Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vista vs. Charlotte Perospero

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    206
Perospero saniyesinde Pedro gibi birini ayağının altına alıyor yalnız.Normal şekeri kesiyor Amande.Haki basılmış şekeri o kadar kolay kesebileceğini sanmıyorum.Pedro'nun kendini patlattığı yerde Amande olsaydı sadece kol vermekle kalmazdı.
Pedro kim yahu ? Bu seviyelerde esamesi okunmaz Pedro'nun.

Pros şekere haki basıyor mu hatırlamıyorum ama Amande de şeker duvarını haki basmadan kesiyor zaten değişen bi'şey yok :) Sonuç olarak Katakuri'nin yerini alacak biri için yetersizlik bu. Sen Amande, Oven gibi karakterler Karakuri'yi yener mi acaba diye bir soru sorabilir hatta öyle bir soruyu aklına getirebilir misin ? Mümkün değil. Pros'u Smoothie'yi geçtim Oven ve Amande karşısında ne yapacağı meçhul daha. Böyle biri Vista'yı rüyasında bile yenemez :)

Perospero komutanlar haricindeki en güçlü kişi muhtemelen BM tayfasında.Amande'ye tek atar.
Hiç sanmıyorum. Oven hakkında;

''As the Minister of Browned Food, Oven has authority over Yakigashi Island in Totto Land.[4] Vito noted Oven as one of the "monsters" among the Big Mom Pirates, comparing him to his Sweet Commander siblings Katakuri and Smoothie.[1]''

''Vito Oven'i Kata ve Smoothie ile karşılaştırıyor ve ardından BM tayfasındaki büyük canavarlardan biri olduğunu söylüyor'' gibi bir çevirisi var

Hiç sanmıyorum. Oven hakkında;

''As the Minister of Browned Food, Oven has authority over Yakigashi Island in Totto Land.[4] Vito noted Oven as one of the "monsters" among the Big Mom Pirates, comparing him to his Sweet Commander siblings Katakuri and Smoothie.[1]''

Vito Oven'i Kata ve Smoothie ile karşılaştırıyor ve ardından BM tayfasındaki büyük canavarlardan biri olduğunu söylüyor'' gibi bir çevirisi var
Ordaki konuşmada Kata ve Smoothie ile karşılaştırmıyor.Diğerlerinin de bir canavar olduğundan bahsediyor.Yoksa Compote,Oven,Perospero kim Kata'nın yanında.Perospero'da Vito'nun bahsettiği kişiler arasında bu arada :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık