Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Danaya girer gibi Luffy, Law ve Kid hep birlikte Kaido'nun üstüne atlayacaklar.
Önce üçünü güzelce bir tekleyecek, ardından Luffy vs Kaido olacak.
Kid ve Law arada kalkıp 1-2 vurup tek yiyip tekrar bayılacaklar.
En son Law muhtemelen meyvesiyle tahmin edeceğiniz şeyi yapacak ve Luffy kazanacak.

Sen yap madem bir eşleşme görelim. :D
Kaido-Bm ittifağı kalmaya devam ederse, bu gücü kim dengelemeye gelecek burası bilinmiyor. Şöyle bir her şey netleşince daha iyi tahmin yapılabilir.

Kaido ve tayfası kalırsa şimdilik şöyle olması çok yüksek ihtimal;

Luffy, Kid, Law vs Kaido veya Luffy, Kid, Law, Drake, Hawkins vs Kaido

Kaido tahminimce tüm samuraylarla ve desteğe gelme ihtimali olan Marco ve WB tayfası ile de dövüşecektir.

Ama dediğim gibi en başarılı tahmin, bizim tarafımızda ve karşı tarafta kimler var görüp öyle eşleştirme yapmak olacaktır.

@Historia @yyolcu
Genelde dövüşler teke tek ve diğer dövüşlerden izole olmuş biçimde ilerliyor. Bu yüzden yardmsız ve karmakarışık olmadan ilerler diye düşünüyorum.
Danaya girer gibi Luffy, Law ve Kid hep birlikte Kaido'nun üstüne atlayacaklar.
Önce üçünü güzelce bir tekleyecek, ardından Luffy vs Kaido olacak.
Kid ve Law arada kalkıp 1-2 vurup tek yiyip tekrar bayılacaklar.
En son Law muhtemelen meyvesiyle tahmin edeceğiniz şeyi yapacak ve Luffy kazanacak.
Law kadar başına taş düşsün senin.

Bu arada Kaido dövüşüne Zoro’yu yazmıyorsunuz ama Adamı kesen kılıç Zoro da. Hangi mantığa sığıyor bu göndermeden sonra o kılıçla başkasını kesmesi? Ve bir de; Dövüş için hazırlık yapan iki adam var; Luffy ve Zoro. Law ve Kid de girecek tabi ama bu adamlar Luffy den daha mı güçlü de antrenman bile yapmadılar? Law sağda solda dolanıyor, Kid ise antrenman yapacak hali kalmamış adam tayfasının peşinde. He demiyorum ki onlar girmeyecek, girecekler tabi ama İki adam bu dövüşe özellikle kendini hazırlarken gösterildi. Yani kaçınılmaz olan geliyor :D

Bizimkiler şuan gidiyor ama yenilecekler bence. Luffy artık Kaido'ya mı yoksa Bm'ma mı dalar bilmiyorum ama biraz dövüşüp yenilecek. Sonra bizimkiler geri çekilecek. Luffy meyve uyanışı gerçekleştirecek. Bizim tayfa power up alacak ve tekrar bir savaş olacak. O savaşta da Zoro King'i Sanji Queen'i alacak. Geri kalan tayfa üyeleri de güçlü kişileri alır. Luffy'de Kaido'ya dalacak. Herkes topluca dalma bekliyor ama yanında savaşacak ise bir Kid savaşacak. O da olmaz ise tek girer. Bm'a nolur bir fikrim yok. Onu da ya denizciler alır yada Kid dalar.

O anlamda demedim Traokun’cuğum, güç anlamında dedim. :D Yoksa bir işin peşinde olduğu belli tabi ki ve meyveside dövüşte güzel avantaj sağlayacak :D
Bence Law'da Doffy'den sonra kendine katmıştır bir şeyler. Aynı güçle Kaido karşısında şansı olmadığını kendi de biliyordur. Normalde bilecek birisi. Tabi E.Oda aptallık yapmazsa. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık