Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Zoro'nun Geleceği Seviye

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    229
Luffy Yonkou gücünde mi olacak ? bence hayır. Wano'da Zoro kesinlikle güçlenir ya da var olan gücünü gösterir. Sonuç itibariyle Yonkou komutanı seviyesinde olur. Luffy de Sağ koldan hallice gücüyle devam eder. Bence ilerideki bir arc. tüm tayfa power up alacak.

Kesinlikle :good:

Senin ilk hatan her tayfayı aynı sanmanda. Verdiğin örnek için konuşursak; WB tayfası tema olarak nasıl işlendi ona bakalım, tayfa içi dinamikler ve güç dengelerini anlamak için. Vivre Card'ta gördük ki WB kimsesiz büyümüş, öksüz ve yetim bir çocuk. Hep aile istemiş kendine. O yüzden Oda ona tek hazinesine sahip olarak çizmiş. Oğullarım dediği bir tayfası var. Adama baba diyorlar. Marco'nun WB'ye çok yakın olması tayfa dinamiğine ters. Öte yandan Roger da Ray'e ortak diyor. Şimdi bu iki tayfanın dinamiği aynı mı? Bizim tayfa da WB tayfasının güç dengelerine sahip olacak diye birşey yok. Bırakın artık Yonkou tayfası, sağ kol güç seviyesi diye değerlendirmeyi. Her karakteri, oluşumu kendi içinde değerlendirin. Olay fanlıkta değil, benim beklentimi yazdım. Neden bu beklentide olduğumu belirtmişim, seri başında aralarındaki fark gerçekten azdı(buna itirazın varsa ayrıca tartışabiliriz). Bu az farkın seri sonuna kadar gitmesini temenni etmişim. Çıkış noktam makul bence.

Bak fark böyle anlatılmaz.
Koyu yere aynen katılıyorum. :)

Bunun fan kitlesiyle alakası yok. Serinin işleyişi ve Luffy ve Zoro arasındaki dinamikle ilgisi var. Seri sonundaki seviye farkının Marco ve Wb arasındaki kadar keskin hatlara sahip olması gerekmiyor. Sanji'yi severim, ama Zoro ile arasında rekabeti gösterenler, nedense Zoro ve Luffy arasındaki dinamiği unutuyormuş gibi geliyor.
Bazı kişiler için fanlıkla alakasını bırak direkt her şey fanlığın etrafında şekilleniyor efenim.

Bunun fan kitlesiyle alakası yok. Serinin işleyişi ve Luffy ve Zoro arasındaki dinamikle ilgisi var. Seri sonundaki seviye farkının Marco ve Wb arasındaki kadar keskin hatlara sahip olması gerekmiyor. Sanji'yi severim, ama Zoro ile arasında rekabeti gösterenler, nedense Zoro ve Luffy arasındaki dinamiği unutuyormuş gibi geliyor.
Aynen katılıyorum :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık