Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'nun En Balon Karakteri Kim Olacak?

En balon karakter kim olacak ?

• Kullanılan toplam oy
    140
Böyle bir şey mi vardı :eek: gerçi Zoro daha onu bile yapmadı :)
Var var. King karşısında gördük ya!
Zoro ölse de yapmaz öyle şey ki zaten güç anlamında da yapmasını gerektirmeyecek düzeye geldi. Sanji gibi vasatlara zarar gelmesin diye karşı ordunun bütün orta dereceli elemanlarını biçti aslanım benim.

En son Pica kesen Zorodan nasıl böyle bir sonuç çıkarabildin?
Yine klişe cümle geldi. Pica'dan sonra Zoro ile ciddi bir vs atan çıktı da Zoro mu yenildi veya kaçtı. Pica'yı gram zorlanmadan salatalık keser gibi kesti attı. Yani o zamanki Zoro zaten Pica'dan fersah fersah kıyaslanamayacak kadar güçlüydü. Üstüne önemli hatrı sayılır P-up aldı. Yani Zoro'nun en son Pica kesmesi onu küçültmez. Görende Sanji gibi her önüne gelene ezildi sanacak.

Kaido olacak gibi hissediyorum :gamyon: Mihawk zaten serinin balonlarından olduğu için onu Wano için ayrı söylememe gerek bile yok :ehe:

Yine klişe cümle geldi. Pica'dan sonra Zoro ile ciddi bir vs atan çıktı da Zoro mu yenildi veya kaçtı. Pica'yı gram zorlanmadan salatalık keser gibi kesti attı. Yani o zamanki Zoro zaten Pica'dan fersah fersah kıyaslanamayacak kadar güçlüydü. Üstüne önemli hatrı sayılır P-up aldı. Yani Zoro'nun en son Pica kesmesi onu küçültmez. Görende Sanji gibi her önüne gelene ezildi sanacak.
Sanjiyi savunmak için yazmadm. Adamın dövüşünü görmeden p-up aldı diyosunuz ama güçlendiğine dair hiçbir şey yok. Enmayla p-up alcak dediğimde kılıç güç vermiyo ki diye ters çıkılmıştı. E bu herif nerde ne zaman neyden p-up aldı?

Sanjiyi savunmak için yazmadm. Adamın dövüşünü görmeden p-up aldı diyosunuz ama güçlendiğine dair hiçbir şey yok. Enmayla p-up alcak dediğimde kılıç güç vermiyo ki diye ters çıkılmıştı. E bu herif nerde ne zaman neyden p-up aldı?
Luffy de Zoro'da eğitim aldı bu savaş öncesi. Orada p-up aldı.

Luffy de Zoro'da eğitim aldı bu savaş öncesi. Orada p-up aldı.
Zoro derken Mihawktan mı bahsediyorsun? Eğer buysa Luffy hikayede en hızlı gelişen karakter ve buna rağmen 2 yıllık eğitim yetmedi. Üstüne görüş ve ryou öğrendi. Zoro zaman atlaması sonrası ne zaman düzgünce çalıştı? Ben de hatırlamıyor olabilirim. Bilgi eksiğim varsa kusura bakma

Zoro derken Mihawktan mı bahsediyorsun? Eğer buysa Luffy hikayede en hızlı gelişen karakter ve buna rağmen 2 yıllık eğitim yetmedi. Üstüne görüş ve ryou öğrendi. Zoro zaman atlaması sonrası ne zaman düzgünce çalıştı? Ben de hatırlamıyor olabilirim. Bilgi eksiğim varsa kusura bakma
Yok, şuanki savaş başlamadan önce 1 hafta eğitim yaptılar ya. Luffy Ryou eğitimi yapıyordu Zoro da Enma ile haki kontrolü eğitimi yapıyordu. Ondan bahsettim. Bir sonraki seviyeye geçmek için önemli temeller bunlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık