Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamato'yu sevmeyenler ile bu durum açıklanabilir, ama Law'un birinci olması tamamen fanlık. Benzer bir hareketi Kid de yaptı, ama 7 kişilik ankette altıncı sırada.
İşte tam bundan bahsettim sadece tek bir hareket yapıldı diye bunca oy alması tamamen saçmalık.Yok yatarken kılıcı ordan sokmuş onun gücü oymuş eee kidin gücüde metal aynı şekilde saldırısını yaptı ama oy alamıyor.Tamamen fanlık ve şekilcilik oylarının ekmeğini yiyor law bide ekmek sevmem diyor :D

Çocuksu davranış ne alaka ?

Ben Law'a attım ve neden attığım söyleyeyim. Bana yaptığı saldırı çok etkileyici ve güzel geldi. Saldırının tasarımı olsun, verdiği hasar olsun. Bölüm içinde benim için en öne çıkan sahne bu oldu. İnsanların bu kadar oy atmasının sebebi de bu ki bu forumda Law fanı bile 1-2 tanedir. Ne fanlık Ne haterlık var. Çocuksu davranış diyerek gereksiz yere yargı koymana gerek yok. İnsanlar için bölümde öne çıkan şeyler farklı olabilir yani.
Yorumlara bakarsan ne dediğimi anlarsın ama yorumlara bakmadan eleştiri yapman doğru mu?

Sen bölümün yıldızını seçmemiş bölümün şık hareketini seçmişsin. Yamato'nun şu bölüm yaptığı bütün Onigashima'dakileri ilgilendiren bir hareketti ve aksi halde sonuçlansa kimse kalmazdı Onigashima'da.

Yorumlara bakarsan ne dediğimi anlarsın ama yorumlara bakmadan eleştiri yapman doğru mu?

Sen bölümün yıldızını seçmemiş bölümün şık hareketini seçmişsin. Yamato'nun şu bölüm yaptığı bütün Onigashima'dakileri ilgilendiren bir hareketti ve aksi halde sonuçlansa kimse kalmazdı Onigashima'da.
Bölümde en öne çıkan karakter diye yazıyor konunun içeriğinde. En çok icraati yapan diye yazdığını hatırlamıyorum. Yamato'nun icraat yapması senin için bu karakteri daha çok öne çıkarır. Banada Law'ın saldırısı ve Bm'yi soktuğu hal bu karakteri daha çok öne çıkarır. Değişebilir herkes için.

Kid'in yaptığı da aynı şey fakat saldırı etkileyici olmadığı için hiç öne çıkmıyor ve verdiği hasarın ne boyutta olduğunu bilmiyoruz. Oy almamasının sebebi bu. Yoksa forumda Law'ı seven kadar Kid'i seven insanlarda var.

Yamato gibi bir karakterinde Yokai ile uğraşması bana etkileyici gelmiyor. Bunu zaten yapması gereken bir karakter olduğu için öne çıkmadı benim gözümde ki daha sonuçlanmadı o taraf. Ayrıca Yokai her gözüktüğünde Kanjuro'yu da ekleyelim. Adam ne hale soktu Onigashima'yı. İcraate bakacaksak eğer.

Bir tarafta 2vs1'in avantajını dibine kadar sömüren Law ve Kid. Diğer yanda 2 CP ajanına Ben Beckman'lık yapan İzo. Nereden baksan daha çok hakediyor Law'dan. Yamato ise hepsinden çok hakkediyor. Kendini ateşlere atıp helak etti küçüğüm. :(

Bölümde en öne çıkan karakter diye yazıyor konunun içeriğinde. En çok icraati yapan diye yazdığını hatırlamıyorum. Yamato'nun icraat yapması senin için bu karakteri daha çok öne çıkarır. Banada Law'ın saldırısı ve Bm'yi soktuğu hal bu karakteri daha çok öne çıkarır. Değişebilir herkes için.

Kid'in yaptığı da aynı şey fakat saldırı etkileyici olmadığı için hiç öne çıkmıyor ve verdiği hasarın ne boyutta olduğunu bilmiyoruz. Oy almamasının sebebi bu. Yoksa forumda Law'ı seven kadar Kid'i seven insanlarda var.

Yamato gibi bir karakterinde Yokai ile uğraşması bana etkileyici gelmiyor. Bunu zaten yapması gereken bir karakter olduğu için öne çıkmadı benim gözümde ki daha sonuçlanmadı o taraf. Ayrıca Yokai her gözüktüğünde Kanjuro'yu da ekleyelim. Adam ne hale soktu Onigashima'yı. İcraate bakacaksak eğer.
Yukarıda ben fan/hater diye bir ikilemden bahsettim. Burada hater olup da sırf Yamato yükselmesin diye oy atanlar var. Sen Law'ın saldırısını beğenmişsin ona söz söylemedim zaten.

Yamato'nun sahnesi etkileyici bir sahne demedim bende. Fakat savaşın artık bizim ittifakın lehine sonuçlanacağı bir zaman diliminde bu mühhimmat deposunun patlaması sonucu verilen bütün savaş, gayret, göz yaşları, umutlar boşa gidecekti.

Yamato'nun sahnesi işte bu yüzden önemliydi. Yoksa daha önceki Law'ın ilk defa Big Mom'un kafasının arkasından sokup çenesinden çıkardığı bölümde, bölüm yıldızı olarak bende Law'ı seçtim.

Benim sözüm tamamen sırf hater olmak için oy basan arkadaşları. Onlara en güzel cevabı Oda, Yamato'yu tayfaya getirerek verecek biraz daha beklesinler.

Yukarıda ben fan/hater diye bir ikilemden bahsettim. Burada hater olup da sırf Yamato yükselmesin diye oy atanlar var. Sen Law'ın saldırısını beğenmişsin ona söz söylemedim zaten.

Yamato'nun sahnesi etkileyici bir sahne demedim bende. Fakat savaşın artık bizim ittifakın lehine sonuçlanacağı bir zaman diliminde bu mühhimmat deposunun patlaması sonucu verilen bütün savaş, gayret, göz yaşları, umutlar boşa gidecekti.

Yamato'nun sahnesi işte bu yüzden önemliydi. Yoksa daha önceki Law'ın ilk defa Big Mom'un kafasının arkasından sokup çenesinden çıkardığı bölümde, bölüm yıldızı olarak bende Law'ı seçtim.

Benim sözüm tamamen sırf hater olmak için oy basan arkadaşları. Onlara en güzel cevabı Oda, Yamato'yu tayfaya getirerek verecek biraz daha beklesinler.
O bölümde de ben mesela Kid'i seçtim. Bu bölümde bence Law'ın bu kadar oy almasının sebebi tamamen saldırının gücü ve tasarımı. Bölüm içinde İzou sahnesiyle birlikte en etkileyici bu gözüküyor. İnsanların hater olmasıyla alakası yok bence. Yamato'yu bende seviyorum ve tayfaya gelsin istiyorum ama bu güçte bir karakterin böyle bir şeyle uğraşması bana saçma geliyor. Bana geçmiyor yani bu sahneler. Sırf Yamato'ya iş bulalım diye ortaya çıkarılmış bir şey bu Yokai. Her sahne Kanjuro'ya yazıyor. Ayrıca son olarak daha bu Yokai olayının sonuçlandığını da düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık