Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamato'yu sevmeyenler ile bu durum açıklanabilir, ama Law'un birinci olması tamamen fanlık. Benzer bir hareketi Kid de yaptı, ama 7 kişilik ankette altıncı sırada.
Ankette Linlin'e oy verdim o yüzden dediğinin muhatabı değilim belki ama şu forumda Law'ın ismini bile low olarak yazmayan insan sayısı parmakla sayılır. Adam forum için yancı, poşet, low vs vs. Ne fanlığından bahsediyorsun ki?

Zoro, Sanji, Jinbe, Franky, Robin, Nami, Usopp, Brook, Chopper, Law, Kid, Killer, Drake, hatta Bepo bile ölecekti.
Ölmez bir şey olmaz. Kinemon bile kafasına kral hakili balyoz yedi kılıç sokuldu bir şey olmadı. Ölmesi gereken karakterler ölür anca seride Kaido Teach İm filan. Samuraylar halk filan ölse daha dramatik olurdu ve serinin de bir havası değişirdi.

Ankette Linlin'e oy verdim o yüzden dediğinin muhatabı değilim belki ama şu forumda Law'ın ismini bile low olarak yazmayan insan sayısı parmakla sayılır. Adam forum için yancı, poşet, low vs vs. Ne fanlığından bahsediyorsun ki?
Bu forumda yorum atandan çok, atmayan var. Sadece okuyucu olarak bulunuyorlar. Ankette 146 kişi oy kullanmış, 146 farklı kullanıcıdan yorum gelmiş mi, say bakalım.

Oyumu Law'a bastım.
Yamato'nun yaptıklarından etkilemedim, dümdüz okuyup geçtim panelleri. Yamato hateri yada Law fanı değilim. Sadece her arc tekrarlanan geri sayım muhabbetinden gına geldi. Yok ada patladı, yok kuş kafesi insaları kesecek, vay efendim gemi aşağı düşecek...
Şu olay o kadar sıradanlaştı ki artık, bu konu dikkatimi bile çekmiyor. Çünkü biliyoruz kimse ölmeyecek, Oda'nın çizmekten sıkılmadığı, boş beleş işler. Yamato'nun yaptığı şey çok önemli olabilir ama " ohh be insanlar ölmeyecek" duygusu geçmiyor bana. Law'a bu kadar oy atılması normal, adam Yonkou'nun kafasına kılıç soktu. OP gibi dövüş fakiri bir seride, insanlar böyle şeylere yükselmesi normal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık