve bırakmıştım bu yüzden. Şuan durum ne? Multi destro-single affli over damage şekline döndü mü bis için?

Afili Lock single\multi hasarları content başında oldukça kötüydü. 5 sene lock oynayan ben soğudum ve bırakmıştım bu yüzden. Şuan durum ne? Multi destro-single affli over damage şekline döndü mü bis için?
:D aslında legionın başından beri affli lock diğer speclerden daha güçlü. hala da güçlü ama 2 hafta önce yeni patch geldi ve hem tadı kaçtı hem de nerf yedi ama hala destro ve demo'dan güçlü. ben de o yüzden mage' e geçtim.
destronun single target dmg'ı artırıldı demo'da da değişiklik yok.

Leg olmayan karaktere düşme şansı baya yüksekti gerçekten demek ki düşürmüşler baya bir, zaten %1 den az diye biliyorum leg düşme şansı yada %1 2 o seviyelerde olması lazım. Bir dahaki exp te kaldırırlar umarım şu leg olayını ve ap olayını.
Bütün leg leri zaten craftlatırlar yakında bence nerdeyse 1 yılı geçti legion çıkalı. ToS tan sonra bitmesi gerek bu legendary düşürme olayının çok haksızlık oluyor oyuncular arası. 919 ilvl warlockla sırf bis legendaryler düşmedi diye dps checklerde geride kalıyorum :S

:D aslında legionın başından beri affli lock diğer speclerden daha güçlü. hala da güçlü ama 2 hafta önce yeni patch geldi ve hem tadı kaçtı hem de nerf yedi ama hala destro ve demo'dan güçlü. ben de o yüzden mage' e geçtim.
Demo nerf yedi ve eşit ilvllı afflictionları geçiyorum ben cleave/st daa :D

WoD'u full mythic bitirdim, Legion başında deluxe edition alan destro single target dg boss'a benden fazla vurunca alt f4 atmıştım. Arena affli-priest 2v2 işliyor mu hala?

Bütün leg leri zaten craftlatırlar yakında bence nerdeyse 1 yılı geçti legion çıkalı. ToS tan sonra bitmesi gerek bu legendary düşürme olayının çok haksızlık oluyor oyuncular arası. 919 ilvl warlockla sırf bis legendaryler düşmedi diye dps checklerde geride kalıyorum :S
7.3te getirirlerse yeni leg gelir sonra daha da gelmez. 7.3 le beraber bu exp bitiyor. T21 itemleri ile. Blizzconda açıklayabilirler yeni Expi az kaldı onada.

WoD'u full mythic bitirdim, Legion başında deluxe edition alan destro single target dg boss'a benden fazla vurunca alt f4 atmıştım. Arena affli-priest 2v2 işliyor mu hala?
Yalnız dungeon bossuna destro lockun affliden fazla vurması normal değilmi zaten, destro burst damage affli daha sürekli. Birde dg bossu 30 saniye ancak dayanıyor.

Yalnız dungeon bossuna destro lockun affliden fazla vurması normal değilmi zaten, destro burst damage affli daha sürekli. Birde dg bossu 30 saniye ancak dayanıyor.
Content başı öyle olmuyor iste hocam. Raid gibi kapışıyoruz. Lakin affli'nin 250k-450k olarak tamamlanan WoD sonrası, legion da kaldırılan skiller yüzünden single target da Arap atı gibi late game ve stabil hasar vurmaya döndü. Tek avantajı bu iken sadece chaos bolt spam ile hasar skalası oynamayan destro görmek sinirimi zıplatmıştı. Her content azalan birleştirilen skill sayısı yüzünden zaten oyunun temel amacı para odağına döndü. 3 paket sonra metin2 gibi 6 skille döner, rahatlar herkes.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık