Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Sonunda Tayfanın Ödülleri Ne Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet, ödüller açıklandığında ben dahil çoğu insan heyecanlanacak ama seride ödül avcısı mı var sanki? Bu kadar detay var seride ama ödül avcıları yok. Aslında, okuyucuları tartıştırmak dışında hiçbir amaca hizmet etmeyen bir konu ama neyse
Lufi 3.9 b
Zoro 2.1 b
Yamato 2.1 b
Sanji 2 b
Jinbe 1.1 b
Robin 1 b
Franky 880 m
Brook 666 m
Usopp 540 m
Nami 500 m
Chopper 200 beli.
Bro zaten Kaido nün ödülü 4 kusur Luffu bin ödülü niye 3.9 ? 🤭🤭🤭

1 b üstü 6 kişi çok fazla değil mi ?
2 yonkou ve tayfasını yenmiş tayfa bu, olsun o kadar :)
Robin'in ödülü tamamen sembolik. Ben hükümet olsam g*tüm tutuşurdu ve Robin'e odaklanırdım. 2.5 b vermeyi düşündüm ilk başta.
Sadece Kaido'nun çocuğu olması bile, Yamato'yu milyarlık karakter yapmaya yeter ki performansı da milyarlık performans.
Jinbe konusunda arada kaldım açıkçası ama akşam yemeğinde balık yediğimden milyarlık ödül yazdım. Başka sebebi yok. Jinbe en fazla 900 m eder diyeni de anlarım.

2 yonkou ve tayfasını yenmiş tayfa bu
sen de Morgans gibisin tüm işi bizimkilere yıkıyon :d.. Linlin tayfası yok. Ayrıca Linlin'i Kid ve Law indirecek. Yani İmparator tayfası indirmiş olacak bizimkiler.. ama Jacki falan Jimbei almadı.. Yani Killer ve Jimbei beklenin altında ödül alabilir. Robinin sembolik alacağı ödül fikrine pek katılmasamda, olabilitesi var.

sen de Morgans gibisin tüm işi bizimkilere yıkıyon :d.. Linlin tayfası yok. Ayrıca Linlin'i Kid ve Law indirecek. Yani İmparator tayfası indirmiş olacak bizimkiler.. ama Jacki falan Jimbei almadı.. Yani Killer ve Jimbei beklenin altında ödül alabilir. Robinin sembolik alacağı ödül fikrine pek katılmasamda, olabilitesi var.
Öncelikle, Linlin'in tayfasının abv. Rezil insanlar.
Ya affedersin ama kim takar Wano'lu samurayları ve Zou halkını? Tanıyan eden yok bir kere. Tabii ki bizimkilere yıkacağım. Önemli olan kimin neyi indirdiği değil, Lufi, Law ve Kid'in 2 yonkou indirdiği. Big Mom kaçar diyorlar, kaçarsa daha büyük hezimet olur. Tayfalarını vs geçtim, 2 tane yonkou var yenilen tarafta. Bu 3'lünün ve tayfa üyelerinin ödüllerini şişirecekler, el mahkum. Kid'i sevmem ama 3 b verdim misal. Bepo 800 m.

Birisi Bepo'yu yakalayıp hükümetten ödül parası alacak sanki. Ha 100 milyon ha 800 milyon. Bepo bir şey yaptı mı? Hayır ama güç ve yapıp ettikleriyse olay, Chopper çok net 700-800 milyon o zaman ama 200 beli verdim. Oda keyfine göre ödül verirken iyi ben verirken auvvv :) :)

Ben Robin'in sembolik bir ödülü olacağını da düşünmüyorum.
Robin'in (sebepsizce) yüksek bir ödülü olması , insanların altında yatan sebebi kurcalamasına yol açar. Hükümet de bunu istemez.

Öncelikle, Linlin'in tayfasının abv. Rezil insanlar.
Ya affedersin ama kim takar Wano'lu samurayları ve Zou halkını? Tanıyan eden yok bir kere. Tabii ki bizimkilere yıkacağım. Önemli olan kimin neyi indirdiği değil, Lufi, Law ve Kid'in 2 yonkou indirdiği. Big Mom kaçar diyorlar, kaçarsa daha büyük hezimet olur. Tayfalarını vs geçtim, 2 tane yonkou var yenilen tarafta. Bu 3'lünün ve tayfa üyelerinin ödüllerini şişirecekler, el mahkum. Kid'i sevmem ama 3 b verdim misal. Bepo 800 m.

Birisi Bepo'yu yakalayıp hükümetten ödül parası alacak sanki. Ha 100 milyon ha 800 milyon. Bepo bir şey yaptı mı? Hayır ama güç ve yapıp ettikleriyse olay, Chopper çok net 700-800 milyon o zaman ama 200 beli verdim. Oda keyfine göre ödül verirken iyi ben verirken auvvv :) :)
Karasakal onca olay yaratıp Beyazbıyık Korsanları ve denizciler arasına girip Beyazbıyık'ı öldürdü. Elinde 2 meyve bulunduran tek kişi ve şu an en büyük tehdit. Ödülü bence devrimcilere saldırdığında artmıştır ama buna rağmen ödülü 2.2 milyar. Kid veya Law'ın birlikte Linlin'i yenmesi (daha önce Luffy'e yenilgisini ve tayfasının şu an orada olmamasını da düşünürsek) 3 milyar(2.5 b artış) edecek bir olay değil.

Karasakal onca olay yaratıp Beyazbıyık Korsanları ve denizciler arasına girip Beyazbıyık'ı öldürdü. Elinde 2 meyve bulunduran tek kişi ve şu an en büyük tehdit. Ödülü bence devrimcilere saldırdığında artmıştır ama buna rağmen ödülü 2.2 milyar. Kid veya Law'ın birlikte Linlin'i yenmesi (daha önce Luffy'e yenilgisini ve tayfasının şu an orada olmamasını da düşünürsek) 3 milyar(2.5 b artış) edecek bir olay değil.
Konuyu saptırmayacağım ama Impel Down olayı hem Lufinin üzerine yıkıldı hem de 6. kattan kaçanların üstü örtüldü. Oradan BB'ye ödül çıkmaz. Ayrıca, savaşın sonlarında ortaya çıkıp zaten ölmüş olan WB'ye son kurşunu sıktığı için değil, gura gura'ya ve wb'nin adalarına çöktüğü için aldı o ödülü. Sağlam bir WB içinden geçerdi BB'nin. Son olarak, BB'nin ödülü Baltigo olayı yaşandıktan sonra açıklandı(manga 925. sayı). Belli ki Baltigo'da BB'nin ödülünün aşırı derece artmasına sebep olacak bir olay yaşanmadı.

Bizimkiler ise iri ve diri 2 yonkou indirecek. Aynı şey mi? Evet BB Luffy için bile aşırı güçlü bir rakip fakat Law ve Kid BB'nin ödülünü katlarlarsa şaşırmam. Bana kalsa Kid'e taş çatlasa 1.3 b ödül veririm o da sırf uyanıştan. 3 b diye öylesine yazdım. Bepo'ya 800 m vermem gibi.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık