Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Wano Arkı'nın En Fiyasko Olayı

En fiyasko olan hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    181
Bir yonkou bu kadar kolay yenilmemeliydi. Yenilmedi diyenler varsa. Kesinlikle yenildi. Su altında ölmesi lazımdı. Oda'nın saçmalamasıyla kıyıya vurdu. Yoksa ölmüştü. Oldu olacak Kaido'nun içkisine de zehir koysunlar ölsün. 2. Olarak Luffy Kaido'dan tek yemesi eğer o sopa kairoseki değilse bu Kaido amiral bırakmaz ortalıkta.

Luffy’nin tek yediğini duyunca hiçbir şey yapmayan zoro. Bir kere bile tayfam ne durumda acaba diye bir baloncuk bile geçmedi gitti kumar oynadı. O açıdan fiyasko benim için. Yoksa başı boş gezmesi çok abartılacak bir olay değil.

Bm’nin hafıza kaybı. Fazla diyecek bir şey yok.

@Ronny zoro’nun başı boş gezmesinden ziyade kaptanı tek yedikten sonra kumar oynaması yazsaydın daha güzel olabilirdi.

Luffy’nin tek yediğini duyunca hiçbir şey yapmayan zoro. Bir kere bile tayfam ne durumda acaba diye bir baloncuk bile geçmedi gitti kumar oynadı. O açıdan fiyasko benim için. Yoksa başı boş gezmesi çok abartılacak bir olay değil.

Bm’nin hafıza kaybı. Fazla diyecek bir şey yok.
Üstüne soğuk su içti işte, daha ne yapsın :)

Kesinlikle Big Mom'ın hafıza kaybı ve Zoro'nun başı boş dolanması.

Big Mom Korsanlarının durumunu mağlubiyet olarak görmüyorum çünkü birebirde dövüşüp yenilgi alan olmadı. Sadece uzaklaştırıldılar bence.

Sanji'nin Raid Suit'i kullanması fiyasko değil ama şaşırttı biraz. Beklediğimizden de erken kullandı çünkü. Luffy'nin durumu ise oldukça gerekliydi. Rezil edilen Big Mom'dan sonra yonkoların ağırlığının gösterilmesi gerekiyordu ve bunu da Kaido çok güzel bir şekilde gösterdi.

Luffy nin tek yemesi Oda nın bişeylerin altyapısını hazırlamasıdır. Jack in suda kalmasından dolayı herkes (bende dahil) jack in balıkadam olacağını düşündü. Wano da Luffy nin deniz taşı kelepçeli çalıştığını görünce jack in de deniz taşına ve denize karşı dayanıklı olduğunu düşünüyorum .Kaido nun luffy i tekledigi silahda deniz taşından yapılma çıkacaktır. Oda luffy i deniz taşına karşı dayanıklı olmaya hazırlıyor.

Luffy'nin durumu ise oldukça gerekliydi. Rezil edilen Big Mom'dan sonra yonkoların ağırlığının gösterilmesi gerekiyordu ve bunu da Kaido çok güzel bir şekilde gösterdi.
Big Mom aslında aşırı rezil edilmemişti bence, tüm arc düğün pastası diye aptal bir şekilde dolaşması dışında güçsüz gösterildiğini düşünmüyorum. Luffy ona da hiçbir zarar veremedi sonuçta.

Selamlar.Bence bazı şeylerin tadını çıkarmak lazım. Zamanında Marineford arcı yayınlandığı zamanlarda detaylara çok takılıyorduk (tabi birazda sohbet muhabbet olsun diye bütün detayları konuşmak var) ama Arc tamamlandıktan sonra One piece tarihininin ender savaşlarından biri olduğunu daha iyi anladım.

Wano Arc için ise Oda "Marineford Wano nun" yanında şirin kalacak demişti.

Yani yaklaşan savaş her şartta One Piece tarihinin en büyük savaşı olacak ..Mevzu büyük

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık