Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burada yatmakta olan merhume Charlotte Linlin'in cenazesine teşrif buyurdunuz. 68 yıllık yaşamı boyunca hayırlı tek bir iş yapmamış, tatlıcıkları zamanında yetiştiremedikleri için koca bir ülkeyi yok etmiş, aklını kaçırıp kendi çocuklarını dahi yemiş bir ruh hastasının huzurunda toplandınız. Bu zat ki 68 yıllık kayıp ömründe yemediği küfrü son birkaç günde yemeyi başarmış, yonkou olmasına karşın koka dahi kullanmayı akıl edemeden bir öküzün boynuzları arasında can vermiştir.
Sevgili korsanfan üyeleri sizlerden ricam yonkou adını yerlere seren bu zalim canavara hak ettiği cezayı vermenizdir.
Bu vesileyle Charlotte Linlin çukura düşe
Üzerine Onigashima bine
Ulular ulusu Wano Shogunu
Oylar Mononosuke Hazretlerine!

Şuna tamamım. Fakat katılmadığım noktalar var. Law haki kullanmıyor değil. Koka basmayı biliyor. Oda, meyve kullanımında gerek duymuyor ki Punk Hazard'dan beri hiç görmedik. Logiadan bile koka basmadan kalp aldı. Zoro, Luffy yapıyor diye herkese şart kuralı yok. Ope Ope'yi böyle yedirdi. Meyve istemiyor belli ki. Daha kaç kere çizsin bunun için.
İşte bak hep aynı noktaya geliyoruz, haki kullanıyor Law, ve law güçlü de bir karakter, ama diyorum ki imparator felan olmaz, olmamalı. Her haki kullanana imparator mu diyelim?
Yahu karasakalın D. olduğu açıklandığında adam haki kullanmıyor diye aylarca yıllarca bu adam sahte D. diye teoriler üretildi, üretilmedi mi? Seride iki tane güç var haki ve meyve. Haki kullanmayan adam sırf güçlü meyve yediği için güçlüdür, başka bir sebepten değil. Güçlü müdür? evet güçlüdür ama imparatormuş iradeymiş felan bu işlere girişmeyecek, meyvem var ben güçlüyüm diyip gidebildiği yere kadar gidecek, fazlasını isteyene orda dur demek lazım.

Bide diyosun ya habire meyvesi güçlü hakiye ihtiyaç duymuyor diye, tamam iyi güzel diyorsun da imparator karşısında bile hakiye ihtiyaç duymayacak kadar güçlü bir meyvenin mantıklı bir yanı olabilir mi? Bir noktaya kadar hadi tamam da imparatora karşı bile hakiye gerek duydurmuyorsa.. Böyle bir güç ana karakterde olsa bile sırıtır yahu..

Kiddin yakışıklı ve şekil olduğu konusunda sonuna kadar seni desteklerim dostum :D ama keşke habire hurda fırlatarak dövüşmese.. 🤣
Kid yakışıklı ve şekil olsa zaten senin benim desteğime ihtiyacı olmaz birinci olur diyorum yav. Kid'i şekilci tayfa sevmiyor. Law yakışıklı ve popi diye birinci oluyor, Big Mom'u indiren Kid sonuncu. Şekilcilik had safhada.

İşte bak hep aynı noktaya geliyoruz, haki kullanıyor Law, ve law güçlü de bir karakter, ama diyorum ki imparator felan olmaz, olmamalı. Her haki kullanana imparator mu diyelim?
Yahu karasakalın D. olduğu açıklandığında adam haki kullanmıyor diye aylarca yıllarca bu adam sahte D. diye teoriler üretildi, üretilmedi mi? Seride iki tane güç var haki ve meyve. Haki kullanmayan adam sırf güçlü meyve yediği için güçlüdür, başka bir sebepten değil. Güçlü müdür? evet güçlüdür ama imparatormuş iradeymiş felan bu işlere girişmeyecek, meyvem var ben güçlüyüm diyip gidebildiği yere kadar gidecek, fazlasını isteyene orda dur demek lazım.

Bide diyosun ya habire meyvesi güçlü hakiye ihtiyaç duymuyor diye, tamam iyi güzel diyorsun da imparator karşısında bile hakiye ihtiyaç duymayacak kadar güçlü bir meyvenin mantıklı bir yanı olabilir mi? Bir noktaya kadar hadi tamam da imparatora karşı bile hakiye gerek duydurmuyorsa.. Böyle bir güç ana karakterde olsa bile sırıtır yahu..
Ama Ope Ope özel bir meyve. Hangi meyveye bölüm ismi verildi bugüne kadar. Hangi meyve bu kadar göze battı. Adamda ileri seviye olsa rakibi kalmaz. Oda, bunu düşünüyordur. Ben demiyorum. Oda bize bu şekilde gösteriyor. Yıllarca Smoker'dan nasıl kalp aldığı ve Vergo'nun kokalı vücudunu nasıl kestiği konuşuldu.

Hepsini yazmayacağım karşısına aldığı. Smoker - Vergo - Doflamingo. Aralarında ciddi seviye farkı var. Bunu biliyoruz dimi? Seviye farkı olanlara dahi haki gereği duymadan meyvenin getirisiyle saldırılarını işletti.

Kid yakışıklı ve şekil olsa zaten senin benim desteğime ihtiyacı olmaz birinci olur diyorum yav. Kid'i şekilci tayfa sevmiyor. Law yakışıklı ve popi diye birinci oluyor, Big Mom'u indiren Kid sonuncu. Şekilcilik had safhada.
He anladım şimdi, şekilci tayfa kiddi beğenmiyor diyorsun.
Bence kidd baya karizma ya.. Yada en azından şu üçlüde korsana benzeyen tek adam diyebiliriz :D

Tek başına indirmiş gibi konuşma bea. Mom bile Law'ın saldırısına yapma diye yalvarıyor Kid'e saldırı yapsın diye göğüs açıyor. :dd.d

He anladım şimdi, şekilci tayfa kiddi beğenmiyor diyorsun.
Bence kidd baya karizma ya.. Yada en azından şu üçlüde korsana benzeyen tek adam diyebiliriz :D
Sana bana öyle de, milletin gözünde hurdacı işte. Gücü yeterince şekil değil, ama bu bölümdeki son saldırısı bayağı şekildi. Yine beğendiremedi kendini, çünkü Law'un bayağı fanı var, Kid'in o kadar fanı yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık