Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Wano Arkı'nın En Fiyasko Olayı

En fiyasko olan hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    181
Big Mom aslında aşırı rezil edilmemişti bence, tüm arc düğün pastası diye aptal bir şekilde dolaşması dışında güçsüz gösterildiğini düşünmüyorum. Luffy ona da hiçbir zarar veremedi sonuçta.
İşte o pasta pasta diye dolaşmasından ötürü rezil edildiğini düşünüyorum. Yoksa gücünden hiçbir şüphem yok yani. Luffy'yi tek yumrukta fos diye söndürdü kadın.

Wano Arc için ise Oda "Marineford Wano nun" yanında şirin kalacak demişti.
Bir şeyi düzeltmek istiyorum, Oda onu Son Savaş için söylemişti, Wano için değil.

İşte o pasta pasta diye dolaşmasından ötürü rezil edildiğini düşünüyorum.
O kısımlar kötüydü cidden, krize girene kadar iyi gidiyordu her şey hatta bizimkileri paketlemişti baya. Tametabako patlamasa işleri bitmişti de işte bir şekilde kurtulmaları da gerekiyordu yoksa hayatta çıkamazlardı oradan. Umarım Kaido içinde handikaplarla dolu benzer bir senaryo görmeyiz.

Selamlar.Bence bazı şeylerin tadını çıkarmak lazım. Zamanında Marineford arcı yayınlandığı zamanlarda detaylara çok takılıyorduk (tabi birazda sohbet muhabbet olsun diye bütün detayları konuşmak var) ama Arc tamamlandıktan sonra One piece tarihininin ender savaşlarından biri olduğunu daha iyi anladım.

Wano Arc için ise Oda "Marineford Wano nun" yanında şirin kalacak demişti.

Yani yaklaşan savaş her şartta One Piece tarihinin en büyük savaşı olacak ..Mevzu büyük
Wano mu dedi? Yoksa son savaşın yanında mı dedi?

Bir şeyi düzeltmek istiyorum, Oda onu Son Savaş için söylemişti, Wano için değil.

O kısımlar kötüydü cidden, krize girene kadar iyi gidiyordu her şey hatta bizimkileri paketlemişti baya. Tametabako patlamasa işleri bitmişti de işte bir şekilde kurtulmaları da gerekiyordu yoksa hayatta çıkamazlardı oradan. Umarım Kaido içinde handikaplarla dolu benzer bir senaryo görmeyiz.
Aynen öyle. İnşallah görmeyiz. Yenilse bile hakkıyla yenilsin.

Big Mom'un hafıza kaybı ve Orochi.
Zoro'yu güzel bağlayacağı belli oldu o yüzden onu saymıyorum. Luffy'nin tek yemesi fiyasko değil, beklenmedik sadece. Sanji'nin suit kullanmasında sıkıntı yok. WCI arctan sonra o karaktersizden her şeyi beklerim. Law ise her zamanki Law.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık