Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Wano Arkı'nın En Fiyasko Olayı

En fiyasko olan hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    181
Güzel avutuyon sende kendini he :DBakalım bu haftaki bölümde bir şeyler görebilecek miyiz. Adam bir gitti gidiş o gidiş, ne olaylar dönüyor bu hala gezedursun.
Zoro mu dedi git yonkouya kafa at diye ? Hayır Luffy Udon'da hayatından gayet memnun ama Zoro gezince sıkıntı :alkis: Ona da ne kadar gezme denir tartışılır. Şimdi tartışacaksanız tartışın çünkü ileride bunun tartışmaya açık bir konu olmayacağı belli olacak bence. Her şey hikâyenin ulaşacağı yere doğru gitmesi için.

Zoro mu dedi git yonkouya kafa at diye ? Hayır Luffy Udon'da hayatından gayet memnun ama Zoro gezince sıkıntı :alkis: Ona da ne kadar gezme denir tartışılır. Şimdi tartışacaksanız tartışın çünkü ileride bunun tartışmaya açık bir konu olmayacağı belli olacak bence. Her şey hikâyenin ulaşacağı yere doğru gitmesi için.
Valla Zoro o an yanında olmadığı için dememiş olabilir mi? :D Adam daha öncesinden yine becerdi kaybolmayı, Luffy orada Yonkou ile kapışırken Zoro kayıkta tıkınıyordu. Umarım dediğin gibi de olur, Zoro'dan bir beklentim olduğu için hayal kırıklığına uğradım bende aslında.

- Reiju'nun koskoca okyanusta Luffy'e ölecekken rastlayıp iyileştirmesi ve bunu yapabilecek (şu ana kadar bilinen, Smoothie ile birlikte) iki kişiden biri olması.
- Big Mom'ın hafıza kaybı.
Serideki en saçma iki şey bunlar bana göre. Ama hangisi 1 hangisi 2 karar veremedim.

Valla Zoro o an yanında olmadığı için dememiş olabilir mi? :D Adam daha öncesinden yine becerdi kaybolmayı, Luffy orada Yonkou ile kapışırken Zoro kayıkta tıkınıyordu. Umarım dediğin gibi de olur, Zoro'dan bir beklentim olduğu için hayal kırıklığına uğradım bende aslında.
Bebek bakıcılığı yapmasını istediğiniz adam yarın kk olacak la :D İşte bizim Korsan kralımız :alkis:

Zoro her zaman beklentileri karşılar merak etme ;)

Aslında Luffy nin tek yememesi lazımdi :( adam o kadar Rey den eğitim aldı ne bileyim yahu :( yarim yeseydi bari ... Hayır arc sonu Kaidou ile tek kapışırsa adama sorarlar işte .s

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık