Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Bu seride kimler kimlere neler dedi? Who's Who'nun sözleri anlam ifade etmiyor demek istedim ama nereye bağladın.

Teke teki, teke üçü bilmem ben. O güçte olmadığını düşünüyorum. Kingöe yanında biriyle dalsın başkasını teke tek alsın o konuda net bir şey diyemem.
Who'yu başta bağlayan sendin yalnız örnek vermek için.Who Luffy'nin L'sini bilmeyen adam onun ne dediğinin bir anlamı zaten yok.King'in de daha gördüğümüz bir ağırlığı yok.Kendi tayfasındakiler bile daha adamı iplemiyor.Queen desen rekabet ediyor.Kendisinden tırsan tek kişi Jack gibi :D
Bu bilgiye veya kanıya nasıl ulaştın
Linlin'in Kaido'nun en güçlü 2.adamını haki,meyve,bilince sahip olmadan 2 vuruşuyla kısa süreli komaya sokmasından olabilir ya da Kaido'nun wano başındaki Luffy'ye tek atmasından :)

Son düzenleme:
Kesinliği olan tek dövüş Kaido vs Luffy, Kid ve Law. Bunların hepsi bir kez dövüşür. Gerisi soru işareti. Oda Bey'in keyfine kalmış.

Bizim müttefikler çok kalabalık oldu. Çok fazla kalbür üstü adam var bizde. Kaido'nun tayfasında ise 9 tane var.3 tane yıkımcı 6 tane uçan altılı.

Bir arkadaş yazmış ondan kopya çekiyorum. Bu adamlara ilk 10'dan güçsüz rakip verdin mi ezer geçerler haksız mıyım?

Zoro-Sanji-Jinbei
Killer
Denjiro-Ashura
Inu-Neko
Marco-Izo

Üstüne üstlük Drake, Yamato, Hawkins ve Apoo'nun durumu belirsiz.

Oda eşleşme sorununu Orochi'nin adamlarını ön plana çıkararak çözebilir. Kınların bir kısmı bunlarla kapışabilir. Kınlar baya güçlü ama Oda bu işte. Halleder. Bana özellikle şu Ninjaların başını çok öne çıkarıyor gibi geldi. Sallıyorum şu yaşlı Ninja, Kinemon ile zor bir vs'ye girişebilir. Gerisine de smile yedirir, ilginç yetenek verir dövüşü uzatır belki bi şekilde.

Bazı vs'ler ise belki de beklenen zorlukta geçmeyebilir. Şimdi şöyle bizim müttefiklerin gücüne baktığınızda Şu Minklerin bazıları da çok güçlü mesela. Franky- Chopper- Brook gibi tayfanın dövüşçülerini ne bileyim Martı smile meyvesi yemiş adam ne kadar tutabilir? Carrot'u öküz smile meyvesi yemiş birisi ne kadar tutabilir?

Oda mesela mantıksız olsa da Mink+Samuray vs Geri kalan Smile ordusu hangi çöpler varsa çizebilir. Uzaktan çizer kalabalık gibi çizer. Gider çizer.

Dövüşlerle ilgili bir diğer düşüncem ise 1 vs 2 veya 3 şeklinde çizilebileceği şeklinde. Ya da BM'ın tayfasının tüm bunlar olurken yetişemeyeceği şeklinde. Kaido kalabalığın çoğu kısmını tek başına da dövebilir. Ya da sallıyorum King vs Franky denk gelir. King hemen onu aradan çıkarır. Ekibimizin bir kısmı kendinden güçlü ile denk gelip devre dışı da kalabilir.

Jack'in kullandığı zehri gene kullanılabilir. Böylece bazı gruplar devre dışı kalabilir. Son düşünceme gelirsek Oda Gene BM'ı kullanabilir. BM gidip birilerini aradan çıkarabilir. BM gidip kendini kaybedip Kaido'ya dalabilir. Kaido vs BM olurken Law, Luffy, Kid falan filan boşa çıkacağı için bazı adamları onlar temizleyebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık