Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sana bana öyle de, milletin gözünde hurdacı işte. Gücü yeterince şekil değil, ama bu bölümdeki son saldırısı bayağı şekildi. Yine beğendiremedi kendini, çünkü Law'un bayağı fanı var, Kid'in o kadar fanı yok.
Kiddin meyvesi Lawda olsaydı eğer Law şuanda eust blue'da sağlık ocağı işletiyodu. Lawın anormal kelimesiyle bile tanımlayamacağım biçimde gereksiz anormal güçlü bir meyveyle yaptıklarını Kidd hurdacı meyvesiyle yapıyor. Şimdi bu durumdan Kiddi değilde Lawı üstün çıkaran insan akıl tutulması yaşıyodur.

2 haftadır anca destekler. Nereye bir daha yav. Onu da bu gözler ilk defa şahit oldu bu sitede haa. Ben bir daha zor bulurum.
Abi siz de hemen yamanıyorsunuz, Kid'e sallıyorsunuz onlarla birlikte. Ekmeklerine yağ sürüyorsunuz. Madem Law şov yaptı bir Zorocuların Luffycilerin karşısında durun cesaretinizi toplayın yav. @artyomdh hadi sen de öyle hep Kid gömmek olmaz.

Abi siz de hemen yamanıyorsunuz, Kid'e sallıyorsunuz onlarla birlikte. Ekmeklerine yağ sürüyorsunuz. Madem Law şov yaptı bir Zorocuların Luffycilerin karşısında durun cesaretinizi toplayın yav. @artyomdh hadi sen de öyle hep Kid gömmek olmaz.
Ben Kid'i gömen yorum atmadım. Yapılan esprilere tepkime vermek hakkım. Ben bugünleri bekliyordum. Bugüne kadar açık olan savunma mekanizmamı ilk defa arkama yaslanıp yorumları okuyarak keyiflenme şansım oldu. Aptal mıyım kaçıracağım bu fırsatı. 🤣 Law'ı dahil ederek Luffy ve Zoro için atılan yorumlara dahi attım tepkimeler. :dd.d

Kiddin meyvesi Lawda olsaydı eğer Law şuanda eust blue'da sağlık ocağı işletiyodu. Lawın anormal kelimesiyle bile tanımlayamacağım biçimde gereksiz anormal güçlü bir meyveyle yaptıklarını Kidd hurdacı meyvesiyle yapıyor. Şimdi bu durumdan Kiddi değilde Lawı üstün çıkaran insan akıl tutulması yaşıyodur.

Ben Kid'i gömen yorum atmadım. Yapılan esprilere tepkime vermek hakkım. Ben bugünleri bekliyordum. Bugüne kadar açık olan savunma mekanizmamı ilk defa arkama yaslanıp yorumları okuyarak keyiflenme şansım oldu. Aptal mıyım kaçıracağım bu fırsatı. 🤣 Law'ı dahil ederek Luffy ve Zoro için atılan yorumlara dahi attım tepkimeler. :dd.d

Ne oldu demin haki haki diyordun?? En azından Ope ope PH'dan beri gösterildi saldırılarını nasıl yedirdiği. Püüüü

Şurada 1 haftam var. Sen bırakta devam edeyim. Sonra sesim kesilir. 🤣

Cesaretinizi toplayın ne alaka yav. Niye çekineyim milletle tartışmaktan. :d Bölümde bu ikisi olduğunu için şu an karşılaştırmak normal gayet ki Zoro vs Law konusunda da karşısında duruyorum. Yazılana dönüyorum. :D Ayrıca Law'ı seviyorum diye at gözlüğüyle bakmama gerek yok bazı şeylerde. Gidip Law Luffy'i yener demem yani. Luffycilerin karşısında durmamakla alakası yok bunun.

Ama sen tipi düzgün diye bu kadar oy aldı dedin ya bitirdin beni :ehe:

Eğer şimdi Buggy gelse, o meyvesiyle sıfır haki kullanarak bir imparatordan kan alsa, etimle kemiğimle ölene kadar Buggy savunurum.. Niye? çünkü o meyveyle onu yapmak şelale gibi haki akıtmaktan daha zor.
Şimdi Kidd denilen bir arkadaş var, adama vermişler hurdacı meyvesini. Adam alay konusu olmuş, garibim hurdaları farklı biçimde birleştirip farklı saldırı yaptım ayağına yutturmaya çalışıyor.. Çalışmış çabalamışta uyanışla farklı birkaç teknik açabilmiş ama o kadar.. Diğer tarafta ise sanki One Piece değilde başka bir evrene aitmişçesine anormal güçlü bir meyve ve Law var.. Şimdi bu durumda ben bu kiddin bu meyve rağmen yaptıklarını görüp sonra hala haki kullanmıyor diye kidd gömersem taşa dönmez miyim? Odayı eleştiriyorum keşke adamı daha farklı çizse diye ama karakter bu imkanlarla anca bunu yapabilir yani..

Bu nedir be. Geçen bölüm yaptığı saldırının aynının büyüğünü yapan Law Birinci, Bütün bölüm dayak yiyen BM İkinci, en büyük saldırıları yapan ve son atağı ikinci defa yapan Kid Üçüncü... Bari 10 bölümdür ada durdurmaya çalışmaktan başka icraat yapmayan Momo'yu üçüncü yapın da taraflar belli olsun, gönül rahatlığıyla Kid eziliyor diyelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık