Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İkincilikte Kid'le yarıştığını gördüm. Şu bölümde Kid Mama'dan çok iş yaptı lafını kendime yediremedim ona verdim zaten.

Mama'dan bu şerefi çalmasına izin veremem.
Valla adamı son saldırıyı yapmak bile kurtaramadı. Geçmedi kimseye yıldız olduğu. :d

Son düzenleme:
Valla adamı son saldırıyı yapmak bile kurtaramadı. Geçmedi kimseye :d
Kid'i iki şey bitirdi.
1-Law'a "Gözünü seveyim acı bana" dedikten hemen sonra Kid'in saldırısına "tüm gücünle vur" diyen Linlin.
2-Kid'in titrediği saldırıya, bütün gücü bitmiş ve Linlin'den hakili darbeler yemiş halde hedefken tek düşündüğü Linlin'i bitirmek olduğu için Kid e "Saldırını yapabilirsin" diyen Law.

Ben şu bölümde ikinciliği Kid'e vermem.

Kid'i iki şey bitirdi.
1-Law'a "Gözünü seveyim acı bana" dedikten hemen sonra Kid'in saldırısına "tüm gücünle vur" diyen Linlin.
2-Kid'in titrediği saldırıya, bütün gücü bitmiş ve Linlin'den hakili darbeler yemiş halde hedefken tek düşündüğü Linlin'i bitirmek olduğu için Kid e "Saldırını yapabilirsin" diyen Law.

Ben şu bölümde ikinciliği Kid'e vermem.
Keza diğer bölüm Kid'in saldırısını da hiç etmiş oldu Linlin söylediğiyle. Law'ın o saldırısından sonra yaptığı saldırı sadece kolunu kırmaya yetti.

Aralarındaki konuşmayı, Law'ın kaptan gibi olup emir vermesini ve bu emrine uymasını saymıyorum bile. Daha bunun efsane ötesi saldırısı ve senin dediğin gibi Linlin'in yalvarması var :d Son saldırıyı yapmak bile koyamadı adamı herkesin önüne.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık