Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Güç Seviyeleri

Gene uydurmalara başlamışsın, kendi başına mı atlattı o zehirleri yoksa yardım mı aldı xD

En son gene ölüyordu zehirden de kızın biri öptü kurtardı bal akıyor bal resmen :hhh:
Reju gelir gelmez nasıl bu kadar dayandı diyor. Bu en tehlikeli zehir felan diyordu. yediği azıcık zehirle Zoro bayiliyor ise bunu yese ölürdü. Ölmekten beteri ne olur bilemiyorum o yüzden abartamiyorum.:D

Reju gelir gelmez nasıl bu kadar dayandı diyor. Bu en tehlikeli zehir felan diyordu. yediği azıcık zehirle Zoro bayiliyor ise bunu yese ölürdü. Ölmekten beteri ne olur bilemiyorum o yüzden abartamiyorum.:D
Öncelikle varsayım yapıyorsun, sonra varsayımın doğruluğuna dayanıp başka bir tane varsayım yapıyorsun bunları yaparken de adamın sadece Zehirden yada sadece darbeden yada sadece açlıktan olmayan bayılmasını tek etmene indirgiyorsun yine formundasın :respect:

Tabi Luffy'nin daha önce aldığı zehirleri ve ona uygulanan tedavileri dolayısıyla zehre karşı dayanıklı olduğu gerçeğini de bir kenara atıp sanki ilk defa o balıkla zehirlenmiş gibi davranman da işine gelince ne kadar unutkan olduğunu gösteriyor.

Zoro, tedaviye yada zehre karşı bağışıklı olmadığı için o balığı yerse belki de anında ölürdü, belki de Luffy'nin geçtiği zehirli yollardan geçebilirdi. Kim bilir bunları dur tabi sen bilirsin 1 günlük açlıkla Thandı olan Luffy'nin fanı :hhh:

1 gün var mı gerçi o da belli değil :gamyon:

Öncelikle varsayım yapıyorsun, sonra varsayımın doğruluğuna dayanıp başka bir tane varsayım yapıyorsun bunları yaparken de adamın sadece Zehirden yada sadece darbeden yada sadece açlıktan olmayan bayılmasını tek etmene indirgiyorsun yine formundasın :respect:

Tabi Luffy'nin daha önce aldığı zehirleri ve ona uygulanan tedavileri dolayısıyla zehre karşı dayanıklı olduğu gerçeğini de bir kenara atıp sanki ilk defa o balıkla zehirlenmiş gibi davranman da işine gelince ne kadar unutkan olduğunu gösteriyor.

Zoro, tedaviye yada zehre karşı bağışıklı olmadığı için o balığı yerse belki de anında ölürdü, belki de Luffy'nin geçtiği zehirli yollardan geçebilirdi. Kim bilir bunları dur tabi sen bilirsin 1 günlük açlıkla Thandı olan Luffy'nin fanı :hhh:

1 gün var mı gerçi o da belli değil :gamyon:
Sen bu kadar uzun yazmazdın. Hayırdır ne oldu batıyor mu?:D Bayılan adamı savunmak zor iş çünkü ...

Yani tüm kaptanlar Zoro ve Killerden güçlü öyle mi? Çünkü onlar kaptan? Demek ki one piece dünyasında usopp gidip ayrı korsan tayfası kursa kaptan olsa bir anda zorodan güçlü olacak. Güzel mantık.
Oyle bir mantık yok. Evirip cevirip sundugunun farkindasin umarim? Ben sadece oraya Urouge veya Kidd demisim. Bir kez daha okumani tavsiye ederim.

Bu da güzel yorum aslında buna da bir Thandı gelirdi ama gerek yok suyunu çıkarmayalım malum karenin, Ve tabi mangada geçeni söylediğin için sen suçlusun pis fan, orada açlık etkili değil yeşillik olsun diye koymuşlar, Zoro'nun saçlarını ortaya çıkarmış :fool:
hahah adam bayılmaktan beter olmuş hala ne diyorlar ya :D Zoro olunca göm, Luffy olunca kılıf uydur ne güzel be :D

hahah adam bayılmaktan beter olmuş hala ne diyorlar ya :D Zoro olunca göm, Luffy olunca kılıf uydur ne güzel be :D
O kadar şeye rağmen bayılmamak, bayılmaktan beter hale gelmek mi?:D Artık ne yazdığını fark edemez oldun Bushido!!! Zoro bir bayıldı, sizin felek şaştı.:oleyo2:

O değil de Zoro'da O-Tama kadar bile dirayet yokmuş. Zoro, kızdan daha kolay bayıldı ya la.:a::oleyo:

O kadar şeye rağmen bayılmamak, bayılmaktan beter hale gelmek mi?:D Artık ne yazdığını fark edemez oldun Bushido!!! Zoro bir bayıldı, sizin felek şaştı.:oleyo2:

O değil de Zoro'da O-Tama kadar bile dirayet yokmuş. Zoro, kızdan daha kolay bayıldı ya la.:a::oleyo:
Adam cümle kuramayacak hale gelmiş daha ne olsun? bayılsa daha iyi Sanji yerine düşman gelse öldü bitti KK lik hahaha :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık