Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vivre Card Çevirileri

Vivre Card'lardaki bilgileri canon kabul ediyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    118
Neyse ,Roger döneminde böyle bir ünvan var mıydı yoksa Roger ile birlikte mi ortaya böyle bir şey çıktı orası önemli. Bu bilgi ortaya çıkana kadar da hiçbir şekilde anlaşamayız.
Anlaşmana gerek yok zaten. Tarafsız baktığında, öncesi ve sonrası güç ünvanı Wb'de olduğundan Roger'in bu konuda baskın taraf olmadığını görürsün. İşin korsanlığına bilmem ebesinin nikahına konuyu getirmene gerek yok. Olum bizde headshot yedik oturduk kabul ettik, niye kıvranıyon sen :p

Anlaşmana gerek yok zaten. Tarafsız baktığında, öncesi ve sonrası güç ünvanı Wb'de olduğundan Roger'in bu konuda baskın taraf olmadığını görürsün. İşin korsanlığına bilmem ebesinin nikahına konuyu getirmene gerek yok. Olum bizde headshot yedik oturduk kabul ettik, niye kıvranıyon sen :p
Sana gün doğmuş.:D En son Buggy dünyanın en güçlü adamı için Roger karşısında durabilen bir tek o vardı diyordu.(Manga) Ben genel anlamda Manga'dan çıkardığıma bakarım. Diğer tüm bilgiler OP'ta sorgulanabilir. He sorgulanıyor da zaten.

Sana gün doğmuş.:D En son Buggy dünyanın en güçlü adamı için Roger karşısında durabilen bir tek o vardı diyordu.(Manga) Ben genel anlamda Manga'dan çıkardığıma bakarım. Diğer tüm bilgiler OP'ta sorgulanabilir. He sorgulanıyor da zaten.
İstediğin gibi sorgula ama bilgi net :D En fazla karın ağrını belli edersin. WB>= KK Net oğlu net ehehe

Bu yaklaşım daha iyi en azından kıvırma yok içinde. Ama gücüyle değil balıyla olacağından senin iş yatar.
Yalnız ben Luffy'nin KK olduğunda bile piyasadaki en güçlü olamayabileceğini söylüyorum. Bahsettiğim şey Roger için sürekli KK olmak istiyordu WB istemiyordu felan denilmesi. Benim açımdan Roger> WB net zaten. Bu verilen bilgi de bir şey değiştirmiyor. Roger bana göre istediğini yenip geçtiği için dolaylı olarak okyanuslarda istediğini yapabilen en özgür kişi olarak görüldüğü için Grand Line'ın fethedeni olarak görülmüş ve Korsan Kral ünvanını almıştır. O yüzden Roger zamanında KK ünvanı diye bir şey var mıydı ve nasıl elde ediliyordu kısmının önemli olduğunu söylüyorum.

Hala vivre cardları canon kabul etmeyen 47 kişi var yahu. Adam sbs'de söylemiş daha neyin onayı gerekiyor kabul etmeniz için?

Hala vivre cardları canon kabul etmeyen 47 kişi var yahu. Adam sbs'de söylemiş daha neyin onayı gerekiyor kabul etmeniz için?
Bilgileri kabul ediyoruz sıkıntı yok sadece bilgiyse.Ama çoğu karekterin sahneleri yorumlamışlar kart çıkarmışlar bunların kabul edilebilecek yanı yok.

WB'nin ünvanı daha alttaysa, KK olan Roger'dan sonra WB'ye nasıl hala en güçlü demişler? Bilmediğimiz çok şey var işin aslı. Bence ikisi denklerdi. WB, Roger'dan önce en güçlü olarak anılıyordu ancak Roger geldi ona denk güce ulaştı. Sonra biri GL'yi fethetmek istedi, diğeri istemedi. Biri KK oldu, diğeri olmadı.
Roger, KK olup hala hayatta iken denseydi sıkıntı olmazdı. Ama görünen o ki Roger'ın ölümünden sonra tekrardan Wb'ye en güçlü denmeye devam edilmiş. Benim anladığım, WB en güçlü unvanına sahipken Roger ortaya çıkıyor, Wb'nın unvanını geçen bir unvana sahip oluyor. Bu WB açısından sıkıntılı bir durum.

Wb'nin istememesi neden onu yüceltiyor, anlamıyorum. Hırs/istek denilen kavramı neden kişiden soyutluyoruz ki? (Bana göre tabii ki) KK olmak istememiş çünkü olabilecek motivasyonu yokmuş. Bu kişi açısından pozitif bir durum değildir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık