Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bastım Izo'ya.Durun lan alayınız gelin diye yunana ilk kurşunu sıkan adam karizması için bu oy verilir.:sapkali:

19 Linlin oyuna ise şok oldum troll herhalde. :D Önce rezil olmasın da yıldızlığı sonra düşünür.

Birinci Yamato ya da Izo olmalıydı, ama alakasız bir şekilde Law birinci şu anda.
Bizim KF tamamen fan/hater ikilemiyle hareket ettiği için böyle çocuksu davranışlar görmemiz gayet normal. Oda bir bölümdeki yaptığı mücadeleyle Yamato'yu Wano'nun yıldızı yapmış. KF'dekiler istedikleri kadar taraflı bakabilirler ama bu gerçeği değiştiremezler.

Bizim KF tamamen fan/hater ikilemiyle hareket ettiği için böyle çocuksu davranışlar görmemiz gayet normal. Oda bir bölümdeki yaptığı mücadeleyle Yamato'yu Wano'nun yıldızı yapmış. KF'dekiler istedikleri kadar taraflı bakabilirler ama bu gerçeği değiştiremezler.
Çocuksu davranış ne alaka ?

Ben Law'a attım ve neden attığım söyleyeyim. Bana yaptığı saldırı çok etkileyici ve güzel geldi. Saldırının tasarımı olsun, verdiği hasar olsun. Bölüm içinde benim için en öne çıkan sahne bu oldu. İnsanların bu kadar oy atmasının sebebi de bu ki bu forumda Law fanı bile 1-2 tanedir. Ne fanlık Ne haterlık var. Çocuksu davranış diyerek gereksiz yere yargı koymana gerek yok. İnsanlar için bölümde öne çıkan şeyler farklı olabilir yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık