Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Zoro'nun Geleceği Seviye

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    229
Zoro'yu severim Kral'ın sağ kolu sonuçta.:D
Daha azı Luffy'yi kötü gösterir :ehe:
Bence her zaman Zoro acaba dedirtmeli güç olarak. Acaba yenebilir mi Luffy'yi gibi. Bir tık geride olsun işte Luffy'den :D Seri başlarında böyleydi güç dengesi. Luffy ve Zoro en sevdiğim iki karakter, o yüzden birine haksızlık etmek istemem :D Luffy'yi kötü göstermesin, üstüne Apoo gibi Zoro'yu görüp Luffy'yi de övsünler.

Bence her zaman Zoro acaba dedirtmeli güç olarak. Acaba yenebilir mi Luffy'yi gibi. Bir tık geride olsun işte Luffy'den :D Seri başlarında böyleydi güç dengesi. Luffy ve Zoro en sevdiğim iki karakter, o yüzden birine haksızlık etmek istemem :D Luffy'yi kötü göstermesin, üstüne Apoo gibi Zoro'yu görüp Luffy'yi de övsünler.
Bence bir kaç tık olacaktır aralarında ama neyse.:D
Zaten Zoro'yu Zoro yapan irade olarak Luffy ile hep benzerlik göstermesi Charloss'u yolda kesmeye kalkarken,müzayede evinde Luffy'ye ona vurmasaydın ben kesecektim demesi ikisinin de sonuçlarını düşünmeden doğru bildiklerini yapmalarıdır.İrade, güç budur.:a:

Birincisi Apoo değildi, Urouge idi.

İkinci olaral Marco ne kadar Beyazsakalı yenebilirse Zoro da o kadar Luffy'yi yenebilir.

Bu nasıl bir fan kitlesidir ki Luffy ile Zoro (Kaptan ile sağ kol) arasındaki farkı anlatmaya çalışıyoruz. :/

Evet zaten arc farkı var aralarında illaki olucaktir.
B.haki'yi K.haki'den daha onemli görüyorum ben.
Orochi'de Katakuri'nin B.haki versiyonudur.
Meyve ile filanda 1-2 tıklık fark oluşur aralarında.
Orochi hiç öyle bir hava vermiyor. Olsa olsa King'in b.hakisi Katakuri'den iyi olur onu da Katakuri k.hakisiyle dengeler. Tekniklerle dengeler. Yine aradaki denklik bozulmaz.

Neye göre Orochi'den böyle bir his aldın? Sırf Zoro'nun dovusecegi adam olabilir düşüncesiyle mi?

Bu arada kurduğun mantık da yanlış. Luffy Crocodile'ı yendikten sonra Zoro'nun Skypea'daki rakibi Crocodile'dan güçlü muydu? Hayır.

Luffy muhtemel amiral seviyesine yakınlaşacağı için zoro'da sağ kol seviyesi veya komutan seviyesi olabilir bir güç artışı yaşanırsa. Eğer aynı seviyede kalırsa 7 tümen komutanı seviyesi olabilir.

Beyler dua edin Zoro bu arc Jack ya da onun seviyelerinde birini alsın. Yoksa Zoro'nun 7. tümen komutanı seviyesinden 3. Komutan seviyesine çıkması için 17 sene daha beklememiz gerekecek o_O:hmm:

:hhh::hhh::hhh:

Evet el birliğiyle, Zoro'nun muhtemel rakiplerini şişiriyoruz arkadaşlar :tmm: :D

Şaka bir yana şu arc da en çok istediğim eşleşme net Smoothie-Zoro'dur..Güç delisi arkadaşların vasıfsız olarak adlandırdığı Smoothie'nin Zoro'ya ayar vermesini çok isterdim.Eyyy Oda duy sesimi sen böyle çılgınlıkları seversin :rolleyes:

Orochi hiç öyle bir hava vermiyor. Olsa olsa King'in b.hakisi Katakuri'den iyi olur onu da Katakuri k.hakisiyle dengeler. Tekniklerle dengeler. Yine aradaki denklik bozulmaz.

Neye göre Orochi'sen böyle bir his aldın? Sırf Zoro'nun dovusecegi adam olabilir düşüncesiyle mi?

Bu arada kurduğun mantık da yanlış. Luffy Crocodile'ı yendikten sonra Zoro'nun Skypea'daki rakibi Crocodile'dan güçlü muydu? Hayır.
Yok adamın lakabı zaten kara kömür belliki B.Haki üstüne farklı bir seviyede.
Zoro'da zaten B.haki ile ilgileniyor bayadır.
Arc Orochi üzerinden dönüyor arc bossu Orochi.
Yoksa Zoro'nun zorlanmadan yendiği standart bir rakip olsa beklemem öyle bir şey.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık