Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Zoro'nun Geleceği Seviye

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    229
Aynı olduğunu nereden biliyorsun
Eğer dikkatli incelrsen fark edersin.Birincisi Amiraller dünyanın en güçlü askerleri olarak geçiyor.Eğer Yonkoular her kısma ulaşamıyorsa bunun nedeni amirallerdir.

Sağ Kollar Amirallerin altı güçtedir.Yani Marco Kizaru'ya tekme attı veya Beckman Kizaru'ya silah çekti diye Amirallerden güçlü olmuyolar.

Bi tayfada amiralleri yenecek 2 kişinin olması ise dengeyi bozar.

Arada 1 yonkou 3 amirali aynı anda alır diyen gerizekalılar oluyor.Ama 1 yonkou sağ kolu1 amirali alır diyen cahiller için söyle diyeyim.

Madem Yonkou ve sağ kollar bu kadar güçlü,o zaman bir ittifak kursunlar.Denizcileri ezsinler.Böylece önlerindeki tek engel kendileri olur.Ama olmaz.Çünkü Amiraller var.

Ayrıca en büyük hata ve cahillik Yonkou vs Amiral yaparken WB'yi Yonkou'dan esas almaktır.WB Yonkou üstü bi adam.KK seviyesinde.WB'nin Amirallerle savaşından Yonkou vs Amiral sonucu çıkartılamaz.

Ayrıca en büyük hata ve cahillik Yonkou vs Amiral yaparken WB'yi Yonkou'dan esas almaktır.WB Yonkou üstü bi adam.KK seviyesinde.WB'nin Amirallerle savaşından Yonkou vs Amiral sonucu çıkartılamaz.
MF WB KK seviyesinde falan değil. Adam yaşlı ve hasta güçten düştüğü belli.Genç WB KK seviyesidir ama MF WB KK seviyesi değil.En güçlü yonkou dersin ona okey.

Luffy bu arktan Yonkou ayrılacak bu kesin...Tayfa nin 2. adami Zoro senpai yonkou sağ kol olarak ayrılır bu net. Güç seviyesi 1 milyardan da aşağı olmaz

Yonkou seviyesi eklenmeli. Yoksa Zoro-Senpai icin adaletsiz olur.:hıh:

Kk seviyesi eklenmeli.
Ray Zirve seviyesi eklenmeli.
Mihawk'ın çakilı seviyesi eklenmeli.
Mihawk'ın Zirve Seviyesi eklenmeli.
Ryuma Seviyesi eklenmeli.

Bu seviyeler eklemeden zoro hakkında ki seviyeler fazla az kacar.
Kk, Ray zirve ve Ryuma aynı seviyeler zaten. :a: Seri sonu bir tık altı olur Zoro.

Arc sonu Zoro sağ kol, Luffy Amiral seviyesi seviyesi olur. Sanji de komutan indirecek kıvama gelir.

Bu yorumu beğendim şahsen. One piece'te karakter güçleri kesin çizgilerle ayrılmıyor. Güzel bir bakış açısı. Gerçekçi bir güç spektrumu belirtmişsin. :good:
Yüksek seviyelerde dövüşü sadece karakterlerin güçleri belirlemez. Ortam, hava, meyve faktörü, moral, motivasyon bir çok faktör var. Ben eğer ortam durum ve şartlar uygunsa high tierda herkese şans veririm.

Mesela MF savaşının başındaki Marco ve sonundaki Marco aynı güçte olmalarına rağmen birisi amirale karşı net bir biçimde karşılık verirken sonlarına doğru moral ve motivasyondan dolayı ağır hasarlar alıyor. Hee ama rütbelerin güç kıstası vardır buna karşı değilim. Örneğin bir sağ kolun Amiral alması %40 şansı varsa bu şans yonkou'da %10-%15 civarına düşer. Ama bu şansı yok demek değildir.

Zoro her adadan en iyi kılıç ustası olarak çıkmıştır. Bu durum Wano'da geçerli olur. Zoro hangi kılıç ustasıyla kapışacak kestiremiyorum zira adada bir sürü kılıç ustası var, hangisi en güçlü bilemiyoruz. Zoro onu yenip Wano'nun en iyi kılıç ustası olarak çıkar. Seviye biraz değişir, belki 2. komutan seviyesinde olur. 3. komutan'dan aşağı çıkmak Zoro gibi hele Luffy'nın tayfasından olan birisine yakışmaz. Zoro'dan beklentim büyük. Kral haki açacağını düşünüyorum bende bu arcta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık